Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Moderator napisał:

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Nie. Przecież tu będzie łatwiej wszystko zburzyć i postawić na nowo. Tu nie pomoże nawet 10 moderatorów. Przenikające się wypowiedzi, odpowiedzi na odpowiedzi. I sporo kupy. Idę po podwyżkę. 

A teraz uważajcie. Gdyby Orim stworzył sobie klub na własny temat to miałby możliwość porządkowania postów, edytowania i ich ukrywania. Gdyby do tego klub był otwarty to każdy miałby do niego dostęp, tak jak do tego tematu.

:)))))) 

Podwyżka się należy...bez dwóch zdań...:szydera: Zdziwienie, że misz-masz jest? A było tak długo zwlekać z reakcją? :haha: Teraz to pozamiatane...:szydera: Pozostają marzenia...a temat z klubami powraca...:tak2: Ciekawe, czy ktoś się da namówić? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, asna napisał:

A myślałem, że po prostu jestem cyniczny :szydera:

Cynizm – postawa etyczna, charakteryzująca się nieuznawaniem i podważaniem wartości i norm obowiązujących w danym środowisku. Cynizm wiąże się z negatywnym poglądem na naturę ludzką. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich interesów i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań.

Altruizm tez można sobie w Google poszukać.

Czy jesteś cyniczny ? A w czym ? Jako takich norm w środowisku opieki nie ma.Każdy z inna pasja podchodzi do siusiukupkowych zadań. :haha:Negatywny poglad na nature ludzka tez raczej w gre nie wchodzi gdyz przeciez w temacie ktory opisujesz trudno miec komus za zle ze sika.:haha: Moze za bardzo sie w czułeś w temat cewnika i jego szczelności.Tylko tyle.

Mnie bardziej np.ciekawi jak to facet taki jak Ty,chłop śląski radzi sobie ze sprzetem pomocniczym.Jesli oczywiscie posiadasz jakiś oprócz Kaiserschtul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Podwyżka się należy...bez dwóch zdań...:szydera: Zdziwienie, że misz-masz jest? A było tak długo zwlekać z reakcją? :haha: Teraz to pozamiatane...:szydera: Pozostają marzenia...a temat z klubami powraca...:tak2: Ciekawe, czy ktoś się da namówić? :haha:

Jak podwyżka to słyszę,namawiac mnie raczej nie trzeba,co do klubów to raczej wole nocne a nie kółka różancowo branżowe :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, ORIM napisał:

Mnie bardziej np.ciekawi jak to facet taki jak Ty,chłop śląski radzi sobie ze sprzetem pomocniczym.Jesli oczywiscie posiadasz jakiś oprócz Kaiserschtul.

Ciulowo se radza :szydera: Poza cewnikiem, hazielryczką i betem z pilotem nic inakszego niy mo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, asna napisał:

Ciulowo se radza :szydera: Poza cewnikiem, hazielryczką i betem z pilotem nic inakszego niy mo.

To szczęście w nieszczęściu :haha: Jeśli nie ma takiej potrzeby to ok.Tylko czy Ty aby nie masz transferu ? Jakoś nie doczytałem czy coś o tym pisałeś.Pisałeś,że Pdp czeka na kibelku,ty czekasz obok wiec wnioskuję,że musisz mu pomagać przy wstawaniu.Nie wiem czy tak jest i ile ten twój szczoch waży,ale moze jednak warto by było pomyśleć o lift.Wiem,że już konczysz i nie wracasz tam ale tak z myslą o następcach mozesz rodzinie zarzucić temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

I za to go pokochałam miłościa bezgraniczną:)Świeżak ,a już wie o co kaman:):):):)

W sercu mem też ma miejsce ...uwielbiam @asna...czytać . Możliwe , że mamy coś wspólnego w tej obszczanej robocie ....a może być jakiś matczyny odruch ...Nieważne , ważne , że go lubię i już ...Za coś ...i pomimo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W sercu mem też ma miejsce ...uwielbiam @asna...czytać . Możliwe , że mamy coś wspólnego w tej obszczanej robocie ....a może być jakiś matczyny odruch ...Nieważne , ważne , że go lubię i już ...Za coś ...i pomimo .

Basienko po co ja tu jestem??acha ja i tak tego nie uniose :szydera: za ciężkie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, 1bozka napisał:

To może ja też o podwyżkę wystąpięO.o bo to ciężko zrozumieć hmmmm."jak to robi facet" :szydera: a mówią że kobiete ciezko zrozumiec:szydera::święty:

A co tu cieżko zrozumieć ? Podwyżka ci i nam wszystkim zawsze sie należy :haha:

Facet jest jak ......................ok zademonstruję na przykładzie.To robimy wszyscy.Myślę o posiłkach.Facet działa szybko i bez problemów.Trzeba przygotować i podać.Czasami nakarmić.Zadanie do wykonania,osiagniecie celu i sprawa zapomniana.Przykład u mnie dziś.Dziadek miał jechać gdzieś z kolegą i mieli coś razem zjeść na mieście.Kolega przyjechał,pojechali i .........dziadek wrócił bez obiadu :haha: Tak więc 15 min z zegarkiem i obiad gotowy.

