Skocz do zawartości

Marihuana...legalizować?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ooooooooo jakie proste pytanie a odpowiedź jeszcze łatwiejsza. Dla mnie wiara to bycie szczęśliwym od pewnego czasu. ja wierze w Boga i mam też nadzieję, a ona czyni mnie szczęśliwym.

wiara to ucieczka w spokój i cisze gdzie można z samym sobą porozmawiać . I świadomość że nie jest się samotnym, bo wiesz że cie Kocha Jezus !!!!

wierz mi lub nie ale ja byłem gorszy od ciebie ale zacząłem pojmować wszystko powoli

tylko trzeba chcieć /to trudna droga .

Be uwierzyć mimo wszystko? Sorry, nie umiem. nie umiesz ale próbujesz tak? po tym to stwierdziłem , bo trzeba mieć dowód?

pragniesz jakiegoś objawienia takiego aby zmieniło twe nastawienie ?

ja wierze w ciebie ze kiedyś jak nie teraz to później zmienisz sie na lepsze i dasz sobie szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej widziałbym Boga w ludziach, ale już nie przez monitor. Niestety najczęściej mnie unika. Nie potrafię być szczęśliwy tak po prostu. To nie w mojej naturze. Nie, póki widzę na czym w tym momencie stoję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie może być legalizacja ale wtedy możemy się spodziewać dużo większych cen niż są teraz, bo to nie Holandia że mają za grosze tylko Polska gdzie trzeba wydawać na to państwo i jestem pewien że byłoby 2 razy drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ahh... żal mi większości z was. Mówicie że Maryśka to droga do mocniejszych narkotyków. Gadacie po prostu brednie, jakieś nędzne argumenty. Wszystko jest dla ludzi i nie wolno nikomu nie czego odmawiać. Ludzka decyzja. Jest miejsce i czas kiedy można robić ciekawe rzeczy. Marihuana, należy do grupy najbardziej szanowanych przeze mnie używek, mianowicie do naturalnych środków. Zgodzę się z tym że chemia to kopa, i zło. Ale natural to coś świetnego, mniej szkodliwego i nadającego zabarwienia życiu. Wiele naturalnych środków daje możliwość spotkania się z osobami lub rzeczami nie osiągalnymi zazwyczaj. Ja jestem za legalizacją Ganji, i jestem przeciwny delegalizacji innych naturalnych środków odurz. :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dobry dla rynku , a co z tymi co zaczną brać ? hehe to jest pytanie co ?

a czym się przejmować niech biorą i zatruwają swe życie , niech niszczą powoli swe organizmy :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, co zaczną brać nie będą musieli się chować po bramach, by kupić cokolwiek. Tak jak teraz robią to inni. Po prostu pójdą do "sklepu" i kupią.

a czym się przejmować niech biorą i zatruwają swe życie , niech niszczą powoli swe organizmy

Wiesz, moim zdaniem to jest ich wybór. Sami wybrali taką drogę i muszą sobie radzić sami. To jest tylko i wyłącznie zależne od nich. Czy podejmą leczenie czy też się poddadzą i zaczną ćpać na nowo. To jest ich problem, nie Twój. I jeśli o mnie chodzi, to każdy ma prawo zepsuć swoje życie tak, jak mu to pasuje. Bo każdy ma prawo wyboru.

Jestem za legalizacją, chociaż moim zdaniem to i tak jest bez znaczenia, bo nie oszukujmy się, ale narkotyki są i będą dostępne. Niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...