Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piszesz @adamos1 ,że był u progu kariery i nieuleczalna choroba i tak patrzę na tego ładnego i przystojnego chłopca i szkoda,,,,,my  żyjemy i budzimy się każdego dnia  powinnyśmy to dceniać i cieszyć się tym naszym cudownym życiem , a jak ktoś nie ma cudownego życia to niech pomyśli jak zrobić aby ono takie było,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

piszesz @adamos1 ,że był u progu kariery i nieuleczalna choroba i tak patrzę na tego ładnego i przystojnego chłopca i szkoda,,,,,my  żyjemy i budzimy się każdego dnia  powinnyśmy to dceniać i cieszyć się tym naszym cudownym życiem , a jak ktoś nie ma cudownego życia to niech pomyśli jak zrobić aby ono takie było,,,

no tak ,chwila refleksji,dlatego swojemu PDP zawsze powtarzam ,kiedy się uśmiechniesz ? w grobie?  moze bezszczelnie ,ale prosto z mostu!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adamos1 napisał:

no tak ,chwila refleksji,dlatego swojemu PDP zawsze powtarzam ,kiedy się uśmiechniesz ? w grobie?  moze bezszczelnie ,ale prosto z mostu!

dobrze dobrze -mów ,i wcale nie bezszczelnie -też bym tak powiedziała ,,,widzieć  nie zadowolną gębuchę to przygnębia każdego ale radosnego i wesołego to od razu wplywa też na drugiego-a to wiem po sobie,,,taka jestem wariatka wesoła ,,,ale wiem kiedy tą wesołośc pokazac,,,wyczuwam to u PDP,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, adamos1 napisał:

no wiesz to kwestia charakteru i nie tylko choroby,na początku  ,zapytałem siostrzenicy PDP  xxxxxxx On był wcześniej taki?   a taki   .....uśmiechneła się i powiedziała .....tak Adam On miał trudny charakter.....już nie dociekałem

zgadzam się z Tobą @adamos1 ,tez miałam taką pdp :( dla mnie to była "paskudne babsko! dała mi równo w kość. Nie pomogła interwencja córki pdp .. Tak dla porównania to o wiele lepiej mi się pracuje z moją pdp -demencja .Miłego dnia życze:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz napisał:

Dla wszystkich marzących,zakochanych,kochających,kochanych etc etc https://m.youdtube.com/watch?v=pdaTd85fnmE

https://m.youtube.com/watch?v=pdaTd85fnmE

Łukaszku wiesz ,że te amory rozkładają?kocham to! a dlaczego?  bo żyję,,,:serce::serce::serce:

9 minut temu, erika napisał:

Miłego wieczorku dla wszystkich :całus:

erika bardzo lubiłam Grechutę ale ten utwór uwielbiam,,,:serce::serce::serce: buziaczki kochana,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

 

A więc bawimy się :love: do białego rana :piwo:

 

ok! mi pasuje ,,,hahahha lubie imprezy do rana,, fajny jeszcze facet i lecimy,,,tańców nie ma końca,,, ale w łózku-hahahha

to ja tez nie będę chytra i poczęstuje wszystkich do tej muży cudownej-zapraszam ,tylko spokojnie po jednym bo jutro do pracy,,,

drinki (1).jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gośc Mati a kto Ty jesteś? a co Ciebie tutaj tak ciągnie? idz kochany na inne forum i zobacz jaka tam nuda,,ale lubisz nas i lubisz pokrytykowac ,,,zabawa dla nas ,,, a Ty jesteś prymitywem-bez uczuć i serca i zgorzchniałym jeszcze ,,,ożyj się,,i aby się nie denerwować i podniecać to omijaj to forum,,,ale nie ,,musisz swoje 5 groszy wsadzić ,,,nikt sie nie obraża,,,na twoje wpisy bo to Twoje zdanie i świadczy tylko o Tobie,,,jaki jesteś!!!

5 minut temu, Florcia napisał:

Uff, jak gorąco na forum, jakie letnie fluidy unoszą się w powietrzu...nic więcej nie trzeba dodawać...:love:, dobrej nocy:)

Bardzo gorąco!! Florcia wszystko się budzi w nas!buziaki:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Łukasz napisał:

Ale mamy cudowny wieczór!!!  Łukaszku jesteś jakis rozkochany i podkochany ? nie -przecież żyjesz!  to jest życie,,,wszystko jest normalne,,,dzięki za muzę-buziaki

2 minuty temu, erika napisał:

miłego-wieczoru,-pięknych-snów,-zachód-słońca-dobranoc,-ruchomy-obrazek,-gif,-obrazek-animowany,-pa-pa-pa.gif

erika cudnych senków Ci życzę i buziole i :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

https://www.google.pl/search?q=sylwia+grzeszczak+księżniczka&oq=syl&aqs=chrome.0.69i59j0j69i57j0.3647j0j4&client=tablet-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8 

Nie miejska  ,nie wiejska zabawa podmiejska...chyba byla taka stara  piosenka. co tam !  Piekny jest romantyczny nastroj , ktory sie udziela i te letnie fluidy....tylko ksiecia czy rycerza brakuje , o ktorym tez cos bylo ...ech.. Milych snow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...