Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Florcia napisał:

Ooo, jak miło:) Adaś, bardo lubię słuchać piosenek Edyty Geppert. Twoje wykonanie jest łagodniejsze w odbiorze i mimo wszystko Opiekunie..."nie skarżysz się na swój los":love:

i masz racje ,wiele osób to zauważą ,ale zawsze odpowiadam ,proszę iść na występ tego kogoś a ja śpiewam  jak umię i jak Adam Hendzel a nie jak dany wokalista.Pozdrawiam miło.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamos każdy z nas ma wzloty i upadki i sama tego doświadczyłam ,czy słabośc charakteru -chyba nie ,jesteśmy tylko ludzmi ,którzy nie zawsze wybiorą trafną decyzję -i potem jesteśmy albo pod wozem albo na wozie,ale za to nie jest monotonnie -coś się dzieje.Jak pięknie jest się podnieśc z dołka i wznosić się na wyżyny,,tutaj trzeba mieć mocny charakter aby tego dokonac i jak raz cos takiego dokonamy to jesteśmy wielcy i nic nas nie zabije ani nie złamie.Nieraz myślę ,ze dlatego jestem tutaj w DE aby podnieśc się z dołka i żyć jak normalny człowiek,a nie siedzieć w Polsce i bidolić jaka bieda ,a takich bidolących jest bardzo dużo i nie potrafią sobie pomóc-albo nie chcą i to są właśnie te słabe charaktery.

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odniosłaś to do obecnej sytuacji w Polsce ,do okresu 26 letniego okresu istnienia tzw.demokracji ,kiedy to miliony polaków opuściło Polske za chlebem.Hm,jedni to spostrzegają za brak silnego charakteru ,inni za posiadaniem silnej  osobowości,jedni i drudzy mają racje,ale z drugiej strony jak się przeciw wstawić obecnemu "gigantowi" który ma za sobą ,może nie za sobą a pod sobą  wojsko ,policje i inne instytucje.Czy iść na barykady  i nastawiać swoją pierś za idiotów? ktoś powie tak,ja mówię nie ,lepiej od tego bagna uciec i tu jest odwaga i mądrość.Nie jest ten mądry co ma  u boku karabin ,ale ten co jej nie posiada i umie wybrnąć z kregu tych "siłaczy"." Siła" w ten sposób pojęta jest oznaką słabości i to pokazuje historia ludzka ,poprzez tą tzw."siłe" utrzymywała i  utrzymuje się wiele władz i rządów.Jeżeli  idzie o inny aspekt sprawy ,co do słabości charakterów,żyjemy w świecie zakłamanym ,nie wiadomo co dzisiaj jest prawdą a co kłamstwem,stąd tyle" zawirowań" w naszych umysłach,jedną prawdą jest ,że wszyscy musimy zejść z tego padołu a póki żyjemy  brać garścią wszystko co dobre i daje szczęście i zadowolenie a unikać ludzi złych .Temat ten ma już tony książek.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rożpoczęcie Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej ,są tutaj Panie co lubią ten sport? szczerze mówiąc popatrzę ale nie jestem wielbicielem tego sportu,mój PDP lubi ,ale ostatnio też coraz mniej go to interesuje,ma problem z koncentracją  a to normalne przy tym schorzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

dzisiaj rożpoczęcie Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej ,są tutaj Panie co lubią ten sport? szczerze mówiąc popatrzę ale nie jestem wielbicielem tego sportu,mój PDP lubi ,ale ostatnio też coraz mniej go to interesuje,ma problem z koncentracją  a to normalne przy tym schorzeniu.

Ja nie lubię tego sportu ,piłki nożnej ! no to panowie dzisiaj piją i krzyczą jak będzie gol,panie co niektóre też lubią to samo robić ,,

3 godziny temu, adamos1 napisał:
   Bonjour,   mój zapomniany francuski--piękny tekst ,bóli   i  tęsknota za ukochaną osobą  a okres ,nie muszę pisać.Pozdrawiam.

Jaki zapomniany francuski -wyszło idealnie-:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie leżę i słucham tej muzy adamosa i tak sobie myślę ,fajna muza do tańca a człowiek jakiś zmęczony ,ale ja nigdy taka nie byłam rozczulająca się nad sobą ,

gdyby było fajne towarzystwo to ja w sekundę bym mogła znaleśc się na parkiecie ,wystrojona i gotowa do tanca,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...