Skocz do zawartości

Termin ważności maści do rąk


Gość Natka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem na szteli a zaczął się problem z dłońmi i chciałam wykorzystać maść którą mam na czarną godzinę, ale jest na niej termin ważności 11.2021 czyli sporo po terminie. Jak jej użyję to w najgorszym razie nie zadziała czy może jeszcze zaognić? Chodzi mi o maść Novate na zmiany skórne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kilka miesięcy to pewnie nic by się nie działo ale to pod warunkiem, że nie byłyby otwarte, bo jak otwarte to może być różnie i chyba lepiej nie ryzykować. A tak po chłopsku jak nie możesz iść do lekarza po receptę to otwórz, powąchaj i raz nałóż i zobaczysz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Natka napisał(a):

Cześć. Jestem na szteli a zaczął się problem z dłońmi i chciałam wykorzystać maść którą mam na czarną godzinę, ale jest na niej termin ważności 11.2021 czyli sporo po terminie. Jak jej użyję to w najgorszym razie nie zadziała czy może jeszcze zaognić? Chodzi mi o maść Novate na zmiany skórne.  

Na ulotce novatum jest napisane

Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.

Na mojej ale innej maści do rąk pisze, że mogę jej użyć do 6 miesiąca od otwarcia więc trzeba czytać ulotki, ale nie napisali a ile jeżeli nie była otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Eva napisał(a):

do 6 miesiąca od otwarcia

Powinien być dopisek, ale nie dłużej niż termin ważności, bo ktoś otworzy dzień przed terminem i pomyśli, że ma jeszcze 6 miesięcy. Pozdrawiam. Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...