Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Łukasz napisał:

Dla wszystkich opiekunek,które lubią tańczyć.Blondi,dla Ciebie również,bo skądinąd wiem,że uwielbiasz tańczyć. Aż mnie nogi ciągną do podrygów,haha. Jak się bawić,to się bawić. 

 

Jak to się mówi,,przy sobocie po robocie" tany tany tany,,,,,,lalallalalallalalallalala

Jak u nas jest wesoło,,,nie tylko praca ale jaka jest  jeszcze super rozrywka-mamy własne disco,,,dziewczyny wstawać i ruszać się i trochę zapomnieć ,gdzie jesteśmy i co robimy,,,,poczuć się trochę inaczej ,,,poczuć się z rytmem disco,,,

Łukasz się tak stara dla nas ,adamos na razie zajęty nadrobi jak zostanie sam,,,dzięki za muzę,,,ale i tak wrócę do ,,cipulenki albo do blondyneczki" 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, adamos1 napisał:

Tańczmy póki  muzyka jeszcze  gra---Adam

Wczoraj to już padłam przy ,,blondyneczce " i cipulence ale dzisiaj od rana w takt muzyki pląsam,,,nie ma końca ,,a przy nie niedzieli czemu nie ,,,jeden drugiego wciągnie w rytm taneczny czy tego chce czy nie,,,adamos a jakie Ty kroki ćwiczysz,?,, już trzeba na jakąs większą impreze śmignąc ,już się chce tej atmosfery ,,,zabawowej i radosnej,,,lubię to,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

ja uwielbiam lato ,mógłbym w Afryce mieszkać .

a są tacy co nie lubią lata? oj są ,są,,,np.mój m,,,,,la,, 

mało brakowało ,a z leniuchowania by były nici,,,a tak posłucham sobie tej muzy na lato-bo ja jestem też latowa dziewczynka,,,

3 minuty temu, Łukasz napisał:

adamosku, w Afryce byłoby dla mnie za ciepło,poza tym przyrodzenie przykryte tylko kawałkiem listka,a wiedz,że jestem wstydliwy,haha 

co???? jakim listkiem a na golasa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi ,teraz wspominam czasy,ki,na naturystów,czasy były naprawdę miało się te 20 latBlondi ,teraz wspominam czasy,kiedy z przyjaciółmi jeździłem do Rowów,na plażę naturystów,czasy były naprawdę inne,wszak miało się te 20 latek

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi ,teraz wspominam czasy,ki,na naturystów,czasy były naprawdę miało się te 20 latBlondi ,teraz wspominam czasy,kiedy z przyjaciółmi jeździłem do Rowów,na plażę naturystów,czasy były naprawdę inne,wszak miało się te 20 latek

Łukaszku to jaki Ty wstydziak -hallo!!!czy 20 czy 40 czy 60 taka natura ,,,,ale Ty tak skromnie napisałeś ,że jesteś wstydziak ,,,ja też jestem wstydziara,,,,hahhahaha

ja nigdy nie byłam na plaży naturystów,,,a teraz jak bym się znalazła w takim miejscu, to kto wie? nie mowie nie i nie mowię tak,,,

21 godzin temu, Łukasz napisał:

 

zakochałam się w tym głosie,,,lubię taki męski głos,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Żartowałem z tym wstydem

Coś problem z klawiaturą miałem,a wieczoremu

jesteś luzak !  Twoja klawiatura jest już tak  rozgrzana od tego wsadzania ,że wysiada już-hahahah

trzeba będzie nowego laptopa kupić ,a na długo teraz przyjechałeś do DE, na 2 miesiące? jak tak to Łukaszku spokojnie ,spokojnie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja tu czytam,a mi internet wysiada,wykonczylam go,takie ekscesy za moimi plecami a ja nic nie wiem,,teraz korzystam z tableta bo on jeszcze cos lapie-zaplacze sie jak na laptopie was nie schwyce

 

10 minut temu, Łukasz napisał:

erika,haha,blondi.ma rzut beretem i mądralę z furą,a ja czekam i usycham z ... tęsknoty,buu,haha

LUKASZKU NIE KUS NIE KUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

:kawa:Haha,masz rację Blondi. A wieczorem puszczę Ci piosenkę do podusi.

Jaki jesteś słodki,,dobrego mam kumpla -czekam na tą muzę,,jak narazie nakręcił się internet równo abym mogła tutaj wskoczyć ,a ja taka latawica jestem po internecie a teraz ledwo co się chce otworzyć ,,już sama myślalam ,że będę musiała kupić nowego laptopa ,ale to nie laptop to wina internetu , wykorzystałam limit i teraz będzie chodził jak 95 letnia podopieczna,,trudno -jakoś przeżyje ten tydzień,,,:płacz:

4 godziny temu, erika napisał:

@łukasz odpalaj swoją brykę i w naturze ...  odległość nie ma znaczenia .@blondii a może Twój Pan Ciebie podwiezie do łukasza??

erika ja Ci dam !!!! ,,,,,też masz czorcika -hahahhaha

Godzinę temu, Łukasz napisał:

erika,haha,blondi.ma rzut beretem i mądralę z furą,a ja czekam i usycham z ... tęsknoty,buu,haha

Łukaszku a nie ma tam gdzieś wody? abyś nie usechł ,bo co wtedy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Jaki jesteś słodki,,dobrego mam kumpla -czekam na tą muzę,,jak narazie nakręcił się internet równo abym mogła tutaj wskoczyć ,a ja taka latawica jestem po internecie a teraz ledwo co się chce otworzyć ,,już sama myślalam ,że będę musiała kupić nowego laptopa ,ale to nie laptop to wina internetu , wykorzystałam limit i teraz będzie chodził jak 95 letnia podopieczna,,trudno -jakoś przeżyje ten tydzień,,,:płacz:

erika ja Ci dam !!!! ,,,,,też masz czorcika -hahahhaha

Łukaszku a nie ma tam gdzieś wody? abyś nie usechł ,bo co wtedy????

@Blondi ja wszystko rozumię, teraz z moim rozmawiałam na SKYP  ..już się wierci na krześle :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...