Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kecaj napisał:

Adamos.Dobrze,ze się mną nie opiekujesz.Jasny gwint-gdzie Cię  mamusia znalazła,a może  Cię  w szpitalu podmienili?

ha ha takaś zdolniacha ,zaspiewaj coś ...ironizować i naśmiewać się z kogoś to tylko świadczy o Twoim intelekcie.Pa.

być bezimiennym i bluzgać komuś w oczy to nie sztuka ,kochana,pomyśl o tym!  Może Ty swoim rodzicom sprawiłaś taką niespodziankę i to Cię poruszyło!

nie wiem ,bo może jesteś facetem!!!ha ha ale takie komentarze wzbudzają we mnie pogarde ,bo to najniższy poziom intelektu.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adamos.

Nie naśmiewam się,troche ironizuje,to prawda.Myslalem/myslalam,ze masz poczucie humoru.Spiewac nie umiem ale Ty też nie i nie rozumiem po co wsadzasz do Internetu te swoje piosenki.No ale każdy robi to,co uważa .Jeśli Cię obraziłem,to przepraszam.Szanuje Cię za odwagę.Najwazniejsze,zebys czuł się z tym dobrze.

Pozdrawiam

Kecaj

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ,że pierwszy raz jesteś na internecie,nie dziwie się po komentarzu! wsadzam ,bo lubię ,jak facet kobiecie.....ha ha ha  na miare swojego wieku,czyje się z tym dobrze--pozdrawiam.

 

Edytowane przez adamos1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te komentarze i jak polacy kochają jeden drugiemu szpilę wsadzić i znowu,, wsadzić".

Jeden lubi pierdzieć w wolnym czasie,drugi obżerać się do syta ,że potem się toczy a nie chodzi,trzeci chlać i w tv się gapić, czwarty spać a piąty lubi spiewac i nikomu nic do tego,,,

proszę nie obrażać naszego adamosa -bo on tutaj jest naszym   artystą ,bardzo pożytecznie wykorzystuje swój wolny czas a jak komu się nie podoba ? niech wyjdzie z forum na inną imprezę pójdzie.ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda

Oj Blondi , mysle ze nie mnie masz na mysli . Nie wiedzialam , ze to taki artysta forumowy , ktorego   tworczosci..prawda  nie mozna krytykowac.Co innego  krytykowac osobe a co innego to co wykonuje.  Kazdy moze napisac , co mysli  o takiej muzyce .Jesli ktos ja prezentuje na forum , to chyba liczy sie z tym , ze moga byc rozne komentarze kazdy, ma prawo do oceny i nie musi wychodzic z forum . Najwyzej juz tego nie  nie bedzie sluchal. Impreza , czy koncert to   juz jest  rozrywka dla ludzi o okreslonych zainteresowaniach , ide bo gra czy spiewa X lu Y , ide bo mi sie to podoba i wiem czego sie spodziewac, wiec nie krytykuje.Zreszta i wtedy czyta sie napisane przez  roznych krytykow recenzje o udanym lub nie koncercie a publica bywa, ze wygwizdze i jakos artysci sie nie obrazaja. Co do pozytecznego spedzania czasu , to oczywiscie masz racje , dobrze miec jakies hobby, jeden szydelkuje, drugi  podspiewuje i w porzadku

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Tak czytam te komentarze i jak polacy kochają jeden drugiemu szpilę wsadzić i znowu,, wsadzić".

Jeden lubi pierdzieć w wolnym czasie,drugi obżerać się do syta ,że potem się toczy a nie chodzi,trzeci chlać i w tv się gapić, czwarty spać a piąty lubi spiewac i nikomu nic do tego,,,

proszę nie obrażać naszego adamosa -bo on tutaj jest naszym   artystą ,bardzo pożytecznie wykorzystuje swój wolny czas a jak komu się nie podoba ? niech wyjdzie z forum na inną imprezę pójdzie.ok?

Witaj Adamos.

Nie naśmiewam się,troche ironizuje,to prawda.Myslalem/myslalam,ze masz poczucie humoru.Spiewac nie umiem ale Ty też nie i nie rozumiem po co wsadzasz do Internetu te swoje piosenki.No ale każdy robi to,co uważa .Jeśli Cię obraziłem,to przepraszam.Szanuje Cię za odwagę.Najwazniejsze,zebys czuł się z tym dobrze.

Pozdrawiam

Kecaj

Do Blondi

Witaj.Jestes naprawdę Blondi?Masz rację-Twoj Adamos dobrze wykorzystuje wolny czas-16 miesiecy i prawie 2500 postów.Powinniście założyć  wspólną firmę .Przeprosiłem go-nie zrozumieliscie tekstu.Pozdrawiam wszystkich.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kecaj napisał:

Witaj Adamos.

Nie naśmiewam się,troche ironizuje,to prawda.Myslalem/myslalam,ze masz poczucie humoru.Spiewac nie umiem ale Ty też nie i nie rozumiem po co wsadzasz do Internetu te swoje piosenki.No ale każdy robi to,co uważa .Jeśli Cię obraziłem,to przepraszam.Szanuje Cię za odwagę.Najwazniejsze,zebys czuł się z tym dobrze.

Pozdrawiam

Kecaj

Do Blondi

Witaj.Jestes naprawdę Blondi?Masz rację-Twoj Adamos dobrze wykorzystuje wolny czas-16 miesiecy i prawie 2500 postów.Powinniście założyć  wspólną firmę .Przeprosiłem go-nie zrozumieliscie tekstu.Pozdrawiam wszystkich.

ubaw na całej lini,,,jak pięknie ,,Twój Adamos" a ja Blondi i Ty się nie znasz na żartach Kecaj,,,trochę luzu i będzie super,,,niech wszyscy poluznią się albo rozlużnią,,,i znowu chyba zle coś szrajbłam i pójdę do konta za ortografię-:płacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz napisał:

do zobaczenia wkrótce :)  Blondi. miła koleżanko opiekunko :) pa :)

no no Blondi jest moja ha ha ,nie pisałem Ci tego?  ha ha

21 minut temu, Łukasz napisał:

 

ładne wykonanie ,ale to studyjne nagranie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

 na dobranoc przesyłam również piękną piosenkę :)  nie udawajmy,że wszyscy jesteśmy szczęśliwi ...   pozdrawiam kochani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, adamos1 napisał:

no no Blondi jest moja ha ha ,nie pisałem Ci tego?  ha ha

ładne wykonanie ,ale to studyjne nagranie .

wreszcie się zrobiło  fajnie bo są fajni faceci? mężczyzni? opiekunowie? koledzy?:serce: piosenki też ,ale wiecie jak się słucha takich utworów samemu w pokoju to jak jest cholernie smutno,,jak człowiek tęskni do przytulenia  i do tych lekkich dotyków,, juz jestem podniecona na maxa i uciekam stąd:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos1 napisał:

ha ha nie żartuj   a co ja mam mówić ha ha-----wesoło musi być ,bo inaczej człowiek by do łepa dostał.

też prawda -musi być wesoło ,,,żartobliwie i z humorem i żartem i od razu lepiej nam w pracy .

bo nasi PDP to większośc już potraciła te wesołości i żarciki i wesołośc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...