Skocz do zawartości

Szukam prywatnie pracy jako opiekun


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Mam 49 lat.Myślę że opiekunki nie będą miały za złe że mężczyzna pisze na Waszym portalu.Szukam pracy jako opiekun do osób starszych w Niemczech.Od kilku lat opiekuję się w moim rodzinnym domu trzema poważnie schorowanymi osobami.Alzeheimer,Perkinson,Schizofrenia paranoidalna plus i minus czyli dwu biegunowa,gościec postępowy i jeszcze kilka zwyrodnień.To z diagnozowano u moich domowników kilkanaście lat temu.Opiekuje się,wszystkie asortymenty od mycia,balsamowanie,zastrzyki,masaże.Pampersy,ekstremalia,wymiociny to codzienność mojej opieki nad członkami mojej rodziny.Gdybym znalazł prace w niemczech to pomógłbym sobie i moim podopiecznym we warunkach mieszkaniowych i nie tylko.Moja znajomość języka jest na poziomie średnio zaawansowanym,prawa jazdy nie posiadam.Jestem osobą komunikatywną i zdyscyplinowaną.Więcej napiszę na priv.Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim Paniom samej dobroci,szczęścia i radości.Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...