Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, asna napisał:

A to jo siedza w chałpie i rachuja jak wiela mi łostało do końca. Czytom i czytom i wiyrzyć siy nie chca. To jo myślałech, że nim pojada nazot to łokna pomyja, gardiny i forhengi wybigluja, zole odkurza i ausgus narychtuja. Skirz niykiery nie pedzioł żech je ciarach :haha:

Niewiele zrozumiałam ale i tak mi się podoba. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, asna napisał:

A to jo siedza w chałpie i rachuja jak wiela mi łostało do końca. Czytom i czytom i wiyrzyć siy nie chca. To jo myślałech, że nim pojada nazot to łokna pomyja, gardiny i forhengi wybigluja, zole odkurza i ausgus narychtuja. Skirz niykiery nie pedzioł żech je ciarach :haha:

Fajnie piszesz gwarą śląską.....pisz.....pisz.....Synek  :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, asna napisał:

A to jo siedza w chałpie i rachuja jak wiela mi łostało do końca. Czytom i czytom i wiyrzyć siy nie chca. To jo myślałech, że nim pojada nazot to łokna pomyja, gardiny i forhengi wybigluja, zole odkurza i ausgus narychtuja. Skirz niykiery nie pedzioł żech je ciarach :haha:

Ty sobie myj co tam chcesz i za co ci płacą :haha: tylko widzisz z naszymi paniami to bywa tez i tak ze robia to właśnie TYLKO na koniec.Dla zmienniczki. Przez te lata nauczyłem sie że jedno to co mowi zmiennik a drugie to jest to co pozniej powie Pdp lub rodzina.Kiedys rowniez jezdziłem busami do pracy i tam to sie dopiero nasluchalem jakie to zmienniczki sa fleje :haha: Kazdy robi tak aby mu bylo dobrze i powiem ci ze malowanie klamki olejem występuje bardzo rzadko.Przeszkadzaja temu wymalowane wcześniej paznokcie :haha: 

Powtarzam,że kazdy robi tak jak umie lub jak jest nauczony.Nie oznacza to że kobiety czy faceci robia cos źle,jesli sie do tego przykladaja. Nam łatwiej przychodza prace techniczne,szybciej sobie organizujemy jakies podłączenia pradu,ustawienia mebli itp.Dziewczyny potrafia przez miesiac chodzic do ciemnej piwnicy bo żarówka sie przepaliła.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Ty sobie myj co tam chcesz i za co ci płacą :haha: tylko widzisz z naszymi paniami to bywa tez i tak ze robia to właśnie TYLKO na koniec.Dla zmienniczki. Przez te lata nauczyłem sie że jedno to co mowi zmiennik a drugie to jest to co pozniej powie Pdp lub rodzina.Kiedys rowniez jezdziłem busami do pracy i tam to sie dopiero nasluchalem jakie to zmienniczki sa fleje :haha: Kazdy robi tak aby mu bylo dobrze i powiem ci ze malowanie klamki olejem występuje bardzo rzadko.Przeszkadzaja temu wymalowane wcześniej paznokcie :haha: 

Powtarzam,że kazdy robi tak jak umie lub jak jest nauczony.Nie oznacza to że kobiety czy faceci robia cos źle,jesli sie do tego przykladaja. Nam łatwiej przychodza prace techniczne,szybciej sobie organizujemy jakies podłączenia pradu,ustawienia mebli itp.Dziewczyny potrafia przez miesiac chodzic do ciemnej piwnicy bo żarówka sie przepaliła.:haha:

Hmmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

No to z jednego gównianego tematu , zeszli sobie na drugi gówniany pt. Kto robi lepiej , baba czy chłop :szydera: a było tak seksownie :haha:

to zalezy co kto lubi :d ja jestem jednak za emancypacja kobiet i rownouprawnieniem.Tak wiec jak dana baba robi lepiej to niech nie czeka az sie chłop za nią ..............za to weźmie i spapra :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

a czemu szowinista ?  a czemu zarozumialec ? Czy tak nie bywa ? 