Kobiety mają jednak inne zachowania.Wszystkie sie odchudzaja i wszystkie pieką ciasta :haha: Gdzie tu logika,jaki cel ?  

 

DSC_0176.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

A co tu cieżko zrozumieć ? Podwyżka ci i nam wszystkim zawsze sie należy :haha:

Facet jest jak ......................ok zademonstruję na przykładzie.To robimy wszyscy.Myślę o posiłkach.Facet działa szybko i bez problemów.Trzeba przygotować i podać.Czasami nakarmić.Zadanie do wykonania,osiagniecie celu i sprawa zapomniana.Przykład u mnie dziś.Dziadek miał jechać gdzieś z kolegą i mieli coś razem zjeść na mieście.Kolega przyjechał,pojechali i .........dziadek wrócił bez obiadu :haha: Tak więc 15 min z zegarkiem i obiad gotowy.

Kobiety mają jednak inne zachowania.Wszystkie sie odchudzaja i wszystkie pieką ciasta :haha: Gdzie tu logika,jaki cel ?  

 

DSC_0176.JPG

To tak jak u mnie haha babcia miała iść do szpitala na badania i co??? Synek zapomniał ot  haha facet miałam mieć wolny dzień ooo i trzeba było obiad gotowac spotkanie odmawiać i przez kogo ??? Przez faceta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

A co tu cieżko zrozumieć ? Podwyżka ci i nam wszystkim zawsze sie należy :haha:

Facet jest jak ......................ok zademonstruję na przykładzie.To robimy wszyscy.Myślę o posiłkach.Facet działa szybko i bez problemów.Trzeba przygotować i podać.Czasami nakarmić.Zadanie do wykonania,osiagniecie celu i sprawa zapomniana.Przykład u mnie dziś.Dziadek miał jechać gdzieś z kolegą i mieli coś razem zjeść na mieście.Kolega przyjechał,pojechali i .........dziadek wrócił bez obiadu :haha: Tak więc 15 min z zegarkiem i obiad gotowy.

Kobiety mają jednak inne zachowania.Wszystkie sie odchudzaja i wszystkie pieką ciasta :haha: Gdzie tu logika,jaki cel ?  

Odpowiem...zarówno pieczenie ciasta, jak i odchudzanie mają na celu zapełnienie czasu, żeby z nudów głupoty do głowy nie przychodziły...:szydera: Jako że obie te czynności wymagają użycia szarych komórek, dlatego, zapewne, są to dla facetów czynności niedostępne...:trele: A nudle ze spekiem, to nawet dziecko i zdziecinniała osoba potrafi usmażyć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

To tak jak u mnie haha babcia miała iść do szpitala na badania i co??? Synek zapomniał ot  haha facet miałam mieć wolny dzień ooo i trzeba było obiad gotowac spotkanie odmawiać i przez kogo ??? Przez faceta :szydera:

Ja cie bardzo proszę ty nie myl faceta z Niemcem :haha: Wygladaja podobnie,ale to nie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Odpowiem...zarówno pieczenie ciasta, jak i odchudzanie mają na celu zapełnienie czasu, żeby z nudów głupoty do głowy nie przychodziły...:szydera: Jako że obie te czynności wymagają użycia szarych komórek, dlatego, zapewne, są to dla facetów czynności niedostępne...:trele: A nudle ze spekiem, to nawet dziecko i zdziecinniała osoba potrafi usmażyć...:szydera:

Kochana przecież wiesz gdzie szare komórki mezezczyzn przebywają...hahaha wiesz nono gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Odpowiem...zarówno pieczenie ciasta, jak i odchudzanie mają na celu zapełnienie czasu, żeby z nudów głupoty do głowy nie przychodziły...:szydera: Jako że obie te czynności wymagają użycia szarych komórek, dlatego, zapewne, są to dla facetów czynności niedostępne...:trele: A nudle ze spekiem, to nawet dziecko i zdziecinniała osoba potrafi usmażyć...:szydera:

i o to właśnie chodzi - PROSTOTA W DZIAŁANIU !!!! 

uzywanie szarych komórek aby sobie życia nie komplikować. a z nudów i z głupotami w głowie to siedzi sie na forum :szydera: Ogarnij sie kobieto !!! undefined

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

i o to właśnie chodzi - PROSTOTA W DZIAŁANIU !!!! 

uzywanie szarych komórek aby sobie życia nie komplikować. a z nudów i z głupotami w głowie to siedzi sie na forum :szydera: Ogarnij sie kobieto !!! undefined

Ups lubisz blondynki.....słodkie widze:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

i o to właśnie chodzi - PROSTOTA W DZIAŁANIU !!!! 

uzywanie szarych komórek aby sobie życia nie komplikować. a z nudów i z głupotami w głowie to siedzi sie na forum :szydera: Ogarnij sie kobieto !!! undefined

To nie prostota w działaniu...to wygodnictwo i lenistwo...:szydera: Siedzenie na forum ma wymiar większy...można podyskutować z myślącymi ludźmi na temat diety, przepisów, porad...i wielu innych ważnych rzeczy życia codziennego...a nie szukać jakichś felg...:szydera: No...ale tak to robi facet...pierdołami się zajmuje...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...