Skocz do zawartości

Kolizja w De i czyja to wina?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Czy ktoś jest dobry w przepisy niemieckie i czy one się bardzo różnią od naszych? Chodzi o skrzyżowanie na którym byłam już na środku czyli pokonałam jedną część pasów i chciałam jechać w lewo. Uderzył we mnie gówniarz który jechał prosto i twierdził że ja zjeżdżająca nie mam przed nim pierszeństwa a mi się wydawało, że będąc już na skrzyżowaniu to ja mam pierszeństwo i ruszyłam. Nie chcę żeby mnie oszukano ale wszyscy mówią że to moja wina. Coś pomieszałam i nie mam racji? Gdybyśmy jednocześnie wjechali na skrzyżowanie z obu stron to oczywiście ja go puszczam bo jest reguła prawej ręki, ale to też działa gdy ja już opuszczam skrzyżowanie z jego środka bo połowę przejechałam? Przesyłam obrazek który zrobił dla mnie syn. Ja jestem nr 1 a on nr 2.

kolizja.jpg.4f0f83376194a058d5ccda1b4a8f0981.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krakuska2 napisał(a):

Ja jestem nr 1 a on nr 2.

Chyba tylko w jednym przypadku miałabyś pierwszeństwo przed pojazdem 2. Lecz aby oprzeć się na faktach, musiałbym to skrzyżowanie obejrzeć bezpośrednio w Regensburgu z jażdej ze stron nadjeżdżających pojazdów 1 i 2. A przez google mapy jest to wykluczone, ponieważ Street View pokazuje go tylko z ulicy Pilsen Allee, bez panoramy 180°. Raczej wymusiłaś na zielonym. A co wnioskowała Polizei?Screenshot_20230621_155729_Maps.thumb.jpg.9b5d0096fe8efc16994fc063fc01b33c.jpgScreenshot_20230621_155647_Maps.thumb.jpg.55d78c1ebb9f1030e89a3f365b4e28e1.jpgScreenshot_20230621_155619_Maps.thumb.jpg.64cb341960b8ee08c8815ae8290899ff.jpg

Edytowane przez Outlaws
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
36 minut temu, Gość bogna napisał(a):

W jakim?

Do tego trzeba dojść samemu. Wyłożone na tacy nie skłania do zadania sobie trudu poznania kuchni. A poza tym na dłużej zostaje w pamięci. Główkuj, przyda ci się do poruszania po świecie.


Dziś na obiad był chińczyk z wołowiną tak miękką jak najdelikatniejsza wątróbka.
Jak to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...