Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale najpierw musi wody do wanny napuscic i sie rozebrac. Zeby klamotow, podczas demonstrowania wdziekow lifta, nie zamoczyc:hura:

Zamoczyć może , ale pod wodą niech nie chowa . Nie wszystkie dobry ..sokoli wzrok posiadają ....przecież .

Tyyyy...to sie klejnoty nazywa .....nie klamoty . No coś Ty zgłupła do reszty ...klamoty ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Nawet nie mow! To moze byc od trzymania raczek na koldrze! Jak tak palce z zimna zdretwieja to i trudno obowiazki wypelniac. Kolega widocznie nie wiedzial o tym i dlatego, kazal je studzic. Paluszki te...

Mogło tak być ...jak mówisz . Po takim odrętwieniu paluszków to nic dziwnego , że Orim łechtaczkę z hemoroidami pomylił ....bidulek ...i to przez pół nocy się męczył , wysilał ...i pewnie dziwował , że zamiast orgazmu to partnerka mu popierduje ...z rozkoszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zamoczyć może , ale pod wodą niech nie chowa . Nie wszystkie dobry ..sokoli wzrok posiadają ....przecież .

Tyyyy...to sie klejnoty nazywa .....nie klamoty . No coś Ty zgłupła do reszty ...klamoty ????

No Ty masz racje! Jestem krotkowidzem wiec tylko z bliska moge ogladac demonstracje. Zeby kazdy detal dobrze zapamietac ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mogło tak być ...jak mówisz . Po takim odrętwieniu paluszków to nic dziwnego , że Orim łechtaczkę z hemoroidami pomylił ....bidulek ...i to przez pół nocy się męczył , wysilał ...i pewnie dziwował , że zamiast orgazmu to partnerka mu popierduje ...z rozkoszy .

Umarlam!:d W tym wypadku to dobrze, ze tylko gazy ulecialy. Bo mogla to byc grubsza sprawa:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

No Ty masz racje! Jestem krotkowidzem wiec tylko z bliska moge ogladac demonstracje. Zeby kazdy detal dobrze zapamietac ;)))

Zaczynam mieć już obawy ...że ...przeczytam :"pani już dziękujemy ...dożywotni ban "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zaczynam mieć już obawy ...że ...przeczytam :"pani już dziękujemy ...dożywotni ban "

Wtf? No co Ty? Za co? Za merytoryczna dyskusje? Dzieki nam jeden kolega zademonstruje dokladniej prace lifta, a ten drugi kolega pokaze jak myc genitalia. Przeciez o dobro podopiecznych kaman? :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Od moderatora tego wątku...tak....z pewnością...:haha:

Iiiiiiii....tego moderatora ...tego wątku to się nie boję . Najwyżej palcem pogrozi i napisze " Baśka wypad stąd , bo mi autorytet faceta -fachowca podważasz " ...Noo..a ja mu na to :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Wtf? No co Ty? Za co? Za merytoryczna dyskusje? Dzieki nam jeden kolega zademonstruje dokladniej prace lifta, a ten drugi kolega pokaze jak myc genitalia. Przeciez o dobro podopiecznych kaman? :))))

I to jakie dobro ...i tyla jego zmarnowanego . Dobra tego ...jedynego ...w swym rodzaju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Iiiiiiii....tego moderatora ...tego wątku to się nie boję . Najwyżej palcem pogrozi i napisze " Baśka wypad stąd , bo mi autorytet faceta -fachowca podważasz " ...Noo..a ja mu na to :trele:

Jego autorytet nie ucierpi. Pracowal na niego dluuugo. Bedzie si:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Wystarczy przeczytac co mam pod swoim nickiem. ( zerknij to na lewo) Kazdy wybaczy mi wszystko, widac od razu co jest zgodne z moja mysia natura:haha:

E...zrób mi coś takiego , tylko " anioł nie kobita " cooooo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

E...zrób mi coś takiego , tylko " anioł nie kobita " cooooo ?

Wejdz w swoj profil. Potem go edytuj. Nastepnie zobaczysz miejsce na date urodzin, a nad nim haslo pt. tytul. To se dodalam diabla wcielonego, pasuje do mnie ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Facet nie tylko pracuje,czy leży pod samochodem:d Dziś Energylandia w Zatorze.Miasteczko rozrywki w szczerym polu.Atrakcje typowe dla tego typu miejsc.Wszystko fajnie urzadzone.Jedyny minus to czas oczekiwania w kolejkach aby wsiąść.

Będąc w Zatorze można również odwiedzić dawną rezydencję magnacką rodu Hochberg von Pless

w Pszczynie.Właścicieli również zamku Książ w mojej okolicy.Równiez blisko jest to obozu zagłady w Oświęcimiu.

 

 

DSC_0966.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...