Skocz do zawartości

Obawa przed wyjazdem.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Marianek napisał:

Rutyna w opiece? Każde zlecenie jest inne! Zgubiła zbytnia pewność siebie? Nawet jak czegoś nie wiesz to musisz iść w zaparte!:d Twoje niezdecydowanie będzie bardzo źle odbierane. Nie znasz się, nie wiesz, nie rozumiesz, czyli kicha...>:(

Ja się nie przejmuje tym jak moje niezdecydowanie jest odbierane więc i ty się tym nie kłopocz.Słowo kicha też mi się nie podoba :(.A idzie w zaparte podobno złodziej nawet jak go złapią za rękę mówi,że to nie jego ręką ja nie stosuje się do tej zasady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

Ja się nie przejmuje tym jak moje niezdecydowanie jest odbierane więc i ty się tym nie kłopocz.Słowo kicha też mi się nie podoba :(.A idzie w zaparte podobno złodziej nawet jak go złapią za rękę mówi,że to nie jego ręką ja nie stosuje się do tej zasady .

Popracujesz, zmienisz zdanie...:p Naprawdę życzę Ci wszystkiego najlepszego - sam też kiedyś zaczynałem. Byłem rzucony naprawdę na głęboką wodę, ale według zasady "co Cię nie zabije, to Cię wzmocni" jakoś się wykaraskałem. Doświadczenie bezcenne.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marianek napisał:

Popracujesz, zmienisz zdanie...:p Naprawdę życzę Ci wszystkiego najlepszego - sam też kiedyś zaczynałem. Byłem rzucony naprawdę na głęboką wodę, ale według zasady "co Cię nie zabije, to Cię wzmocni" jakoś się wykaraskałem. Doświadczenie bezcenne.:d

Dobrze,że jednak pamiętasz o tym ,że kiedyś też zaczynałeś bo już mi się wydawało ,że nie pamiętasz ale pewnie dawno temu to było to można czasami zapomnieć . Kiedyś też ktoś mógł o tobie napisać,że jesteśmy z ł.........A to nie jest mój pierwszy wyjazd do opieki więc doświadczenie już mam.Pierwszy wyjazd do opieki to dla każdego rzut na głęboką wodę i po ilości opiekunów pracujących za granicą wnioskuję,że też jakoś dali radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.02.2018 at 08:51, aga1 napisał:

I tu masz rację. W końcu to jest praca a nie zesłanie . Pyskować ? nigdy tego nie robiłam. Można się dogadać w każdej sprawie i prawie każdy problem rozwiązać . Jeśli przyjmuję warunki to muszę się z tego wywiązać. Byłam pracownikiem etatowym w kraju . Pracowałam w jednej firmie zmieniając stanowiska a tym samym szefa. Nie wyobrażam sobie pyskowania do szefa czy bycia nieugiętym . Ja jestem w pracy, bo tak traktuję piekę nad osobą mi powierzoną.

Prosze cie,

Jesli PDP jedzie po tobie, bez powodu a nie ma AL,katuje cie wrzaskiem godzinami, to nie pyskniesz?

Dasz po sobie jezdzic, obrazac?

Bo to twoj szef?

Nie mozna sie dogadac z kazdym,

Jestem a raczej bylam osoba pokojowo nastawiona ,

To praca w opiece nauczyla mnie podnoscic glos i odszczekiwac sie,

Co innego milczec jak PDP marudzi, czy ma zly dzien, a co innego jak zlosliwie przesladuje, przedrzeznia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sayonara 52 napisał:

Prosze cie,

Jesli PDP jedzie po tobie, bez powodu a nie ma AL,katuje cie wrzaskiem godzinami, to nie pyskniesz?

Dasz po sobie jezdzic, obrazac?

Bo to twoj szef?

Nie mozna sie dogadac z kazdym,

Jestem a raczej bylam osoba pokojowo nastawiona ,

To praca w opiece nauczyla mnie podnoscic glos i odszczekiwac sie,

Co innego milczec jak PDP marudzi, czy ma zly dzien, a co innego jak zlosliwie przesladuje, przedrzeznia .

Dobrze prawisz :d Nikt nie ma prawa nas obrażać i jeżeli trafiamy na chama , to trzeba zareagować adekwatnie do sytuacji . Czasami spokojne i kulturalne odpowiedzi nie pomagają , ponieważ tacy ludzie nie wiedzą co to kultura . Nasi podopieczni i ich rodziny nie są naszymi szefami , my wykonujemy tylko zlecenie za które nam płacą . Jeżeli idę do fryzjera , to też nie jestem szefową fryzjerki , tylko dlatego , że jej płacę :)image.thumb.png.075a95dbd3c83f0326b9181c95e0b49f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, violka napisał:

Dobrze prawisz :d Nikt nie ma prawa nas obrażać i jeżeli trafiamy na chama , to trzeba zareagować adekwatnie do sytuacji . Czasami spokojne i kulturalne odpowiedzi nie pomagają , ponieważ tacy ludzie nie wiedzą co to kultura . Nasi podopieczni i ich rodziny nie są naszymi szefami , my wykonujemy tylko zlecenie za które nam płacą . Jeżeli idę do fryzjera , to też nie jestem szefową fryzjerki , tylko dlatego , że jej płacę :)image.thumb.png.075a95dbd3c83f0326b9181c95e0b49f.png

Uwielbiam go!Wspanialy aktor i mezczyzna ,ktory ma to ,,cos,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Prosze cie,

Jesli PDP jedzie po tobie, bez powodu a nie ma AL,katuje cie wrzaskiem godzinami, to nie pyskniesz?

Dasz po sobie jezdzic, obrazac?

Bo to twoj szef?

Nie mozna sie dogadac z kazdym,

Jestem a raczej bylam osoba pokojowo nastawiona ,

To praca w opiece nauczyla mnie podnoscic glos i odszczekiwac sie,

Co innego milczec jak PDP marudzi, czy ma zly dzien, a co innego jak zlosliwie przesladuje, przedrzeznia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...