Skocz do zawartości

Kalambury - zdjęcia stockowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, marcys napisał:

i teraz moje.

thief-1562699.thumb.jpg.7f8c3d0f12d7250336050441ba73e390.jpg

adult-1867743.thumb.jpg.d3f634daea7e0e32d0baeb454a5b5b25.jpg

0. Figura retoryczna->
1. Uprowadzenie Agaty->

2. Straciłam cnotę->
(też jest taki utwór muzyczny)
3. Skok Wołomin->
4. Włam na wydrę w biały dzień->
5. Nie kradnij->
6.Kradzież z głodu->
7. Cienki złodziej->
->Kradzione nie tuczy!

Klawej niedzieli życzą:
Mistrzu, Cienka, Łysa i ten Złoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Amaranta napisał:

To jakiś relikt przeszłości ale zawsze L4 sprzed ....lat  no nie mów że Cie tak długo katar ,,czyma"😉

Jest to jakby ówczesna, bardzo zaawansowana forma elektroniczna na płytkowym nośniku informacji, który jak widzimy na załączonym obrazku, bije na łeb dzisiejsze, jakże ulotne bez źródełka zasilania 😁🤭🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...