Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, adamos1 napisał:

dziwne?,ale prawdziwe ,rzecz jasna chemia zadziała ,ale jaka?   po dyskotekach  w akademikach itd.co się dzieje?  moja droga wiem co piszę ,nie napisałem ,że wszyscy są tacy a większość,ja spostrzegam tą grupe i tą.

bo teraz sa inne czasy, jest oczywiscie luz-blous w akademikach czy dyskotekach, ale w pary sie lacza juz z innych powodow, czasami z powodu   nieplanowanego dziecka tez, ale przeciez nie wszyscy.Takie czasy,  tego sie nie zmieni , po co gadac jak ciotka przyzwoitka na kanapie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Barrakuda napisał:

Jak to mlodzi ..Goraca krew, to normalne.Zreszta dojrzalych ludzi tez musi cos do siebie ciagnac, zeby zwiazek byl udany, oczywiscie inne rzeczy tez sa wazne, co za jakies teorie dziwne.

@Barrakuda to wszystko przez tą moją gorącą krew ,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

hahahhahaha jasne ,że młodziutkie kozunie,wczoraj kokoszki a dzisiaj kozunie,,,:hahaha:

oj ten sex i ta miłość i te pragnienie i motylki i te dotyki i spojrzenia i ocierania i co jeszcze? o czym zapomnialam??? tęsknota i marzenia ,,,no no ładnie zaczynamy wieczorek :serce: 

Hahaha...kozunie. jutro moze kociaczki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

może być !!! kociaczki  mi pasują-hahhaha kocury nadciagają-uwaga!!!! 

Ta.....nadciagaja...chyba z moralami hahaha....

Nie ...no juz powaznie trzeba, jeszcze ktos pomysli , ze my jakies kobiety o rozwiazlym trybie zycie jestesmy hahaha....a pozory myla  jak przyslowie mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

oj tam trochę żartu z uśmiechem i jest trochę razniej i weselej,,,ja siedzę sama w pokoju i z czego mam się cieszyć ? pośmieję się trochę albo nawet bardzo dużo nieraz tutaj,,,czuję się wtedy ,że nie jestem sama,,,dziękuję Wam za towarzystwo i po :drink:

Pewnie, ze tak. dobrze, ze mamy taka mozlliwosc posmiac sie, nabrac dystansu do  tej nie zawsze latwej pracy, odreagowac. Czy wszystko trzeba brac zawsze tak powaznie ? Co mnie obchodzi wstrzemiezliwosc  czy jej brak u mlodych  hahaha...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej ,zaczerwieniłam się ,jesteście kochani -tyle powiem,,,buziaki dla Wszystkich:love::love::love: 

już mi jest leciutko i spokojniutko,,,i już lece na to sianko,,jak ja lubię to sianko i ten zapach ,a nigdy w sianie się nie tarzałam ,może warto spróbować? ale zapach siana znam -hahhaha 

@adamos1 poczekaj z tym sianem na mnie- ja się będę tarzac a Ty będziesz tylko śpiewał i nic więcej niech Ci się nie marzy-hahahhaha

głupotki weszły na mnie---wcale nie głupotki -powązne sprawy dorosłych-hahhaha

29 minut temu, adamos1 napisał:

 ładna nutka   ,dobrze ,że jest taka Blondi,bo nie wiem jak ten portal by wyglądał ----pozdrawiam wszystkich!

oj @adamos1 by była czarnulka jakaś,,albo ruda -ale dziękuję za miły komentarz-:piwo:dla Ciebie -schłodzone bo jest bardzo gorąco:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Florcia napisał:

 

@Blondi jesteś wspaniała:)

@Florcia dzięki i proszę :drink:i:lody: ,:love:  ale dzisiaj mamy dużo muzyki -super ,,,dobra nutka -bardzo dobre słowa -buziaki

1 minutę temu, Barrakuda napisał:

No i dokladnie jak w tej piosence Ani Dabrowskiej , prawda, ze fajna  ? Taka refleksyjna  na dobranoc dzis, bez ...hmmm nieprzyzwoitych momentow na sianku i w ogole hahaha..,chcialabym ta scene zobaczyc, ty sie tarzasz a on spiewa hahaha...

