Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Radek50 napisał:

może jutro instruktaż o napletku zrobię?:$  i powiem o najczęstszych błędach Pań, które robicie w kontakcie z....:p:haha:Może chłopaki pomogą:dobrze::tak2:xd:p

Póki co,do jutra. A Panie...rączki na kołderce:haha:

To ile tych pań już miałeś?

I wszystkie one tak?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Liftu czy faceta?

Nie zapominaj maleńka , że " czego Jaś się nie nauczy , tego Jan nie będzie umiał " ....obsługi ..obslugi chciałabym się nauczyć ...tej dźwigni ....znaczy windy . Dźwignię obsługiwać potrafię ...jeszcze nie zapomniałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie zapominaj maleńka , że " czego Jaś się nie nauczy , tego Jan nie będzie umiał " ....obsługi ..obslugi chciałabym się nauczyć ...tej dźwigni ....znaczy windy . Dźwignię obsługiwać potrafię ...jeszcze nie zapomniałam .

A już mi się wydawało ,że zapomniałaś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

A już mi się wydawało ,że zapomniałaś :haha:

Ojejkuuu....napatrzeć się chciałam ...nasycić widokiem ...na zaś ..A Ty mi tu taką dywersje szerzysz . Cicho byććććć ...może wykładowca wczuje się w rolę wykładowcy ....kompetentnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Radek50 napisał:

może jutro instruktaż o napletku zrobię?:$  i powiem o najczęstszych błędach Pań, które robicie w kontakcie z....:p:haha:Może chłopaki pomogą:dobrze::tak2:xd:p

Póki co,do jutra. A Panie...rączki na kołderce

Koniecznie zrob! I porzadnie zademonstruj! Czlowiek cale zycie sie uczy bo wiedzy nigdy nie za wiele:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ojejkuuu....napatrzeć się chciałam ...nasycić widokiem ...na zaś ..A Ty mi tu taką dywersje szerzysz . Cicho byććććć ...może wykładowca wczuje się w rolę wykładowcy ....kompetentnego .

Ale najpierw musi wody do wanny napuscic i sie rozebrac. Zeby klamotow, podczas demonstrowania wdziekow lifta, nie zamoczyc:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Koniecznie zrob! I porzadnie zademonstruj! Czlowiek cale zycie sie uczy bo wiedzy nigdy nie za wiele:haha:

Nooo...bo my nie chcemy popełniać tych samych błędów co panie , które naszego Brzdąca obsługiwały ....niemoty jakieś ...mameje . Co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...bo my nie chcemy popełniać tych samych błędów co panie , które naszego Brzdąca obsługiwały ....niemoty jakieś ...mameje . Co nie ?

Nawet nie mow! To moze byc od trzymania raczek na koldrze! Jak tak palce z zimna zdretwieja to i trudno obowiazki wypelniac. Kolega widocznie nie wiedzial o tym i dlatego, kazal je studzic. Paluszki te...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...