Skocz do zawartości

Odchudzanie-nasze sposoby i doświadczenia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Joy napisał:

Może masz rację,sprzeczać się nie będę.Ale ja zrobię po swojemu i napiszę Wam z jakim skutkiem.Za jakiś czas

Właśnie w takie okno szoguna próbuje wpasowac...dla mnie przesunięcie śniadania to masakra ...to ponad 3 godziny później niż normalnie...zapijam się woda i kawa

Zaczynamy o 10ej bo on lubi pospać, koniec o 18ej...

Właśnie idę sobie  pomelo zafundować...caaaaale dla mnie...jemu się dostanie kalmar...jak zechce...tzn..musi coś wchłonąć 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Andreaa napisał:

Moj przypadek jest dziwny. W pracy chudne,a  w domu tyje. 

Kiedy gubie kilogramy  w pracy ,czuje sie taka lekka,zdrowa,pelna energii.  Wszystkie ubrania,chociaz dobre,to mnie wydaje sie,ze jak juz ,,tyyyllleeeeeeeee" schudlam (np. 4kg) to juz sa jakies za duze,takie niepotrzebne i stare. Bo ja juz jak saranka przeciez jestem. ;)))))) 

Przegladam wtedy sklepy internetowe i zamawiam wszystko o numer mniejsze. Jestem  w swoim zywiole.

Nastepnie wracam do domu,oczywiscie z nowymi ciuchami. Stare,,niby" te duze zostawiam w pracy. 

Mijaja 3 tygodnie,a ja juz   w te nowe nie mieszcze sie.  Niestety to nie jest wina prania,ani suszenia ubran. Nie kurcza sie,tylko ja wracam do swojej wagi.

Caly czas tak samo sie u mnie wagowo kreci.  Nie mam silnej woli... Na swieta zawsze wracam,a wiadomo,ze jak swieta,to sie siedzi,lezy i zre!!!!!

Sa diety jakies tluszczowe,ale ja bez chleba ,kluchow zyc nie moge. Widocznie w moim przypadku tak musi byc i trzeba sie z tym pogodzic.

 

 

Też mam te chorobę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Mam dokładnie tak samo :haha: I dlatego w szafie wiszą dwa rozmiary...domowy i wyjazdowy :haha: W czasie zlecenia mogę dużo schudnąć, a w domu tyle samo przytyć :sos: Standardzik potwierdzający regułę :mur: Aktualnie chodzę w ciuchach "domowych" :mur: Odnośnie kluchów i chleba...to są produkty jak najbardziej wskazane, wszak to węglowodany potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu :haha: Kwestia ile i z czym, ale również kiedy pozostawia furtkę dla naszego zróżnicowanego rozmiaru ubrań :oops:

Teraz wiem dlaczego masz tyle szrankow

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, lucinda napisał:

Też mam te chorobę

U mnie jest tak. Latem sie nawet tym wszystkim przejmuje,a zima wcale. 

W moim przypadku musialabym miec jakiegos ,,zandarma",takie wsparcie z dyscyplinka,to moze....?????  No,ale takiego nie mam. Podziwiam dziewczyny takie ,ktore trwaja  w swoim postanowieniu ,sa uparte ,maja samodyscypline. A u mnie dzis moglabym sama wode pic,a jutro juz z 5 bulek zjesc. Cala ja ;)))))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...