Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, A.NN.A napisał:

@Blondi, to oni wszyscy do Ciebie idą?

Zaproś mnie, nie bądź taka chytra.

Tak,,na kolację idą, bo my z babcią, bardzo goscinne dziewczynki jesteśmy,,ktorego chcesz ,,wybierz sobie ,bo ja tylko popatrzę,,,i oddam ,,:hahaha: lecę kolację przygotować,,,szybko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz, oglądałam gdzieś filmik, jak pan kapral nie oddał mu honorów. Mała afera się w woju zrobiła. Ale Pan kapral pokazał, że on zna regulamin. potem to poszukam. Długi film ale napiszę Ci na której minucie jest ten ważny moment.

a potem może mój komentarz na priv. Ale dzisiaj mam ciężki dzień( pogoda). Muszę wypić :kawa:.

Babka na razie spokojna, może ją też ta pogoda rozwala?

@Łukasz, na tą chwilę w mojej  historii szybko znalazłam to.

pral pokazał ZESZMACONYM OFICEROM co znaczy szacunek dla munduru!

Napisał(a): Dziennik - Środa, 15 lutego (10:33)

Obserwuj

 Zgłoś do usunięcia | Link 

Salutowanie, nazywanie "ministrem", trzymanie parasola nad głową. Z taką czcią żołnierze z Żurawicy przyjęli Bartłomieja Misiewicza. Jednak nie wszyscy w wojsku uważają, że to im przystoi.
– Na to, by oficerowie meldowali się temu młodemu człowiekowi czy tytułowali go ministrem, nie może być zgody – tak pierwszą sytuację, kiedy żołnierze salutowali Bartłomiejowi Misiewiczowi, komentował Jarosław Kaczyński.
b_360_240_16777215_00_images_5b435yhy3wer.jpg
– Taki wypadek miał raz miejsce, blisko rok temu i nigdy więcej się nie powtórzył – tak mówił Antoni Macierewicz, reagując na krytyczne uwagi związane z tym, że żołnierze oddają nadmierne honory jego współpracownikowi Bartłomiejowi Misiewiczowi. Okazuje się jednak, że nie był to jednorazowy incydent.
Faktem jest, że nadmierne honorowanie rzecznika prasowego MON zauważono po raz pierwszy w sierpniu ubiegłego roku, kiedy pojawiły się nagrania pokazujące, jak podczas obchodów 96. rocznicy bitwy pod Sarnową Górą żołnierze przywitali Misiewicza okrzykiem "Czołem panie ministrze".
W internecie można znaleźć także zdjęcia z dwóch kolejnych uroczystości z udziałem Bartłomieja Misiewicza. Rzecznik MON był honorowany m.in. podczas zeszłorocznych obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w województwie łódzkim. 
Misiewiczowi salutowano także kilka dni później, 8 maja, podczas uroczystości, które odbyły się z okazji święta 34. Pułku Piechoty w Białej Podlaskiej. 
Potem pojawiały się inne udokumentowane przypadki, już nie tylko tytułowania ministrem, ale także salutowania. Na zdjęciu z 12 maja 2016 roku, którego to dnia rzecznik prasowy i zarazem szef gabinetu politycznego Macierewicza odwiedził 1. Grójecki Ośrodek Radiotechniczny, dowódca jednostki przywitał Misiewicza sprężystym salutem i meldunkiem, co uchwycił fotoreporter MON.
Wczoraj wypłynęło nagranie, na którym widać, jak honory rzecznikowi MON oddają żołnierze z 1. Batalionu Czołgów z Żurawicy. Dodatkowo, podczas uroczystego apelu, Misiewicza tytułowano "ministrem" i wznoszono okrzyki "Czołem panie ministrze!".
b_360_240_16777215_00_images_q3tbw52134t254.jpg
Co ciekawe, nie wszyscy mundurowi wczuli się w kuriozalny klimat. Jeden z żołnierzy, kapral, zachował się tak, jak powinien w sytuacji, kiedy ma do czynienia z urzędnikiem państwowym – podał rękę rzecznikowi MON, a zasalutował wyłącznie dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. 

Oficerowie Wojska Polskiego bierzcie przykład z podoficera!
MARCIN SZYMAŃSKI

 

JA CHYBA PÓŹNIEJ WESZŁAM , poszukałam tej 21 ble, ble, ble  i tam własnie cierpliwie poszukałam na filmie tego momentu. potem to sprawdzę. miłej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz,

 znalazłam gdzie indziej.

Co dalej z Misiewiczem? Kapral nie zasalutował Misiewiczowi. Generał wyraża "dumę" (http://www.tvn24.pl)

Co dalej z Misiewiczem? Salut i "czołem panie ministrze". Kolejne nagranie z udziałem Misiewicza (http://www.tvn24.pl)

no i jeszcze to mi wpadło.

Opublikowano 13 lutego 2017, autor: Piotr Piotrowski

Żagański chorąży zasłynął z krytyki rzecznika ministra obrony narodowej. – „Nadajesz się do kuchni. Podobno ptysiu jesteś na urlopie” – napisał do Bartłomieja Misiewicza weteran z Czarnej Dywizji, Michał Bardoń.

Chorąży z żagańskiej dywizji, obecnie w stanie spoczynku, dziś jest na ustach całej Polski. Wszystko za sprawą wpisu na serwisie społecznościowym Twitter. Michał Bardoń stanął w obronie gen. dyw. Waldemara Skrzypczaka, byłego dowódcy żagańskiej Czarnej Dywizji. Gdy Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON, skomentował odejście Skrzypczaka z Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia, w obronie generała stanął chorąży z Żagania.

Misiewicz napisał: „gen. Skrzypczak właśnie stwierdził, że sam odszedł z WITU. Szkoda, że przez tyle dni wmawiał, że niby ja za tym stoję”. Natychmiast wpis rzecznika został skomentowany przez chorążego z Żagania.

„Dla ciebie – Pan Generał, nadajesz się do kuchni, odszedł z WITT sam, ma autorytet, podobno ptysiu jesteś na urlopie…” – wyliczył rzecznikowi Bardoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoją radość.:hahaha::hahaha::hahaha:

Ha, ha miałam napisać ,że " 24 w nazwie mnie NIE straszy"  w kontekście do cyfry 24 w nazewnictwie niektórych agencji pracy:hahaha:

Ale jaja wyszły.

I jak tu nie zaglądać na to forum?:love:

@Blondi, dzięki za refleks, sama teraz mogę pośmiać się z siebie, bez śmiesznych filmików:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...