W obie,strony to idzie ...niestety . Przykro mi , że masz pecha jak Klamer ...czy jakoś tak , że same fleje na Twojej drodze spotykasz ... Tylko ...co na to Twoje zmienniczki , których ...jeszcze za czasów Hiltona ...trochę chyba było ? ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, ORIM napisał:

Ty sobie myj co tam chcesz i za co ci płacą :haha: tylko widzisz z naszymi paniami to bywa tez i tak ze robia to właśnie TYLKO na koniec.Dla zmienniczki. Przez te lata nauczyłem sie że jedno to co mowi zmiennik a drugie to jest to co pozniej powie Pdp lub rodzina.Kiedys rowniez jezdziłem busami do pracy i tam to sie dopiero nasluchalem jakie to zmienniczki sa fleje :haha: Kazdy robi tak aby mu bylo dobrze i powiem ci ze malowanie klamki olejem występuje bardzo rzadko.Przeszkadzaja temu wymalowane wcześniej paznokcie  

Powtarzam,że kazdy robi tak jak umie lub jak jest nauczony.Nie oznacza to że kobiety czy faceci robia cos źle,jesli sie do tego przykladaja. Nam łatwiej przychodza prace techniczne,szybciej sobie organizujemy jakies podłączenia pradu,ustawienia mebli itp.Dziewczyny potrafia przez miesiac chodzic do ciemnej piwnicy bo żarówka sie przepaliła.:haha:

Ja Cie podziwiam! Ja palca nie zagnę w celu przesuwania mebli! Po pierwsze ze względu na paznokcie właśnie, a po drugie bo nie mam tego w papierach. A jak czegoś nie mam to dla mnie temat nie istnieje:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale tez maruda. Nie docenia nawet woalu z pajęczyny. Normalnie numer 5:szydera:

Nieee ...ten zwierzaczek z filmu to chyba był " siódmy " ?....Oj...gapowata jestem ...sorki ...ale myślałam , że opiekun na 5 jest jedyny . Myliłam się xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W obie,strony to idzie ...niestety . Przykro mi , że masz pecha jak Klamer ...czy jakoś tak , że same fleje na Twojej drodze spotykasz ... Tylko ...co na to Twoje zmienniczki , których ...jeszcze za czasów Hiltona ...trochę chyba było ? ....

Ja nie napisałem ze moje zmienniczki to zrobiły cos nie tak czy siak..Nawet gdyby tak bylo to bym tego nie opowiadał.Tu tez jest roznica pomiedzy facetem a kobieta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W obie,strony to idzie ...niestety . Przykro mi , że masz pecha jak Klamer ...czy jakoś tak , że same fleje na Twojej drodze spotykasz ... Tylko ...co na to Twoje zmienniczki , których ...jeszcze za czasów Hiltona ...trochę chyba było ? ....

U mnie ma w ryja! I to z obu stron! Żeby rowno spuchło:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nieee ...ten zwierzaczek z filmu to chyba był " siódmy " ?....Oj...gapowata jestem ...sorki ...ale myślałam , że opiekun na 5 jest jedyny . Myliłam się xd

Jak widać Baśko, jest ich całkiem sporo. I coraz to nowy z kąta łebek wystawia:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Ja nie napisałem ze moje zmienniczki to zrobiły cos nie tak czy siak..Nawet gdyby tak bylo to bym tego nie opowiadał.Tu tez jest roznica pomiedzy facetem a kobieta :szydera:

Owszem ...napisałeś niby ogólnie ...a po kiego się odzywam ...nie moje małpy ...nie mój cyrk ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja Cie podziwiam! Ja palca nie zagnę w celu przesuwania mebli! Po pierwsze ze względu na paznokcie właśnie, a po drugie bo nie mam tego w papierach. A jak czegoś nie mam to dla mnie temat nie istnieje:haha:

ja zagne i przesune jak mi tak bedzie pasowało.Jesli dla mnie inne ustawienie mebli bedzie bardziej praktyczne niz rodzina Pdp to wymysliła.Bo np łóżko koło drzwi wjsciowych a nie pod oknem,w głębi pokoju, zeby lepiej słyszec wołanie Pdp  Przesune jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

ja zagne i przesune jak mi tak bedzie pasowało.Jesli dla mnie inne ustawienie mebli bedzie bardziej praktyczne niz rodzina Pdp to wymysliła.Bo np łóżko koło drzwi wjsciowych a nie pod oknem,w głębi pokoju, zeby lepiej słyszec wołanie Pdp  Przesune jak nic

Ja tam wolę zamknąc drzwi od pokoju. :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...