Skocz do zawartości

Nie pojechałam i co teraz


Gość Monika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. To miał być mój pierwszy wyjazd ale nie pojechałam. Stchórzyłam bo się bałam. Z nerwów nie spałam całą noc. Panie z agencji bardzo miłe. Bus stał pod moim domem 20 minut i pojechał, kierowca dzwonił do domu. udawałam że mnie nie ma. Co mi grozi? Boję się włączyć telefon. Czy grożą mi jakieś kary? jeszcze wczoraj dzwoniła rekruterka a ja mimo obaw potwierdziłam że jadę i że wszystko w porządku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłaś telefon i z nikim nie rozmawiasz?

Boję się że będę musiała płacić za przejazd. Miałam za niego zapłacić. Włączyłam połączenia tylko numerów z listy telefonicznej ale przez to nikt obcy nie może się dodzwonić a aplikowałam do innych agencji. Jutro zmienię numer i mam nadzieję że następnym razem nie spanikuję. Szkoda mi tylko tej agencji bo wybrałam ją z kilku które wysłały mi umowę. Polak mądry po szkodzie.

Wkurzona nie oceniaj ludzi gdy ich nie znasz. Może nie wszyscy przed pierwszym wyjazdem są tak odważni jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doswiadczona
Wyłączyłaś telefon i z nikim nie rozmawiasz?

Boję się że będę musiała płacić za przejazd. Miałam za niego zapłacić. Włączyłam połączenia tylko numerów z listy telefonicznej ale przez to nikt obcy nie może się dodzwonić a aplikowałam do innych agencji. Jutro zmienię numer i mam nadzieję że następnym razem nie spanikuję. Szkoda mi tylko tej agencji bo wybrałam ją z kilku które wysłały mi umowę. Polak mądry po szkodzie.

Wkurzona nie oceniaj ludzi gdy ich nie znasz. Może nie wszyscy przed pierwszym wyjazdem są tak odważni jak ty.

kobieto!!!! Jak ktoś tak niedojrzały jak ty miałby zająć się pdp???? To nie są prace przymusowe. Wystarczyło im powiedzieć ze zrezygnowałaś a teraz powinni ci dać wszystkie możliwe kary. W dodatku włącz myślenie bo jeżeli miałaś już jechać to podpisałaś umowę a jeżeli tak to agencja ma twoje wszystkie dane. Wróciłam wczoraj na święta i kierowca opowiadał mi że takich historia jak twoja zdarza się im niestety często dlatego są tak nieufni. Dzięki takim jak ty ludzie uczciwi mają trudniej!!! Ale co tam ty jesteś mądrzejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. To miał być mój pierwszy wyjazd ale nie pojechałam. Stchórzyłam bo się bałam. Z nerwów nie spałam całą noc. Panie z agencji bardzo miłe. Bus stał pod moim domem 20 minut i pojechał, kierowca dzwonił do domu. udawałam że mnie nie ma. Co mi grozi? Boję się włączyć telefon. Czy grożą mi jakieś kary? jeszcze wczoraj dzwoniła rekruterka a ja mimo obaw potwierdziłam że jadę i że wszystko w porządku...

Jest jeszcze jedna możliwość,wytłumacz w Agencji,że sie przestraszyłaś i tyle. Zmiana nr tel co ci da ?

Za każdym razem bedziesz zmieniać nr tel ? Firmy cię wyjarzą po danych osobowych i za jakiś czas z żadną Firmą nie wyjedziesz... Takich numerów sie nie robi...To odpowiedzialna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. To miał być mój pierwszy wyjazd ale nie pojechałam. Stchórzyłam bo się bałam. Z nerwów nie spałam całą noc. Panie z agencji bardzo miłe. Bus stał pod moim domem 20 minut i pojechał, kierowca dzwonił do domu. udawałam że mnie nie ma. Co mi grozi? Boję się włączyć telefon. Czy grożą mi jakieś kary? jeszcze wczoraj dzwoniła rekruterka a ja mimo obaw potwierdziłam że jadę i że wszystko w porządku...

Jest jeszcze jedna możliwość,wytłumacz w Agencji,że sie przestraszyłaś i tyle. Zmiana nr tel co ci da ?

Za każdym razem bedziesz zmieniać nr tel ? Firmy cię wyjarzą po danych osobowych i za jakiś czas z żadną Firmą nie wyjedziesz... Takich numerów sie nie robi...To odpowiedzialna praca.

no tu Ania logicznie podeszła do tematu...jeszcze dodam ,że z takim charakterem miękkim ,tchórzliwym...czy dasz rade podołać w tych obowiązkach? a trafić możesz na różne sytuacje ,wiem to z doświadczenia bo są ludzie i ludziska a tym bardziej chorzy i starzy,ale jeśli odczuwasz taką potrzebę próbuj .. a Agencji -uczciwie wytłumacz...tam też są ludzie -mam nadzieję.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...