Skocz do zawartości

Szukam zlecenia prywatnie do Kobiety lun Mężczyzny


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tu na skrzynkę proszę wrzuć . To priv konto tu na portalu, nikt nie widzi poza mną  . Ciekawa jestem , czy trudno ten etap edukacji pokonać. Wszędzie są ogłoszenia , z czego wynika że opiekun medyczny ma łatwiejszy start tym samym o pracę łatwiej  i zlecenia lepsze. Czy tak jest rzeczywiście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEDE WSZYSTKIM trzeba rozróżnić opiekunów medycznych po KURSACH , i tych po szkołach medycznych , łatwiejszego startu nie mają, ale mają większą wiedzę na temat chorób , ich rozpoznawania , zapobiegania , podejścia do samego pacjenta ,i opiekun nie dostaje KWITÓW jak to pani / pan sformułował tylko otrzymują państwowe świadectwa ukończenia szkoły , oprócz tego zdają egzaminy przez wyższą komisje Gdańską na tz. obronę prawa wykonania zawodu .......a kwit to jest na węgiel !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@justys dziękuję za dpowiedź. Wiedzy oczywiście nigdy dość. Rozwój osobisty stawiam zawsze na pierwszym planie. Doświadzenia życiowe i wiek spowodowały , że pewne rzeczy widzę w krzywym zwierciadle i nazywam je po imieniu. Co mi po 3 tytułach jakie posiadam i pozycję zawodową  jaką w życiu  kiedyś osiągnęłam? Zegar tyka, jesteś (być może ?) 50+  , oodajesz życie korporacji i.... wypad !  Wiele osób, które znam właśnie na składzie węgla teraz koczują w nadziei, że ktoś ich zatrudni. Wszystkie kwity jakie leżą w teczkach osobowych 50 + w piec się nadają ( nie wszystkich oczywiście problem dotyczy, ale wiele kobiet szczególnie) .Teraz uczę się niemeckiego i pytam czy warto inwestować w następne kursy, studia. Stwierdzam: mi nie warto !!! Internet i forumowiczki tu zebrane to najlepsza szkoła, szkoła życia . Każda tu obecna osoba ręce wyciąga i czas poświęca, z chęcią "życiowymi pasjami i studiami" sie podzieli. Skoro start ten sam i kasa ta sama, to po co wyginać się ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla samej siebie !!! nie wiem czemu z góry się poszufladkowałaś ??? wiek nie ma tu nic do powiedzenia owszem korporacje wyrzucają osoby w pewnym wieku , ale to nie koniec świata podobnie miałam ,, i sie nie załamałam idę do przodu , to ja chcę wiedzieć coś nowego co w danej dziedzinie się dzieje jakie są nowości postępy w medycynie itd.a tego wszystkiego nie nauczysz się z portali ,owszem jakąś garstkę wiedzy dostaniesz ale na wykonanie pewnych żeczy w realistycznym świecie nie będziesz miała po prostu prawa , a tym bardziej jak chodzi tu o ludzkie życie !!! jeżeli co kolwiek robię w zyciu ....to robię sama dla siebie i z chęcią dziele sie z innymi ale pewnych żeczy nie powiem bo po prostu nie mogę .a kwalifikacji nie zdobywa się po to by leżały w szafie , ale po to by je stosować w życiu widzę że jesteś przewrażliwiona na punkcie swojego wieku ...nie potrzebnie weź to wsadz w szuflade i zacznij żyć bez metryki rób to co lubisz i nie patrz na innych dziś rzadkością jest szczerość, życzliwość nie wszyscy są źli .....ale też nie wszyscy są szczerzy i uczciwi życzę tobie wszystkiego dobrego !!! więcej wiary w siebie ,a zobaczysz że z dnia na dzień będzie lepiej pozdrawiam Justyna

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...