Skocz do zawartości

Ile zarabia na nas agencja?


Gość Cieszynka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, adamos6 napisał:

pamiętaj niewolnikiem nie chciałem być i nie chce.Uznaje tylko stosunki rownopartnerskie.

Właśnie tak ale żeby tak było to trzeba jechać przygotowanym tzn. przeczytać umowę, o wszystko dopytać i jasno najlepiej na mailu by było potwierdzenie napisać jakich schorzeń i zachowań się nie akceptuje a potem to egzekwować mając podkładkę mailową. Ile tu było wpisów w stylu czy mam podawać zastrzyki, czy 1 maja jest płatny, czy mam wolne, co z dniem wolnym? To tyko świadczy że ludzie jadą prawie w ciemno i na miejscu szukają światła zamiast wypytać o wszystko i dokładnie ustalić wszystko PRZED WYJAZDEM. Nie wstydzić się, bo na miejscu jest już za późno i trudniej się wycofać. Poznanie swoich praw i obowiązków to minimum, ale jak widać to niektórych przerasta a patem krzyk o to wszystko, że źle, że jak to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość Bronka napisał:

umowy umowami one są lakoniczne a życie pisze nieraz własny scenariusz i tak podchodzę do każdej sytuacji -elastycznie. Pozdrawiam

rzecz jasna to było od Adama ...może coś pomylilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość Bronka napisał:

umowy umowami one są lakoniczne a życie pisze nieraz własny scenariusz i tak podchodzę do każdej sytuacji -elastycznie. Pozdrawiam

No to już nie wiadomo co radzisz , czytać te umowy jak sama piszesz i tak przeważnie jest , że są lakoniczne czy umowy umowami a co na miejscu to już  inna sprawa, trzeba być elastycznym. Nic tu nowego nie odkryłaś , po co te rady?  Agencje przesyłają formularz , gdzie opiekunka  zaznacza z jakimi schorzeniami miała podopiecznych i z jakimi schorzeniami nie chce podjąć pracy.  I co z tego ,że wypełni to wszystko , gdy agencja wsadzi na tzw minę . Zanim na miejscu zacznie się działać czyli albo inna Stella albo zjazd trochę czasu upłynie a opiekunka  niepotrzebnie traci czas i nerwy. Nie osądzaj innych , bo są różne sytuacje. Każdy ma swoje doświadczenia , nie jesteś tu żadnym autorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gość Ala napisał:

No to już nie wiadomo co radzisz , czytać te umowy jak sama piszesz i tak przeważnie jest , że są lakoniczne czy umowy umowami a co na miejscu to już  inna sprawa, trzeba być elastycznym. Nic tu nowego nie odkryłaś , po co te rady?  Agencje przesyłają formularz , gdzie opiekunka  zaznacza z jakimi schorzeniami miała podopiecznych i z jakimi schorzeniami nie chce podjąć pracy.  I co z tego ,że wypełni to wszystko , gdy agencja wsadzi na tzw minę . Zanim na miejscu zacznie się działać czyli albo inna Stella albo zjazd trochę czasu upłynie a opiekunka  niepotrzebnie traci czas i nerwy. Nie osądzaj innych , bo są różne sytuacje. Każdy ma swoje doświadczenia , nie jesteś tu żadnym autorytetem.

a Ty jesteś tutaj jakimś autorytetem ....? rzecz jasna ,umowy jak umowy  a życie tworzy własny scenariusz. Jestem wolnym człowiekiem i tak podchodzę do swoich PDP- uch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Opiekunka

Jedna z agencją nie wygra, ale jak będziemy o tych wszystkich oszustwach pisać to wcześniej czy później wygramy, bo agencje boją się utraty reputacji w sieci bo tu werbują opiekunki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Opiekunka napisał:

Jedna z agencją nie wygra, ale jak będziemy o tych wszystkich oszustwach pisać to wcześniej czy później wygramy, bo agencje boją się utraty reputacji w sieci bo tu werbują opiekunki.

 

 

W liczbie siła - dokładnie jest tak jak z tym kotem. My też siedzimy z agencjami na jednej gałęzi i możemy je strącić, ale trzeba przestać ich się bać. Na fb anonimowo trudno ale tutaj nie trzeba podawać nazwisk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ile zarabia na nas piekarnia?

Ile zarabia na nas dentysta?

Ile zarabia na nas biedronka?

Ile zarabia na nas stacja benzynowa?

Ile zarabia na nas mechanik samochodowy?

 

Podpowiadam: każdy na nas zarabia każdy co jest normalne i zawsze można iść gdzie indziej lub zrezygnować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Machalska

Moja koordynatorka na moje pytania o podwyżkę mówi, żebym pogadała z rodziną i jeżeli oni dopłacą do umowy to oni mi wypłacą a nie muszę mówić że o podwyżkach z Miemcami to lepiej nie gadać ,bo robi się kwas. I co mam zrobić? Agencja ok, miejsce też, jestem w pacie. 

Zawsze gada że oni balansują miedzy interesem agencji i opiekunki ale jak im się przestanie opłacać to zamkną agencję i dopóki rodziny nie zgodzą się na podwyżki to oni już nic nie mogą, bo oni dokładać nie będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Mulatka napisał(a):

Ile zarabia na nas piekarnia?

