Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, emma napisał:

Mi ostatnio ten utwór w tym wykonaniu się podoba.

a to moje wykonanie-przyznam po płyneły mi łzy jak to zaśpiewałem,zbyt osobiście zaangazowałem się w treść tego utworu.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos1 napisał:

a to moje wykonanie-przyznam po płyneły mi łzy jak to zaśpiewałem,zbyt osobiście zaangazowałem się w treść tego utworu.

Gratulację odwagi podjęcia trudu wykonania utworu przez J. Steczkowską. ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę doprowadzić do finalizacji wystepu Stana w Bonn ,ale pewien facet ,nie piszę kto  ślini się do TV  i nie chce tego zrobić ,znając moje poglądy o współczesnym Rządzie ,ale nie popuszczę tego.

https://www.facebook.com/browse/likes?id=1057806137635777 ---dowod ze to nie moja fantazja

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adamos1 napisał:

chcę doprowadzić do finalizacji wystepu Stana w Bonn ,ale pewien facet ,nie piszę kto  ślini się do TV  i nie chce tego zrobić ,znając moje poglądy o współczesnym Rządzie ,ale nie popuszczę tego.

https://www.facebook.com/browse/likes?id=1057806137635777 ---dowod ze to nie moja fantazja

obejrzę  potem ,napewno   ,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

Bardzo lubie utwor Stana Borysa " Jaskolka uwieziona" , piekny tekst Kazimierza Szemiotha ..  Chyba nawet bardziej podobalo mi sie wykonanie "Jaskolki" przez mlodego chlopaka  , ktory wygral  Szanse na Sukces ze St. Borysem.  Zaspiewal troche "metalowo",  podarowal St. Borysowi skorzane rekawice z cwiekami.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość Barrakuda napisał:

Bardzo lubie utwor Stana Borysa " Jaskolka uwieziona" , piekny tekst Kazimierza Szemiotha ..  Chyba nawet bardziej podobalo mi sie wykonanie "Jaskolki" przez mlodego chlopaka  , ktory wygral  Szanse na Sukces ze St. Borysem.  Zaspiewal troche "metalowo",  podarowal St. Borysowi skorzane rekawice z cwiekami.

tak ,tak oglądałem to,w chwili obecnej szukam kogoś innego by mi pomógł w zrealizowaniu mojego planu,Stan jest tym zainteresowany ,ale przecież nie On bedzie załatwiał wszystkie sprawy związane z koncertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.06.2016 at 15:18, Florcia napisał:

 

A ja grzebie sobie po stronach i coś ominęłam ,więc przypominam wszystkich innym bo może też omineli jak ja,,,,ale się rozmarzyłam ,,,,i jeszcze sama w tym ciemnym już pokoju,,,,

O 31.05.2016 at 19:53, adamos1 napisał:

ot tak dla zabawy ,musiałem coś zanucić.Pozdrawiam.

a teraz coś jeszcze wygrzebałam i wsadzam tutaj-hahahah pora teraz na sielanki stodołowe,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

 

co ja się dzisiaj tutaj też ubawię na całego,zaraz exloaduje -hahahhaha

ale my wariaty jesteśmy na maxa,,,,jeden wsadza ,druga z lodami wyskakuje a trzeci dokłada cipuleńkę-hahhahaha

czy to dla mnie było??? z tego wszystkiego zapomniałam spytac-jak dla mnie to trafiłeś !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz napisał:

Tak,dla Ciebie blondyneczko ,znam jeszcze wiele różnych utworkó

Bardzo dziękuję,,,musze przyznac ,że bardzo radośnie spędziłam swoją przerwę tutaj będąc z wami , tyle co sie sama do siebie naśmiałam i bardzo fajnie ,jesteśmy na luzie i normalni,,,a wszyscy goscie nas czytają i nie jeden ,różnie sobie pomyśli o nas,,ale co pomyśli to niech zachowa dla siebie,,,,my sie super bawimy ,,forum to jest nasza odskocznia od PDP,,,na pewno na głowę nie dostaniemy ,na pewno nie,,,,

