Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Blondi napisał:

Ale to nie jest żaden blog, każdy z nas zakłada tematy i każdy pisze, zawsze jest dużo klepania nie na temat,,nie wiem czemu jest tutaj taka tragedia,:przekleństwa:, no bo ktoś ma focha ,,Jak to robi facet -każdy facet pisać może,,nikomu się niczego nie zabroni,,niech wszyscy zapomną ,,,a teraz uśmiech :hura:

Nie ma powodów do focha.Kazdy pisze co uwaza a jak komus przyjdzie ochota pisać na temat to niech tez pisze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ORIM napisał:

Masz rację.Dobrze i merytorycznie wybrał. @asna pisze jak to robi facet gdy nie ma nic innego do roboty jak szczoch do przebrania.Przecież opisał również jakie problemy sa z niemiecka służba zdrowia,jak trzeba sobie radzić samemu gdy nie mozna na nich liczyc albo jak spitolą swoja robote. Brawo równiez dla niego iż podkreślił,że nasz pobyt tu to nie akcja charytatywna  i że swoją pracę wykonujemy tu dla zarobku a nie dla błogostanu w oczach Pdp czy rodzin.Tak więc trzeba również czytać pomiedzy ............szczoszkami :haha: co kolega nam opowiada jak to robi facet

:tak: brawo @ORIM za to Cię bardzo lubię,,ciekawe są wpisy @asna , jak poznałam glębiej sytuację jaką ma ,inaczej spojrzałam na zaistniałą sytuację w jakiej się znajduje i da radę,,młody ale mądry,,nie jedna doświadczona opiekunka może tylko pozazdroscić mu,,,brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dienstag dwa dni temu zwiastuje niedługo koniec mojego dienstu :trele: PDP chyba zapomniał, że za wstawanie w nocy płaci się ekstra i można powiedzieć, że nadużywa tego przywileju. Nie odzywam się, za to skrupulatnie zliczam wszystkie razy, gdy musiałem wstać. W tej chwili z samego tylko wstawania uzbierała się tygodniówka na grubie :haha:

Tuż po śniadaniu (pieczywo chrupkie posmarowane masłem i dżemem - czy wszyscy Niemcy tylko takie coś na śniadanie jedzą?!) senior władczym głosem zażądał flaszki na szczochy. Trudził się i zbierał i nic. We flaszce pusto jak w halbach po weselu. Coś pobamoncił i odpuścił. Trud jego daremny. Teraz gnije w betach i nyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest  tak jak z dziadkiem który narobił w spodnie bez ściągania  kalesonów

A tak nawiasem mówiąc , podejrzewam że żadna kobieta się  za to nie weźmie

Zmieniam często facetów i tuż po przyjeździe zwykle wszystko naprawiam , smaruję itp

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Klamra napisał:

To jest  tak jak z dziadkiem który narobił w spodnie bez ściągania  kalesonów

A tak nawiasem mówiąc , podejrzewam że żadna kobieta się  za to nie weźmie

Zmieniam często facetów i tuż po przyjeździe zwykle wszystko naprawiam , smaruję itp

 

 

Że niby za co " żadna kobieta się nie weźmie " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bzdury ...ja ściągam je bezbłędnie ...błyskawicznie ...A jak zajdzie potrzeba to powoluśku ...z namaszczeniem ....jakby :haha:

Ty jesteś pani w wieku...no...poprodukcyjnym...:haha: Pamiętasz jeszcze, jak to się robi? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty jesteś pani w wieku...no...poprodukcyjnym...:haha: Pamiętasz jeszcze, jak to się robi? :haha:

O nieee....takiego afrontu z Twojej strony nigdy bym się nie spodziewała ....musi myliłam się @ ....jedna :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Klamra napisał:

To jest  tak jak z dziadkiem który narobił w spodnie bez ściągania  kalesonów

A tak nawiasem mówiąc , podejrzewam że żadna kobieta się  za to nie weźmie

Zmieniam często facetów i tuż po przyjeździe zwykle wszystko naprawiam , smaruję itp

 

 

Ja to samo mam z kobietami. Też "naprawiam". Wszystko w sumie. Nawet czas wolny,  bo niektore kolezanki wczuwaja się tak bardzo w rolę, ze gdyby mogly to na smyczy by dziadków trzymaly:szydera:

Sorry. Nie mogłam się powstrzymać, ale nie lubie uogólniania i gadania, że z powodu płci ktoś lepiej pracuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O nieee....takiego afrontu z Twojej strony nigdy bym się nie spodziewała ....musi myliłam się @ ....jedna :trele:

Gdzie ty jakiś afront uwidziała? :szydera: Prawda w oczy kole, czy nie choczesz przyznać się, że zabyłaś jak kalesony wyglądają? :szydera:  Ja przyznaję się uczciwie, że od lat wielu nie widziałm owego dessu męskiego i mogłabym nie szafnąć...no...tych troczek odwiązać...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Gdzie ty jakiś afront uwidziała? :szydera: Prawda w oczy kole, czy nie choczesz przyznać się, że zabyłaś jak kalesony wyglądają? :szydera:  Ja przyznaję się uczciwie, że od lat wielu nie widziałm owego dessu męskiego i mogłabym nie szafnąć...no...tych troczek odwiązać...:szydera:

