Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi,zapraszam na parkiet .... bawmy się, cieszmy się życiem :):love:

 

Kocham i lecę -zaczekaj  jeszcze szpilki i małą jakąś kusą ochronkę  na cialko i będę:serce::love::serce: ale bombową mi niespodziankę zrobiłeś @Łukaszku-buziolek za to!!!:love:

Ale wyczułam kiedy wejśc na forum:serce:

Jeszcze szampana wezmę :drink:,,,a Ty @Łukaszku skombinuj truskaweczki!:serce:

Całą resztę zapraszamy tez do zabawy!!!:serce::hahaha: Cieszmy się życiem:love::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...śmiem twierdzić, że to była Wasz noc i Wasz wspólny taniec i nikt nie chciał przeszkadzać. Chyba oczekiwaliśmy tego, że Łukasz poprosi Ciebie do tańca:serce::całus::serce:...  za oknem już babie lato się zaczęło:p.

Sama widzisz Blondi, jaki poziom kultury reprezentuje nasze forum :):love::).

Edytowane przez Florcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będe nic zarzucac nikomu co do poziomu kultury ,,,bo każdy z nas jest inny ,inny inny i każdy z nas w danym momencie chce czegos innego,,ale toleruje każdy rodzaj muzyki i w każdą muzykę potrafię się wczuć,,ale przyznam się ,że jesienny nastroj muzyczny jest dla mnie bardzo smutny,nie czuję jeszcze jesieni ,ale dzisiaj przechodząć obok sklepów odzieżowych  ,na wystawach  było widać już głęboką jesień po tych kolorach smutnych,,,kolorystyka pogrzebowa -wszystko szare i przygaszone i czarne -przynzaję ,że nie lubię być jesienno ubrana -więc u mnie jest wszystko na odwrót i robie to co lubię i slucham to co lubię i ubieram się w to, co też lubię i się dobrze czuję,,,,wtedy nie czuje tej smutnej atmosfery jesiennej,,,może za parę dobrych lat cos się we mnie zmieni jak dożyję ,,ale jeszcze nie teraz ,,,:love:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz napisal cyt: "Barrakuda wprowadzila nas w nastroje jesienne , tez pozostane w tym klimacie."

Do tych jesiennych klimatow zainspirowala mnie Florcia piszac , ze za oknem juz babie lato sie  zaczelo i mamy tez kalendarzowa jesien . Bardzo lubie jesien , jest to troche melancholijna pora roku , ale wcale nie musi byc smutna. Chodze po butikach , galeriach i widze , ze tak we Francji (juz  na poczatku wrzesnia zaczela sie tam sprzedaz  jesiennych kolekcji) jak i tu w De. nie  ma tylko  wylacznie szaro-burych ubran . Jest duzo ciemnych czerwieni, kolor burgunda i baklazana, brazy  , szmaragdowa zielen , nawet blekit i oczywiscie czern,  zawsze elegancka i modna.. Torebki, buty w kolorze camel, bardzo modny odcien brazu. Oczywiscie kazdy ubiera sie w to  w czym dobrze sie czuje i slucha muzyki, ktora lubi i to nie zalezy od wieku . widzi sie mlode dziewczyny w czerni  sluchajace np gotyku i bardzo, bardzo dojrzale panie ubrane w kanarkowy czy rozowy kostiumik . Muzyki slucham roznej, zalenie od nastroju, , w jesieni szczegolnie dobrze  mi sie slucha sie muzyki podobnej jaka gra np Nightwish , znam  opiekunki , ktore tez takiej sluchaja, na pewno nie jest "wesolkowata" ale kazdy, kto nas zna nigdy nie powiedzialby o nas , ze jestesmy smetne , ponure kobity a wrecz przeciwnie hahaha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda i tak trzymać ,,,hahahhaha a co do sklepików czy butikow to tak się zgodzę ,że tam jest przeróznie i nastrojowo w kolorystyce ,,,ale w galerii dzisiaj to załamka ,,,brzydota raz jeszcze,,,,ogólnie ,,,bo gdzies mi migła w ,,Wrangler" koszula w kratę -ładna -krata z czerwienią i czarnym,,ale mam już super sukienkę w kratę którą bardzo lubię i tej kraty nic nie przebije ,,,hahahha jestem bardzo wybredna chyba -wiem o tym,,wiem,,,bo szaf ze swoimi ciuchami mam full,full,,,

dlatego nigdy nie zaoszczędzilam ,,ale nie mam do siebie żadnej pretensji-żyłam  tym szaleństwem zakupowym ,,,,a teraz stop-halt,,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Blondi napisał:

Ja nie będe nic zarzucac nikomu co do poziomu kultury

Ja też tego nie robię:serce:, napisałam w jak najbardziej pozytywnym tonie, w dobrej intencji. Jeśli nie zostałam dobrze zrozumiana, to...:płacz:

A co do kolorów, to jesień ma ich całą gamę. Jesień, to prawdziwa paleta kolorów:). Ciebie Blondi "widzę":love: z dodatkami wszystkich energetycznych kolorów czerwonego i pomarańczowego.

