Skocz do zawartości

W których agencjach płacą najwięcej?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, potrzebuję szczerych odpowiedzi, ważą się bowiem moje losy i chcę iść tam, gdzie dadzą najwięcej,można pisać na priv, podam maila. Ile zarabiacie na miesiąc netto w euro i w jakich agencjach? Mam komunikatywny  niemiecki, prawo jazdy i kilkuletnie doświadczenie w opiece w DE poświadczone referencjami i szukam w miarę normalnej agencji... (w miarę,ponieważ zdaję sobie sprawę,jak to funkcjonuje, chodzi o to, gdzie jest najnormalniej wśród tego chaosu) POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yavanna napisał:

Kochani, potrzebuję szczerych odpowiedzi, ważą się bowiem moje losy i chcę iść tam, gdzie dadzą najwięcej,można pisać na priv, podam maila. Ile zarabiacie na miesiąc netto w euro i w jakich agencjach? Mam komunikatywny  niemiecki, prawo jazdy i kilkuletnie doświadczenie w opiece w DE poświadczone referencjami i szukam w miarę normalnej agencji... (w miarę,ponieważ zdaję sobie sprawę,jak to funkcjonuje, chodzi o to, gdzie jest najnormalniej wśród tego chaosu) POMOCY!

Napis, jeszcze jakie składki do Zusu byś chciała mieć odprowadzane, bo to jest bardzo istotne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od średniej krajowej , emerytalne,zdrowotne i rentowe :) Na zleceniu z agencjami zazwyczaj jest tak, ze odprowadzane sa skladki wylacznie za czas przebywania na wyjeździe, jeszcze nie spotkalam sie z taka, ktora odprowadzała by takowe za czas przebywania w PL i prowadzenia tzw dzialalnosci marketingowej. Szukam takiej, która oferuje najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj na stronie multi formularz zaznacz co chcesz i napisz że poniżej kwoty x nie pojedziesz i zobaczysz kto oddzwoni. Ja korzystam raz na pół roku bo moim warunkiem jest konkretne miasto lub jego okolice. Minusem jest to że zadzwoni z kilkanascie agencji, ale lepsze to niż szukanie po necie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję od kilku lat jako opiekunka,znam warunki. Szukam zwyczajnie nowej agencji,która zaoferuje więcej niż 1700 netto do jednej osoby bez nocek i liczę na to, że któraś z Pań lub Panów odezwie się z informacją, że zarabia np 2tys E w DE jako opiekun. Ciekawa jestem zwyczajnie, czy w ogóle jest gdzieś szansa na takie zarobki , bo w netach krążą różne informacje i zastanawia mnie, czy to jest realne , czy czasem nie są to bajki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 11:12, Yavanna napisał:

Pracuję od kilku lat jako opiekunka,znam warunki. Szukam zwyczajnie nowej agencji,która zaoferuje więcej niż 1700 netto do jednej osoby bez nocek i liczę na to, że któraś z Pań lub Panów odezwie się z informacją, że zarabia np 2tys E w DE jako opiekun. Ciekawa jestem zwyczajnie, czy w ogóle jest gdzieś szansa na takie zarobki , bo w netach krążą różne informacje i zastanawia mnie, czy to jest realne , czy czasem nie są to bajki.....

Rodzina płaci "x" euro. Niemiecki pośrednik pobiera od polskiej agencji "y" prowizji a "z" to koszty polskich agencji i nasza wyplata. Gdzieś jest granica której polska agencja nie może przeskoczyć bo to zwykły biznes. X--z-y=kasa dla agencji. 

Stawki są podobne i agencja może oszczędzić tylko na rodzaju umow i na podatkach czyli kosztem nas. Żeby stawki poszły mocno w górę to więcej muszą wyłożyć rodziny.

Nie mówię że takich stawek nie ma ale zazwyczaj dotyczą one bardzo trudnych zleceń które ja omijam szerokim łukiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...