Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, Marianek napisał:

Przepraszam, jak uraziłem! Koniec, kropka! Dobrej nocy życzę!

Nie !!! nie uraziłeś niczym,,,tutaj na Campingu też jestem modnisią  nie dla jednego,,,czemu? bo większośc moich rzeczy jest jasna,,biala i połaczona z jasnymi pastelowymi kolorami,,a powinnam być ubrana szaro buro jak większośc i tak podwórkowo,,hahhaha a ja jestem inna ,,bo do garów pachnę i jestem ubrana jak zawsze inaczej ,,no taka juz jestem,,,zaplamie to mówię ,,się wypierze to tylko szmata,,nicht zu tragisch,,a ciuchów mi nie brakuje ,,dlatego tylko jedne spodnie wybieram bo mam ich za dużo,,walizy mam nie rozpakowane ,,bo nie mam kiedy tych sportowców ubrać,,samo fajne życie ,,ale lubię mieć dużo,,no to spokojnej nocki Tobie też i pomyśl na jutro co tutaj fajnego wstawić,,,może fajne buciki? pa :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marianek napisał:

Ładne, nie?

c2e5d62271a8069a5f8339ffcab2e892.jpg

hm-wiosna-2012-21256617.jpg

moda-2014-spodnie-w-kwiaty-sa-idealnie-na-wiosne-gdzie_453289.jpg

modne-spodnie-w-kwiaty.jpg

spodnie_w_kwiaty_to_bedzie_103033.jpg

tumblr_m1i0x3dxMg1qzrk5xo1_500.jpg

Ładne, ładne...na szczupłej modelce....:d Teraz uruchom wyobraźnie....pani rozmiar dołu 54 zakłada takie galoty.....i co widzisz? Jeszcze jest ładnie? :( Moda nie zawsze jest korzystna dla wszystkich typów figur i rozmiarów, niestety....a wiele pań ubiera się modnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz uruchom wyobraźnie....pani rozmiar dołu 54 zakłada takie galoty.....i co widzisz? Jeszcze jest ładnie? :(

Uruchomiłem wyobraźnię. Pani zakłada kwieciste spodnie ze zwiewnej tkaniny typu szarawary, ściągane na kostce. Może być ładnie? I też są ładne kwiaty...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Marianek napisał:

Uruchomiłem wyobraźnię. Pani zakłada kwieciste spodnie ze zwiewnej tkaniny typu szarawary, ściągane na kostce. Może być ładnie? I też są ładne kwiaty...

Parę lat temu bym się z tobą zgodziła, bo sama tak chciałam siebie postrzegać....A teraz pozostaję przy swoim zdaniu, że moda nie zawsze pasuje do każdego rozmiaru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar 54 to nie wątpliwie duży rozmiar .Przypomniało mi się,że znałam kobietę,która nosiła ubrania w tym rozmiarze tak plus minus bo dokładnie nie wiem no i czasami rozmiarówka jest różna .Była to wyjątkowa osoba ja sama niestety postrzegałam ją jako osobę grubą ale było dla mnie wielkim zaskoczeniem jak usłyszałam opinie innych osób.Otóż kobiety mówiły ,że jest to wyjątkowo gustownie i elegancko ubrana i że jest ładna .Natomiast mężczyzna powiedział o niej ,że jest wyjątkowo kobieca .Niby banał bo jak kobieta może być nie kobieca a mężczyzna nie męski ale jednak coś w tym banalnym z pozoru określeniu jest .Zastanawiałam się nad tym i uważam,że komplement tego mężczyzny był jednym z najbardziej wyszukanych komplementów i właśnie na tą naszą kobiecość składa się bardzo ,bardzo wiele czynników nie tylko sama uroda ,figura i ubiór .Na koniec moich przemyśleń posłużę się takim trochę nie ładnym przysłowiem "Nie dał pan bóg świni rogów bo by gryzła i bodła".Nie pisałam o sobie ,żeby rozwiać wszelkie domysły no i na koniec jeszcze dodam,że jak ja bym nosiła rozmiar 54 to zrezygnowałabym z  kwiatowych wzorów na spodniach a gumki przy mankietach jak najbardziej i jeszcze nieco lżejsze materiały tak jak napisał @Marianek .Zna się trochę chłopak na kobiecej modzie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marianek napisał:

Uruchomiłem wyobraźnię. Pani zakłada kwieciste spodnie ze zwiewnej tkaniny typu szarawary, ściągane na kostce. Może być ładnie? I też są ładne kwiaty...

