Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popatrzyłam ale jakoś wszystko na czym oko zawiesiłam już ma cenę powyżej 200 zł a nie patrzę na markę tylko na ciucha. To nie dla mnie. Nie lubię hazardu. Chociaż z drugiej strony to jak licytuję to jakbym kupiła a jak ktoś mnie przebije to zaoszczędzę. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Licytuję kolejną / firankę / :p A jak znowu małpy jedne mnie przelicytują , to chociaż będę miała satysfakcję , że podbiłam im cenę :haha:image.png.3e4bb5cc76d46357a58262459b565ff6.png

Jeśli mogę się wtrącić,to wg mnie góra jest fajna ale dół trochę "przegadany" w sumie w całości za wiele falbanek.Gdyby nie te pionowe to byłaby super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jestem konserwatywna jeśli chodzi o ubiór. Lepiej tak myśleć niż się przyznać że jestem do tyłu z modą. :szydera:

Skoro jesteś konserwatywna,  to tym bardziej powinnaś piąć peany...:haha: A moda nie ma tu nic do rzeczy...:haha: Myślę, że ten strój spełnia wymagania do Wassergimnastyki...i dlatego taki krój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Skoro jesteś konserwatywna,  to tym bardziej powinnaś piąć peany...:haha: A moda nie ma tu nic do rzeczy...:haha: Myślę, że ten strój spełnia wymagania do Wassergimnastyki...i dlatego taki krój...

Dokładnie,  to do ćwiczen w basenie,ale do pływania tez przecież:)Takiego szukałam:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jakbym się cofnęła do czasów przedwojennych. :szydera: Albo zobaczyła moją córcię w kombinezonie nurkowym. :szydera:

 

:)hi hi hi Cóż o figurze modelki moge zapomnieć więc sprawiłam sobie taki ,żeby nie wyglądac żałośnie.Czasem jak jadę na plażę u siebie to widzę panie mojej figury w powycinanych do granic strojach,także dwuczęsciowych,Tu fałdy ,tam fałdziska-no naprawde nieestetycznie ,mówiąc delikatnie to wygląda:(jak już jestem puchatek to przynajmniej niech wyglądam normalnie a nie jak podstrzała Dzidzia Piernik:):):):)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

https://www.decathlon.pl/stroj-1cz-karol-id_8382886.html#v2187176

taki sobie strój zamówiłam właśnie:)

Nie jest zły.

Nie rozumiem, z czego się napitalają koleżanki.

Ja tez to i owo chętnie zakrywam, tyle że zamiast dłuższych nogawek wolałabym w formie sukieneczki.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Basiaim napisał:

Nie jest zły.

Nie rozumiem, z czego się napitalają koleżanki.

Ja tez to i owo chętnie zakrywam, tyle że zamiast dłuższych nogawek wolałabym w formie sukieneczki.

 

https://www.decathlon.pl/kostium-2cz-tami-sunshine-jr-id_8486047.html

Noooo,w tym to dopiero bym wyglądała,ha ha ha Co nie Basiu?Niech się nabijają,najważniejsze ,że mi pasuje:)Wiesz ,że po mnie to spływa:)

Sukieneczki tez ogladałam ,ale one kuse i istniałoby ryzyko,że zamiast wdzięcznie spływać stałyby na sztorc:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pływanie rozumiem ale ćwiczeń już nie. :haha:

Od kilku lat planuję cokolwiek poćwiczyć i na planowaniu się kończy.:szydera:

Chodziłam kiedyś na aquaaerobik i fajne to było,a teraz będę miałą zajęcia na basenie w sanatorium .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...