Mnilcz duszo nieczysta...nie pogrążaj się .... i paszłaaa ..w pistuuu...do wątku Adamosowego ...kultury nabędziesz ...trochę . Choć ...szczerze wątpię , bo czego Jaś się nie nauczył - tego Jan nie będzie umiał ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnilcz duszo nieczysta...nie pogrążaj się .... i paszłaaa ..w pistuuu...do wątku Adamosowego ...kultury nabędziesz ...trochę . Choć ...szczerze wątpię , bo czego Jaś się nie nauczył - tego Jan nie będzie umiał ...:szydera:

Musi moja skorupka za mało kulturą za młodu nasiąkła...temuż tu bywam, a nie tam...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto wychodzić przed szereg , to stara prawda. Tego trzeba było się przez ostatnie lata nauczyć

A stara prawda jest taka 

"Czego Jan się nie nauczył..."

 

Fioletowa koleżanko , nie uogólniam ale  i nie spotkałem zmienniczki która  zostawiła mi czyste gary czy talerze  i ściągnięte pajęczyny 

Jedynie te które głową w futrynie zahaczała  były zwinięte we framugę

Taki już los

Ale muszę powiedzieć że  na drodze coraz częściej spotykam kobiety za kierownicą które dają czadu

Ja ze względu na wiek raczej  z gazu noga  ale poświrować też czasem trzeba.

Dlatego  jak w temacie , nie uogólniam lecz napisałem że chłopy  mają częściej dwie lewe ręce ,pomimo ze smarowanie klamki olejem jadalnym najlepiej i tak kobitkom wychodzi

:cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Klamra napisał:

Nie warto wychodzić przed szereg , to stara prawda. Tego trzeba było się przez ostatnie lata nauczyć

A stara prawda jest taka 

"Czego Jan się nie nauczył..."

 

Fioletowa koleżanko , nie uogólniam ale  i nie spotkałem zmienniczki która  zostawiła mi czyste gary czy talerze  i ściągnięte pajęczyny 

Jedynie te które głową w futrynie zahaczała  były zwinięte we framugę

Taki już los

Ale muszę powiedzieć że  na drodze coraz częściej spotykam kobiety za kierownicą które dają czadu

Ja ze względu na wiek raczej  z gazu noga  ale poświrować też czasem trzeba.

Dlatego  jak w temacie , nie uogólniam lecz napisałem że chłopy  mają częściej dwie lewe ręce ,pomimo ze smarowanie klamki olejem jadalnym najlepiej i tak kobitkom wychodzi

:cool:

 

To nie płeć wpływa na czystosc garnków czy ilość pajeczyn. 

kobiety za kierownicą które dają czadu 

 

to jednak tez nie płeć ma na to wpływ,tylko tak jak wszedzie solidne podejscie do tego co sie robi.

Wiesz wypucowane garnki i szafki kosztem wolnego czasu,napieczone ciasta i banan na twarzy o kazdej porze dnia i nocy moze faceci tego nie robią lub robia inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Klamra napisał:

Nie warto wychodzić przed szereg , to stara prawda. Tego trzeba było się przez ostatnie lata nauczyć

A stara prawda jest taka 

"Czego Jan się nie nauczył..."

 

Fioletowa koleżanko , nie uogólniam ale  i nie spotkałem zmienniczki która  zostawiła mi czyste gary czy talerze  i ściągnięte pajęczyny 

Jedynie te które głową w futrynie zahaczała  były zwinięte we framugę

Taki już los

Ale muszę powiedzieć że  na drodze coraz częściej spotykam kobiety za kierownicą które dają czadu

Ja ze względu na wiek raczej  z gazu noga  ale poświrować też czasem trzeba.

Dlatego  jak w temacie , nie uogólniam lecz napisałem że chłopy  mają częściej dwie lewe ręce ,pomimo ze smarowanie klamki olejem jadalnym najlepiej i tak kobitkom wychodzi

:cool:

 

@Klamra, nie wiem w jakiej firmie pracujesz,że zmieniasz się z samymi niechlujami. Mnie osobiście tylko raz trafił się brudas, i wynikało to raczej z lenistwa i nie zależało od płci.

Ugryze się trochę w język, chociaż aż paznokcie mnie swędzą aby cos napisać, doceń to, dobra?:szydera:

A teraz noga z gazu, chociaż ze względu na wiek mogłabym ciutke przycisnąć.  :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@Klamra, nie wiem w jakiej firmie pracujesz,że zmieniasz się z samymi niechlujami. Mnie osobiście tylko raz trafił się brudas, i wynikało to raczej z lenistwa i nie zależało od płci.

Ugryze się trochę w język, chociaż aż paznokcie mnie swędzą aby cos napisać, doceń to, dobra?:szydera:

A teraz noga z gazu, chociaż ze względu na wiek mogłabym ciutke przycisnąć.  :p

Pechowy ten Klamer ...no nieee ? ...Kurde balans ...same fleje ..xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jo siedza w chałpie i rachuja jak wiela mi łostało do końca. Czytom i czytom i wiyrzyć siy nie chca. To jo myślałech, że nim pojada nazot to łokna pomyja, gardiny i forhengi wybigluja, zole odkurza i ausgus narychtuja. Skirz niykiery nie pedzioł żech je ciarach :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...