Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, violka napisał:

Wypraszam sobie :cool: Cycki mam , dupke też , więc o co chodzi /:przekleństwa: A ryczę dlatego , ze to cudo kosztuje 1750 euro :sos:

co???? poszaleli? podróbę kupisz idealną za małą kasę,,nie na tych stronach szukasz co trza szukać,,,nicht zu tragisch,,,a 1750 euro niech paniusie zapłacą,,,i się afiszują z metkami,,i niech sobie jeszcze paragon tam przypną na cycku najlepiej,,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

co???? poszaleli? podróbę kupisz idealną za małą kasę,,nie na tych stronach szukasz co trza szukać,,,nicht zu tragisch,,,a 1750 euro niech paniusie zapłacą,,,i się afiszują z metkami,,i niech sobie jeszcze paragon tam przypną na cycku najlepiej,,,,

Tia O.o Tylko gdzie szukać takiej podróby O.o Prędzej znajdę sztelę za ponad 2000 euro :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

image.png.1068bf00f13b738af4bc83f2edfc3f55.pngznalazłam coś dla panów . Moda męska  2018 :haha:Dobrze , że nie mam córki , bo jakby przyprowadziła tak ubranego zięcia , to pierwszy raz w życiu zapomniałabym języka w gębie :szydera::szydera::szydera:

Zabiłyście mnie! Najładniejszy jest ten pierwszy z prawej.:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Tia O.o Tylko gdzie szukać takiej podróby O.o Prędzej znajdę sztelę za ponad 2000 euro :haha:

ni ni ni !!! dobrze poszperaj,,a znajdziesz,,a jak nie znajdziesz to natkniesz się jeszcze na piękniejszą,,dobry pomysł na relax,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marianek napisał:

Zabiłyście mnie! Najładniejszy jest ten pierwszy z prawej.:p

Wszyscy są jak cukiereczki,,,buciki i kolanka ,,falbaneczki i majteczki,,piórka tu i tam,,oj chciałabym się znaleśc na takim karnawale,,bym też się w piórka ubrała,,,już krakam i mnie będzie czekał karnawał tutaj i się przebiorę,,a co!!! jak się bawić to się bawić,,szkoda czasu na bidolenie,,nie ma jak tance i muzyka,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marianek napisał:

image.png.1068bf00f13b738af4bc83f2edfc3f55.pngznalazłam coś dla panów . Moda męska  2018 :haha:Dobrze , że nie mam córki , bo jakby przyprowadziła tak ubranego zięcia , to pierwszy raz w życiu zapomniałabym języka w gębie :szydera::szydera::szydera:

Chociaż ten pierwszy z lewej w pieluchomajtkach też jest szałowy...:d Pieluchomajtki są pod ręką, resztę się skombinuje...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Tez mi relaks . Dzisiaj juz oczopląsu dostałam O.o:haha:

a jutro dostaniesz wstętopląsu,,prześpij się a jutro spojrzysz na nowo i inaczej,,a co? tak nie jest? zawsze tak jest,,,i powiesz ,,co mi się za wstętne szmacisko spodobało,,żartuję,,,znając siebie to bym przelciała internet wzdłuż i wszesz,,w poszukiwaniach,,a skończyloby się nieraz na niczym a nieraz na nowych zakupach,,czemu nie? zawsze lubię kupowac też w ciemno,,wariactwo -wiem,,jedna moja sukienka czeka na mnie zakupiona w internecie,,czeka w De,,ja wyjechalam a sukienka przyszla 3 dni po moim wyjezdzie ,,taka jestem szalona ,,dobrze ze obcy ludzie odebrali ,,,bo inaczej to spowrotem i trochę euro poszlo w nic,,ale to ryzyk fizyk,,,,pa spadam spać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marianek napisał:

Chociaż ten pierwszy z lewej w pieluchomajtkach też jest szałowy...:d Pieluchomajtki są pod ręką, resztę się skombinuje...:p

Obstawiam, że prócz butów i pieluch znajdziesz wszystko u żony w szafie...:haha: Do dzieła @Marianek...rób fasching :oklaski: I foty wklejaj :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, violka napisał:

image.thumb.png.1557486e6ff1e871ba94b2b910eb921f.pngZakochałam się :love: Piękny :smutek:

Spodnie piękne i ten komplet też, ale jak dla mnie to bez tych łuków na biuście bo traci swą prostotę i elegancję.

A jak ktoś znajdzie gdzie kupić tą garsonkę albo portki to ja jestem chętna. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blondi napisał:

podróbę kupisz idealną za małą kasę,,nie na tych stronach szukasz co trza szukać,,,nicht zu tragisch,,,a 1750 euro niech paniusie zapłacą,,,i się afiszują z metkami,,i niech sobie jeszcze paragon tam przypną na cycku najlepiej,,,,

Podróbkę owszem kupisz na chińskim aliexpres. :p Ale jak w tym będziesz wyglądać to inna sprawa.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Na zdjęciu , po nałożeniu kilku filtrów nie byłoby tak zle :p

Jak na Ciebie filtry nałożą? Widziałem jak oferują podróbki i jak wyglądają w ofercie. Później na kobietach to wyglądało trochę śmiesznie.:p Chociaż np torebki czy zegarki wyglądają całkiem, całkiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marianek napisał:

Jak na Ciebie filtry nałożą? Widziałem jak oferują podróbki i jak wyglądają w ofercie. Później na kobietach to wyglądało trochę śmiesznie.:p Chociaż np torebki czy zegarki wyglądają całkiem, całkiem.

Fotki teraz tak przerabiają , że z kota można zrobić tygrysa :haha: Co do podróbek ciuchów , zgadzam się z tobą , że to są szmaty :haha: które nawet nie przypominają oryginału 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...