Skocz do zawartości

Rekruterka napisała odezwę do opiekunek

Gość Sandra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalapolka

wiem że praca rekruterki nie jest wdzięczna. ale co ma powiedzieć  opiekunka skoro pracuje na etacie pielęgniarki sprzątaczki kucharki praczki psychologa fachowca od niemieckiego i od zakupów itp  i do tego jest często poniższa ja np zostałam  nazwana świnią nie mogłam postawić butów w przedpokoju i nie mogłam korzystać z tej samej ubikacji co podopieczna myłam się na dole w suterenie a był ziąb czy od tego nie można wpaść w alkoholizm i dziwnie się zachowywać Nie uważasz? 

W dniu 16.12.2022 o 12:58, Gość Gość Gość Gość napisał:

powinni dbać o BEZPIECZEŃSTWO opiekunek i opiekónów

A słyszeliście ostatnio w tym roku, że opiekun z polski pobił i zabił podopieczną? Teraz pytanie, że może też ktoś w porę nie zareagował - może miał dość, albo się po prostu do tego nie nadawał lub był chory. Ciekawe czy rekruterki się nad tym zastanawiają. No jedno jest pewne ktoś go tam puścił i uznał, że się nadaje :(

• 1 miesiąc temu...
Gość Ola Rubin
21 godzin temu, Gość Misiek napisał:

Biedna rekruterka... może niech zmieni pracę na opiekunkę to będzie pławiła się w luksusach i będzie miła dla rekruterek i koniecznie będzie zgadzała się na wszystko!!!!!

Właśnie!! Ja tam z nią się chętnie zamienię i mogę zarabiać mniej, ale za to 8h na miejscu bez spania w pracy.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Udostępnij

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

• Dodaj nową pozycję...