Wszystkie spodnie bardzo ładne :) ale z ostatnim postem nie mogę sie zgodzić . Panie w rozmiarach XXL nie wyglądają dobrze we wzorzystych spodniach a już gumki przy mankietach absolutnie nie wskazane , bo wtedy przypominałyby słodkie pączuszki :d Na pulchnych kobietach  ładnie wyglądają spodnie z lejącego materiału ( niezwiewnego ) o prostych , bardzo długich nogawkach i kancik też byłby mile widziany :)

23 minut temu, INEZ napisał:

Rozmiar 54 to nie wątpliwie duży rozmiar .Przypomniało mi się,że znałam kobietę,która nosiła ubrania w tym rozmiarze tak plus minus bo dokładnie nie wiem no i czasami rozmiarówka jest różna .Była to wyjątkowa osoba ja sama niestety postrzegałam ją jako osobę grubą ale było dla mnie wielkim zaskoczeniem jak usłyszałam opinie innych osób.Otóż kobiety mówiły ,że jest to wyjątkowo gustownie i elegancko ubrana i że jest ładna .Natomiast mężczyzna powiedział o niej ,że jest wyjątkowo kobieca .Niby banał bo jak kobieta może być nie kobieca a mężczyzna nie męski ale jednak coś w tym banalnym z pozoru określeniu jest .Zastanawiałam się nad tym i uważam,że komplement tego mężczyzny był jednym z najbardziej wyszukanych komplementów i właśnie na tą naszą kobiecość składa się bardzo ,bardzo wiele czynników nie tylko sama uroda ,figura i ubiór .Na koniec moich przemyśleń posłużę się takim trochę nie ładnym przysłowiem "Nie dał pan bóg świni rogów bo by gryzła i bodła".Nie pisałam o sobie ,żeby rozwiać wszelkie domysły no i na koniec jeszcze dodam,że jak ja bym nosiła rozmiar 54 to zrezygnowałabym z  kwiatowych wzorów na spodniach a gumki przy mankietach jak najbardziej i jeszcze nieco lżejsze materiały tak jak napisał @Marianek .Zna się trochę chłopak na kobiecej modzie ;)

Bo wszystkie kobiety są piękne i każda znajdzie swojego amatora :oklaski: Sztuka polega na tym ,  żeby umieć dopasować do siebie odpowiedni fason , ukrywać to co jest do ukrycia i pokazywać to czym można się pochwalić :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Wszystkie spodnie bardzo ładne :) ale z ostatnim postem nie mogę sie zgodzić . Panie w rozmiarach XXL nie wyglądają dobrze we wzorzystych spodniach a już gumki przy mankietach absolutnie nie wskazane , bo wtedy przypominałyby słodkie pączuszki :d Na pulchnych kobietach  ładnie wyglądają spodnie z lejącego materiału ( niezwiewnego ) o prostych , bardzo długich nogawkach i kancik też byłby mile widziany :)

Jak ty mnie dobrze rozumiesz...bez słów...:oklaski: Chociaż dawno rozmiar mam o wiele mniejszy nadal patrzę, jak często panie puszyste robią z siebie pośmiewisko by być modnymi. A czasami wystarczy odrobina samokrytyki....i kancik :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak ty mnie dobrze rozumiesz...bez słów...:oklaski: Chociaż dawno rozmiar mam o wiele mniejszy nadal patrzę, jak często panie puszyste robią z siebie pośmiewisko by być modnymi. A czasami wystarczy odrobina samokrytyki....i kancik :haha:

Odpowiednie lustro w domu i dobrze życzące koleżanki też czasami się przydają:sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, INEZ napisał:

Odpowiednie lustro w domu i dobrze życzące koleżanki też czasami się przydają:sorry:

Lustro...:p

7a1853920c413d735dae649ada41b450.jpg

19 minut temu, INEZ napisał:

Odpowiednie lustro w domu i dobrze życzące koleżanki też czasami się przydają:sorry:

Dobrze życzące koleżanki bym odpuścił...:d

W obszernych przewiewnych strojach każda kobieta wygląda seksownie. Kanty bym sobie darował. Ale przepraszam, na modzie się nie znam i już nic nie będę na ten temat pisał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marianek napisał:

Lustro...:p

7a1853920c413d735dae649ada41b450.jpg

Dobrze życzące koleżanki bym odpuścił...:d

Ty pewnie tak

 

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zgadzam się z tobą całkowicie, pod warunkiem, że te koleżanki naprawdę dobrze temu komuś życzą :haha:

Przecież napisałam dobrze życzące koleżanki :trele:

7 minut temu, Marianek napisał:

Lustro...:p

7a1853920c413d735dae649ada41b450.jpg

Dobrze życzące koleżanki bym odpuścił...:d

W obszernych przewiewnych strojach każda kobieta wygląda seksownie. Kanty bym sobie darował. Ale przepraszam, na modzie się nie znam i już nic nie będę na ten temat pisał!

Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłam sobie tunikę zamierzam ją nosić i do spodni i do getrów bo jest wystarczająco długa .Jest obszerna a po mimo to ładnie podkreśla figurę tylko ma takie dziurawe rękawy :smutek::trele:

1 minutę temu, Marianek napisał:

Nie ma takich! :p

Są ja jestem z tych i jak mi się coś nie podoba w ubiorze koleżanki to po prostu milczę na ten temat dla mnie to byłby już znak ,że coś jest nie tak .Trzeba się zachowywać dyplomatycznie szczególnie w stosunku do koleżanek .Te śmiejące się lustra to świetny pomysł mógłbyś to gdzieś opatentować tylko obroty w sklepach z ubraniami by pewnie spadły :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marianek napisał:

Zabiłaś mnie! To ile one mają dziur?

Spokojnie to nie dziury powygryzane przez mole .Na każdym rękawie po jednej ale za to takie długie te dziury a właściwie rozcięcia,że przez prawie całą długość rękawa się ciągną .Za to jest zwiewnie i daje to ciekawy efekt .Mało tu mężczyzn pisze na forum a czasami chciałoby się poznać męski punkt widzenia na niektóre sprawy ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, INEZ napisał:

Mało tu mężczyzn pisze na forum a czasami chciałoby się poznać męski punkt widzenia na niektóre sprawy ;)

Popieram, ale nie na taką pogodę jak jest teraz. Nadrenia Północna Westfalia - 5 stopni i wiatr...>:( Nawet pod kurtkę czy futro. Byłby chyba problem z włożeniem rękawów...:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ładne, ładne...na szczupłej modelce....:d Teraz uruchom wyobraźnie....pani rozmiar dołu 54 zakłada takie galoty.....i co widzisz? Jeszcze jest ładnie? :( Moda nie zawsze jest korzystna dla wszystkich typów figur i rozmiarów, niestety....a wiele pań ubiera się modnie ;)

O! mam takie jasne, nosze je ,,po domu,,

59 minut temu, Marianek napisał:

Popieram, ale nie na taką pogodę jak jest teraz. Nadrenia Północna Westfalia - 5 stopni i wiatr...>:( Nawet pod kurtkę czy futro. Byłby chyba problem z włożeniem rękawów...:p

aaaaa u mnie w PL w tej chwili jest -7.

W nocy ma byc do -20 brrr.

chyba okopie sie w domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Ostatnio kupiłam sobie tunikę zamierzam ją nosić i do spodni i do getrów bo jest wystarczająco długa .Jest obszerna a po mimo to ładnie podkreśla figurę tylko ma takie dziurawe rękawy :smutek::trele:

Są ja jestem z tych i jak mi się coś nie podoba w ubiorze koleżanki to po prostu milczę na ten temat dla mnie to byłby już znak ,że coś jest nie tak .Trzeba się zachowywać dyplomatycznie szczególnie w stosunku do koleżanek .Te śmiejące się lustra to świetny pomysł mógłbyś to gdzieś opatentować tylko obroty w sklepach z ubraniami by pewnie spadły :p

Mam marynareczke, ktora sklada sie z samych dziur,i pekniec.

Jesli bede miec natchnienie, to ja uprasuje i zrobie zdjecie.

Jest wyjatkowa, niepowtarzalna.

Ale byla roznie odbierana .

Je4den znajomy zazartowal nawet ,,ty jestes taka biedna,bo chodzisz w podartymxd

Dzielo wloskich mistrxzow, niestety ,,wyroslam ,,z niej,

Jak dalam ja do reperacji, to pani w punkcie zrobila ogromne oczy.

Kiedy przynosilam inne rzeczy do poprawki ,czy reperacji, to mowila ,,o przyszla pani podarta.;)

 

Marynarka, jest zszyta fantazyjnie jakby z kawalkow materialu,

wlasnie jedno ,,zlaczenie,, kiedys puscilo jak sie napielam:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...