Skocz do zawartości

Wyroki sądów dotyczące pracy w opiece


Gość Leosia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta
21 godzin temu, Gość Marta napisał(a):

skąd taki pomysł? 

Kajra opiszesz jak tu na forum swoją sprawę to znaczy czy opublikujesz swój wyrok opisujący kto co za co i jak. Oczywiście bez danych i szczegółów których nie chcesz ujawniać

Przepraszam chodziło mi o Katleję.

Pozdrawiam Marta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Baśka
W dniu 5.02.2024 o 10:27, Katleja napisał(a):

Musi to być Sąd Pracy w mieście, gdzie odbyło się zlecenie, nie gdzie jest siedziba firmy. Jeśli zlecenie odbyło się np. w Berlinie, dokumenty również muszą być złożone w sądzie w Berlinie. Tak to działa w Niemczech. 

To by trzeba wszędzie o tym trąbić, bo na pewno mało kto o tym wie, ale, ale dobrze byłoby mieć składki na prawnika i on by to wszystko sprawdzał i prowadził za np jakiś dodatkowy % + składka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.02.2024 o 11:09, Gość Baśka napisał(a):

To by trzeba wszędzie o tym trąbić, bo na pewno mało kto o tym wie, ale, ale dobrze byłoby mieć składki na prawnika i on by to wszystko sprawdzał i prowadził za np jakiś dodatkowy % + składka.

Ja o tym też nie wiedziałam, ale poświęciłam trochę swojego cennego czasu, żeby takie wiadomości zdobyć. Jestem przekonana, że nawet jesli wszystkie informacje podasz opiekunką na złotej tacy to i tak nic z tym dalej nie zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Balbina
17 godzin temu, Katleja napisał(a):

. Jestem przekonana, że nawet jesli wszystkie informacje podasz opiekunką na złotej tacy to i tak nic z tym dalej nie zrobią. 

Kiedyś pochwaliłam swoją agencję w internecie to usłyszałam, że jestem rekruterką i żebym spadała. Miłe środowisko! 

Zgadzam się że nic nie zrobią a jak zrobią to tak, że na czarnej liście są niemal wszystkie agencje. Śmiech na sali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Balbina napisał(a):

Kiedyś pochwaliłam swoją agencję w internecie to usłyszałam, że jestem rekruterką i żebym spadała. Miłe środowisko! 

Zgadzam się że nic nie zrobią a jak zrobią to tak, że na czarnej liście są niemal wszystkie agencje. Śmiech na sali. 

Bardziej chodziło mi o kierowanie spraw do sądu, jeśli agencje są nieuczciwe, tak jak to było w moim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Tamara
W dniu 29.03.2024 o 16:00, Katleja napisał(a):

Bardziej chodziło mi o kierowanie spraw do sądu, jeśli agencje są nieuczciwe, tak jak to było w moim przypadku. 

A ile Panią kosztował prawnik i wszystkie koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2024 o 10:26, Katleja napisał(a):

Proszę przeczytać wszystkie moje wpisy  w temacie  "czy ktoś kiedyś wygrał..." Tam znajdzie Pani odpowiedź na wszystkie pytania. 

Jak się z Panią skontaktować? Pani profilu nie można zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...