Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Łukasz napisał:

Blondi i Adamosie,zgoda,też najlepiej lubię spać nago,ale nie zawsze tak można np wspólna łazienka w domu,sztela itd.W domu ryzykujesz,że w nocy możesz kogoś spotkać przed łazienką,to samo w gościnie albo na szteli

oj tam oj tam ryzykujesz ,bo babcia wpadnie i co? hahhaa

nie martw się wszyscy spią w gaciach ,tylko cicho siedzą ,,nieliczni odwalają nagusa nocą,,a może gacie sa sexi tez, bo nigdy nie wiadomo co tam jest-hahaha -ale fajny temat -lubimy to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,teskonata może być zabójcza,jak i ślepa miłość ,ale życie toczy się własnym torem i nie mamy na nie wpływu,chociaż wydawałoby się ,że powinno być inaczej.Miłego wieczoru.

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Blondi i Adamosie,zgoda,też najlepiej lubię spać nago,ale nie zawsze tak można np wspólna łazienka w domu,sztela itd.W domu ryzykujesz,że w nocy możesz kogoś spotkać przed łazienką,to samo w gościnie albo na szteli

to jak są sytuacje podbramkowe to w slipach ale nie w piżamie   a na steli tez mi nikt w nocy nie wejdzie bo jestem zamknięty a jak musze wyjsc jaki problem cos na siebie narzucić.Jak to w piosence niech żyje   miłość i swoboda ,nie w absolutnym pojeciu ,bo zas mi się oberwie  ha ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamos1 napisał:

no tak,teskonata może być zabójcza,jak i ślepa miłość ,ale życie toczy się własnym torem i nie mamy na nie wpływu,chociaż wydawałoby się ,że powinno być inaczej.Miłego wieczoru.

to jak są sytuacje podbramkowe to w slipach ale nie w piżamie   a na steli tez mi nikt w nocy nie wejdzie bo jestem zamknięty a jak musze wyjsc jaki problem cos na siebie narzucić.Jak to w piosence niech żyje   miłość i swoboda ,nie w absolutnym pojeciu ,bo zas mi się oberwie  ha ha.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, adamos1 napisał:

no no sympatyczny ,szkoda" że włosków nie ma trochę bym popluł  " ha ha!

adamos tak lubisz pluć???? jaki Ty jesteś prawdziwy,,,dlatego proponuję depilację i juz będziesz czysty i bez plucia,,,och ach,,,

9 minut temu, erika napisał:

KOchani :serce::całus: na mnie już czas idę  lulu ;)

 

dobranoc ale może jeszcze nie pójdziesz spać? plis -posłuchaj ze mną ,,,:serce:

40 minut temu, adamos1 napisał:

erika

Blondi------dziewczyny za dużo nie szalejcie zostawcie coś  dla nas ha ha--spokojnej nocy-Adam.    Tzn.dla mnie i Łukasza.

zawsze ta Blondi ,wszystko Blondi ,jak ja kocham szalec i gdzie jest ten mój @Łukaszek!!!

38 minut temu, erika napisał:

Adaś dobrze będziemy już grzeczne ,cukiereczka na dobranoc proszę:) 

1780919_10155244716700385_4379775005131869361_n.png

erika gdzie takie cukierki sprzedają???   18 takich na 18-stkę dla chłopaka i bukiet przepiękny,,,hahahaha

O 22.07.2016 at 14:33, Łukasz napisał:

 

no to zaczynamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adamos1 napisał:

po takiej muzie nie dziwie się ,ze nie możesz zasnąć ---Blondi.----dobra ,ale na ranny trenig!

a na jaki trening ? wiem wiem sexi trening,,,oj wiem wiem ,,,,ale Ci się chce  też,,,! hahhaha cos dzisiaj mało było sexownej rozrywki,,,pospali wszyscy?

No zawsze mówię ,że jak nie rozruszasz towarzystwa to nikogo nic nie bierze ,,,,

a potem okazuje się ,ze wszyscy chcą tego,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos1Jaki jesteś kochany!!przepiękne,,jasne ,że zamknę oczy i będe myślami daleko daleko ,i na pewno bedę spała słodziutko,,bo jestem słodziutka jak cukiereczek-haahhaha 

nie ma hahhaha -taka jest prawda,,,

czy opiekunka nie może być słodziutka? a może 

nie było mnie w dzień to nadrobię w nocy,,,kocham ten swój laptop!!

i kocham WAS  tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Ja lubię język francuski ,lubię słuchac utwory muzyczne w tym języku,,ale i solista niczego sobie,,,

był u progu kariery i nie zyje -wiedział o tym,miał nieuleczalną chorobę.....do dzisiaj mam gesią skóre kiedy tego słucham

śpiewam to nieraz ,ale prywatnie ,bo nie chce tego z profanować  a szczególnie jak ja śpiewam warunkach  "oboryjnych"

to Jego przyjaciólka -bardzo rozpaczała Jego odejscie

Edytowane przez adamos1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...