:rozpacz: u mnie nie odbiera ta Ania !!! zakaz mam-niedostępna ,,Barrakuda jak byś zobaczyła tą scenę jak ja się tarzam to sama byś wskoczyła w to siano ,,,,a jak to sianko to jest kupa szmalu? i w takim szmalu się potarzać raz w życiu??? hahahhahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Florcia dzięki i proszę :drink:i:lody: ,:love:  ale dzisiaj mamy dużo muzyki -super ,,,dobra nutka -bardzo dobre słowa -buziaki

Ja to juz nie raz przeciez  o tym pisalam, ze to forum bez ciebie nie dziala , nie bede sie bez konca powtarzac...ilez mozna   hahaha.

6 minut temu, Blondi napisał:

@Florcia dzięki i proszę :drink:i:lody: ,:love:  ale dzisiaj mamy dużo muzyki -super ,,,dobra nutka -bardzo dobre słowa -buziaki

:rozpacz: u mnie nie odbiera ta Ania !!! zakaz mam-niedostępna ,,Barrakuda jak byś zobaczyła tą scenę jak ja się tarzam to sama byś wskoczyła w to siano ,,,,a jak to sianko to jest kupa szmalu? i w takim szmalu się potarzać raz w życiu??? hahahhahah

No raz w zyciu wszystko mozna, nawet w szmalu sie tarzac hahaha...przez ciebie mam ciagle monitor zapluty hahahaha....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barrakuda napisał:

Ja to juz nie raz przeciez  o tym pisalam, ze to forum bez ciebie nie dziala , nie bede sie bez konca powtarzac...ilez mozna   hahaha.

A co ja takiego robię ? piszę co mi na język przyniesie -nieraz aż za odważnie i myśle sobie ,teraz mi dopiero dadzą ,ale jakos mi się nie obrywa i bardzo dobrze ,tak nakręcę ,że zakręcę i odkręcę i tak w kółko,,,ok Barrakuda co lubisz pić? wieczorkiem ? mam :piwo: i:drink: -winka nie mam ,bo nie lubię winka ! ale woda się jeszcze znajdzie i herbatka i kawka ,,,nic więcej w barku ni ma,,,jakaś bida lekka,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A co ja takiego robię ? piszę co mi na język przyniesie -nieraz aż za odważnie i myśle sobie ,teraz mi dopiero dadzą ,ale jakos mi się nie obrywa i bardzo dobrze ,tak nakręcę ,że zakręcę i odkręcę i tak w kółko,,,ok Barrakuda co lubisz pić? wieczorkiem ? mam :piwo: i:drink: -winka nie mam ,bo nie lubię winka ! ale woda się jeszcze znajdzie i herbatka i kawka ,,,nic więcej w barku ni ma,,,jakaś bida lekka,,,:love:

Eeee wino juz pilam do kolacyji odrobine, tez tu mam bide, nie mam z czego drinka zrobic, taka praca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o skladniki moich drinkow, ktore lubie, to chyba jednak nie ma  nic, ale dokladnie nie wiem,  nie sprawdzalam. innych trunkow jest tez tu ci pod dostatkiem, szczegolnie win , jak to u  Francuza , rzadzi tym Monsieur a ja tu tylko w "robocie" jestem, a co sie z tym wiaze , ide pomalutku przygotowywac loze w komnatach, moze w koncu przyjdzie jakis rozwiazly rycerz, bez sredniowiecznych pogladow hahhaha...Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barrakuda napisał:

Jesli chodzi o skladniki moich drinkow, ktore lubie, to chyba jednak nie ma  nic, ale dokladnie nie wiem,  nie sprawdzalam. innych trunkow jest tez tu ci pod dostatkiem, szczegolnie win , jak to u  Francuza , rzadzi tym Monsieur a ja tu tylko w "robocie" jestem, a co sie z tym wiaze , ide pomalutku przygotowywac loze w komnatach, moze w koncu przyjdzie jakis rozwiazly rycerz, bez sredniowiecznych pogladow hahhaha...Dobranoc.

Ja się panoszę w swoich apartamentach i w królewskim łożu,,,na rycerza dzisiaj nie liczę ani na księcia ,ale kto wie? co się jeszcze może wydarzyć w tym moim szalonym życiu??? pa dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...