Ile zarabia na nas dentysta?

Ile zarabia na nas biedronka?

Ile zarabia na nas stacja benzynowa?

Ile zarabia na nas mechanik samochodowy?

 

Podpowiadam: każdy na nas zarabia każdy co jest normalne i zawsze można iść gdzie indziej lub zrezygnować. 

Prawda. Ludzie zatrudniani świadczą pracę zawsze na rzecz innych a zatrudniający z pracy innych żyją (sami też pracując, żeby nie było że niewolnictwo) 

Żeby nie czuć, że ktoś na nas zarabia trzeba rolę odwrócić i samemu zatrudnić ludzi byśmy my na nich zarabiali, hehehe czyli firmę. Tak najlepiej dowiemy się jak to wygląda, cała organizacja przedsięwzięcia, koszty, samodzielność,  odpowiedzialność, bezpieczeństwo. 

To nie obrona agencji z mojej strony tylko szersze horyzonty myślowe.  Agencje różnie sobie poczynają ale i ludzie nie lepiej. Nie jest zero-jedynkowo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2022 o 23:09, Gość Opiekunka napisał(a):

Jedna z agencją nie wygra, ale jak będziemy o tych wszystkich oszustwach pisać to wcześniej czy później wygramy, bo agencje boją się utraty reputacji w sieci bo tu werbują opiekunki.

 

 

Dokładnie taka taktyka przyniesie efekt!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka założyła agencje i po 2 latach zamknęła. Nie chcę wchodzić w przykre szczegóły, ale przerosło ją podejście opiekunek i tym wszystkim z czym się mierzyła na co dzień. Teraz jesteśmy obie na jednej prywatnej szteli legalnie i doceniamy to co mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli komuś przeszkadza że agentura zarabia to po co jeździcie przez agencje???? Spróbujcie bez i wtedy odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto czy nie. Hehehe Zgaduję, że żadna nawet nie spróbuje bo to za dużo roboty i ryzyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2023 o 10:45, Gość Niunia napisał(a):

Jeżeli komuś przeszkadza że agentura zarabia to po co jeździcie przez agencje???? Spróbujcie bez i wtedy odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto czy nie. Hehehe Zgaduję, że żadna nawet nie spróbuje bo to za dużo roboty i ryzyka. 

Poczytajcie sobie sprawozdania finansowe to wam oczy wyjdą z orbit. Każda agencja publikuje z dostępem dla każdego ile zarobili w ciągu roku. To są astronomiczne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Baśka napisał(a):

Poczytajcie sobie sprawozdania finansowe to wam oczy wyjdą z orbit. Każda agencja publikuje z dostępem dla każdego ile zarobili w ciągu roku. To są astronomiczne pieniądze.

Sprawozdania trzeba umieć czytać i rzetelność wymaga skupić się na wszystkich danych, wyliczeniach. Wgląd w jedną kwotę przychodu nie daje rzeczywistego obrazu.

Gdzie te sprawozdania? na ich profilach? Czy jest jakiś centralny rejestr? Zaciekawiło mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

W internecie wręcz powinno się walić w agencje na każdym kroku nawet jak jesteś zadowolona.. 

Taki post dostałam: Koleżanka tak nie chwali agencji bo trzeba na nich najeżdżać za wszystko żeby się zamknęli tutaj albo podnieśli stawki i warunki!!! Chyba że koleżanka jest rekruterką to wtedy proszę opuścić grupę!!!!!?????? To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Ufać trzeba tyko sobie i swoim przyjaciołom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2023 o 11:09, Gość paula napisał(a):

Witajcie.

W internecie wręcz powinno się walić w agencje na każdym kroku nawet jak jesteś zadowolona.. 

Taki post dostałam: Koleżanka tak nie chwali agencji bo trzeba na nich najeżdżać za wszystko żeby się zamknęli tutaj albo podnieśli stawki i warunki!!! Chyba że koleżanka jest rekruterką to wtedy proszę opuścić grupę!!!!!?????? To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Ufać trzeba tyko sobie i swoim przyjaciołom. 

Tak samo jest z opiniami albo złe albo wcale i spróbuj napisać, że polecasz firmę. D.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to byście chciały, żeby agencja brała 50 euro i z tego wszystko zapłaciła, załatwiła i opłaciła. Mylicie posługę z biznesem. Jak agencja będzie mało zarabiać to zniknie i chyba dopiero w tedy przyszło by oświecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.10.2023 o 22:19, Gość Nimfa napisał(a):

Hej. Niestety dostajemy połowę tego co płaci rodzina. Po drodze są koszty niemieckiej agencji i polskiej w tym opłaty zus itd.. 

Agencje na czysto mają ponoć 600-800euro. Czekam na agencję która napisze, że jej prowizja za każdy miesiąc to 100-200euro wtedy będzie uczciwie a nie 50 procent idzie się rypać. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Basia mocne słowa, zarabia ile musi Promedica 24 dopiero ma ceny ,ale logistyka kosztuje. To jest sztab ludzi który trzeba utrzymać. Nie pisze o Agencji 2-4 osobowej. faktyczne 100- 200 € by starczylo ale w mniejszych Agencjach  a tak  rodzina mysli   że Ty zgarniasz 4.000 € - to tylko przykład.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...