Skocz do zawartości

Jajka na twardo w sklepie


Gość Hania
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gość Kraszanka napisał:

No coś takiego??! Ale leniwa ta podopieczna. Zamiast kupić świeżych , gotować w łupinach cebuli i skrobać potem te jaja.

Ty to chyba nawet majtek nie pierzesz tylko kupujesz nowe. Ktoby to pral i suszyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Gość Sabina napisał:

Witajcie. A ja swoja oduczylam. Co roku gotujemy jaja i razem malujemy. Co w tym zlego?

Nie no bardzo dobrze a jaka kreatywność  z człeka wychodzi. Też dwa pomalowałem,  skrobać się nie odważyłem :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Hania napisał:

Witam. Podopieczna kazala mi kupic ugotowane jaja na swieta. Wy to tez jecie? Nie ruszylam jestem 1 raz i nie rozumiem tego ze nie lepiej ugotowac swieze. One sa caly rok na polkach bo te byly wymalowane? Lenistwo?

Za którymś razem spróbowałam i nawet ok. Produkt jak każdy inny. To że nam się coś wydaje za nienormalne wcale takie być nie musi. Nie doszłam do tego czy te farby są bezpieczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Tomtom napisał:

Ty to chyba nawet majtek nie pierzesz tylko kupujesz nowe. Ktoby to pral i suszyl

A nie słyszał o takim popularnym urządzeniu jak pralka automatyczna?  A suszarki też są, chociaż do delikatnych majteczek nie polecam, lepiej gdy schną sobie same rozwieszone  Na pewno to trwa krócej niż malowanie jaj..Trudno zresztą porównać te dwie rzeczy . Jaja a majty..

Jak ktoś chce może sobie kupować codziennie nowe majtki stare wyrzucać jego  gacie , jego sprawa. Tak samo jak to co kto kupuje i lubi..  Jedna z podopiecznych chętnie jadła te ugotowane, kolorowe jajka to kupowałam , to jej życzenie i kasa. Co to ma wspólnego z lenistwem? Babka przecież nie gotuje a dla opiekunki codziennie gotującej obiady to też nie problem ugotować te jajka. Kolorowe są dostępne w sprzedaży cały rok i kupowałam babce , kiedy chciała. Jakoś nie życzyła sobie własnoręcznie malowanych pisanek w listopadzie i grudniu, wtedy akurat u niej byłam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...