Popatrz na liść jesienny, jak pięknie i kolorystycznie jest "ubrany":hahaha:. Jesień jest piękna, refleksyjna, ma taki pełny, zdrowy aromat letnich zbiorów, ciepłe powietrze jeszcze ma posmak lata, ale też świadomość przejścia w chłodniejsze klimaty, pozwala nasycić zmysły ciepłem i kolorem swoich barw. Ach jest po prostu pięknie, jesiennie i zdrowo:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie to  napisalas Florciu , a co do gamy kolorow w jesienne barwy bardzo pasuja do typu urody-jesien.  Duzo porad jest na ten temat , jak ubierac sie odpowiednio do tego  jaka pore roku ma dany typ urody . Blondynki nie wszystkie to przewaznie wiosna albo lato . Mnie  kiedys oceniono jako chlodny typ hahaha lata. Cos w tym chyba jest bo jaskrawe kolory  do mnie nie pasuja , w jesieni lubie szare odcienie lub bez , czasem czarny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florcia ja też napisalam w dobrym tonie co do poziomu kultury ,także jest wszystko ok! :)masz tu jesiennego buziaka :love:

Wspomniałaś o czerwieni -tak sobie myślę ,że mało mam czerwieni i jeszcze tego nie noszę ,,orange mam bardzo dużo ,mam dużo pastelowych kolorów ,nawet buty mam jasne na pory jesienne ,,torby też są w barwach żywych,,mam taki swój styl całe życie i nic już tego nie zmieni,,,mogę ubrać elegancki czarny płaszczyk ale reszta musi być zgrana i trochę rozświetlona,,,na czarno i ciemno już się nachodziłam przez pewien okres i wystarczy,,,u mnie nie ma zasad typu ,,jest jesien i nie wypada ubrać tego czy tamtego,,,nigdy też nie słucham co mądre młode dziewczyny piszą czy mówią co się powinno nosic,,bo niektóre ich te stroje to pożal się boże,,,wiem ,że worek bym ubrała i odpowiednie buciki i odpowiednia buzia i wlosy i bym mogła na wybieg wyskoczyć ,,,Wiecie co? u mnie jednak nie ma jesieni ,niech sloneczko długo świeci a do zimy daleko,,,

A całe zmiany jesienne na zewnątrz bardzo obserwuję,najbardziej widać to na zieleni,nie lubię deszczy i nie lubię ciemnych dni,jestem za słońcem i za jasnością i za radością ,bo jak jest śliczna pogoda to każdemu chce się wstawac i każdemu chce się żyć,,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madre , mlode dziewczyny pisza swoje blogi , ksiazki o  o modzie np Katarzyna Tusk i faktycznie nie zawsze te porady kazdemu pasuja . Najwazniejsze to miec swoj styl , ubierac sie w to , w czym ktos dobrze sie czuje , nie wazne co pomysla inni, ze np za stara czy za gruba czy cos tam bylo modne piec lat temu. Ja ubieram sie roznie, mam swoje kolory  tylko latem wole te bardziej wesole,  ale nie te odblaskowe .Wiem, ze np w brazie wygladam brzydko i malo mam ubran w tym kolorze, chyba, ze spodnie czy buty., na wieczor i nie tylko czarny. Masz racje Blondi , masz taki styl i sie tego trzymaj, chociaz komus moze sie to czy tamto nie podobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiem ,że nie jeden powie ,w tym wieku nie pasuje to czy tamto -ale ja to olewam ,kiedyś poszłam na wywiadówkę do córki do szkoły sredniej i wiecie co mi córka powiedziała? mamo ,czemu Ty nie ubierasz się jak inne matki w garsonki ,w spódnice długie itd, mnie zatkało,,co to za teksty ,jestem przecież ładnie ubrana ale nie pasowałam do całej reszty-hahahhahaha

teraz już się przyzwyczaiła ,że jestem innej daty,,, to co nawet sobie kupię ,to córka sobie też to samo kupi bo ładne,,gdzieś coś tam wypatrzę i od razu zakupuję i się nie namyślam ,bo zawsze kończy się drugą jazdą do tego sklepu aby kupic i teraz szybko podejmuję decyzje aby dwa razy nie latać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

weg, weg, weg ... haha, jesteś oryginalna Blondi.:love:.. za dziesięć dni tak sobie pośpiewam, haha:hahaha:https://m.youtube.com/watch?v=59ZxfSShIdc

och Ty łobuziaku!!:love: @Łukaszku w oczekiwaniu tej nocy jak Ci praca będzie pięknie mijac i radośnie-hahahha ,ale co tu nie mowić ,,marzenia sie spełniają" :serce::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku wskakuj w buciki i jedziemy z tym tangiem:serce::love::serce: ja Ciebie dzisiaj zapraszam:love:

 

6 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi ... może ten post przejdzie niezauważony,cicho sza:p :hahaha: :love:  https://youtu.be/pyzFD7JYCjM

nikt napewno nawet uwagi nie zwróci :hahaha: ale jaka fajna piosenka ,,,masz buziaczka takiego kochanego:love: i Ciebie tak przytulam -no weż sobie to wyobraz i już będzie sehr gut:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...