@Łukaszku zabraleś ze soba cała płytotekę? jakie masz utworki -no jakie ,, to tak co jakis czas wsadzaj po jednym razie-jeden utworek-hahahhahah będę bardzo szczęsliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

Przepraszam bardzo , ale musze zaprotestowac ! Sa moze tacy co tylko czytaja i nie wazne czy goscie czy  ci co sie tu "zameldowali" moze sie  tez gorsza? ,  Ale kto rozkreca impreze jak nie goscie , stali bywalcy he? Prosze mnie tu nie imputowac  takich  rzeczy...sama lubie gosci na luzie  .  Lukasz cos tam wspominal , ze ma sztywny ..ten plan  , to i znajdzie z pewnoscia czas aby wsadzic nie jeden raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość Barrakuda napisał:

Przepraszam bardzo , ale musze zaprotestowac ! Sa moze tacy co tylko czytaja i nie wazne czy goscie czy  ci co sie tu "zameldowali" moze sie  tez gorsza? ,  Ale kto rozkreca impreze jak nie goscie , stali bywalcy he? Prosze mnie tu nie imputowac  takich  rzeczy...sama lubie gosci na luzie  .  Lukasz cos tam wspominal , ze ma sztywny ..ten plan  , to i znajdzie z pewnoscia czas aby wsadzic nie jeden raz...

hahhahahahhahaha uśmiałam się równo,,,ale wiesz Barrakuda  to wszystko przez te braki , bycie opiekunką to bycie sam na sam ,,, sama wiesz ,że tęskni się za kimś? za czymś? 

a co my tutaj takiego zresztą piszemy , same ładne i porządne sprawy są tutaj omawiane ,,ale dla rekasu ,że tam troszke posłuchamy muzyki to przecież niż zgorszonego,,,oj tam oj tam , głodnemu zawsze chleb się marzy,,,jak nas Moderator nie uspokoi to nikt inny ,,,tego nie zrobi,,,a zresztą to jest życie a my jesteśmy żywe stworki ,potworki,,,,-hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

Nie ...moderator  jest spoko , , ma poczucie humoru, cos tam cytowal o tym hm...wsadzaniu. Jasne , ze  relaks i rozrywka  kazdemu potrzebne..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha

Blondi,piosenka,którą z pewnością znasz,a która dla mnie jest bliska.Och Augustów,Necko,Albatros...Co dziś wieczorem dopadła mnie nostalgia .A wykonawca to mój ulubiony Janusz Laskowski. Ma jeszcze tyle pięknych lirycznych utworów 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Łukasz napisał:

Haha

Blondi,piosenka,którą z pewnością znasz,a która dla mnie jest bliska.Och Augustów,Necko,Albatros...Co dziś wieczorem dopadła mnie nostalgia .A wykonawca to mój ulubiony Janusz Laskowski. Ma jeszcze tyle pięknych lirycznych utworów 

 

Łukaszku jasne ,że znam ,,,piękne wspomnienia z lat młodości mi powrocily chodz przez moment ,,dzieki wspaniały kolego i specjalnie dla Ciebie :kawa:...z gorącym usmiechem,,,

7 godzin temu, Florcia napisał:

@Blondi, Ty śpisz a tu letni wieczór w pełni...tafla jeziora, Augustów i ta tęsknota, która nagle przychodzi i ta nutka rzewna...i ten głos J. Laskowskiego...

Florcia, no przegapiłam wczoraj tafle jeziora  -lato w pełni a ja spać poszłam ,ale u mnie jakieś zimne wieczorem było lato i ciemne i takie brrrrr ,że tylko glowa na poduche i spać i mamy następny piękny dzień,,,za to dzisiaj od rana jestem już cała radosna do życia i aby tak slicznie i radośnie dzien przeleciał,,,,

16 godzin temu, Łukasz napisał:

 

ale ta muza  mi wczoraj chodziła po głowie -ta ta ta i z tą muzą poszłam spać,,,ale trzeba stanąc na nogi i się obudzić wreszcie a nie całe życie śnić i śnic  ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...