Skocz do zawartości

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki do Pani, Berlin, wyn. tyg. 475


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta dla: Opiekunki
Wyjazd do: Pani
Miejscowość: Berlin
Wynagrodzenie tygodniowe: 475
Opis zlecenia: 

Witam. Szukam prywatnie zmienniczki dla siebie w systemie 1 x 1 za 1900 miesięcznie do opieki jest pani 72 lata bez kończyn dolnych i jednej ręki co sprawia, że wymaga opieki. Pani jest zdrowa psychicznie a zakres opieki sprowadza się wyłącznie do ograniczeń wynikających z niepełnosprawności fizycznej. Pani przesypia noce, jest miła, wdzięczna i bezkonfliktowa, zajmuje się sama sobą na tyle ile w tej sytuacji można. Dom jednorodzinny w berlinie, pani mieszka sama przez co jest ograniczony czas wolny. Kolejny minus to rygorystyczna dieta której trzeba bardzo przestrzegać, bo pani jest alergiczką. Potrzebna osoba z przynajmniej komunikatywnym językiem i najlepiej z prawem jazdy. Uwaga rodzina będzie dzwonić do poprzednich podopiecznych i sprawdzać dokładnie referencje ja im tylko przekazuję namiary i to oni wybiorą opiekunkę poprosili mnie o najlepiej osoby z historią internetową więc mile widziane osoby które tu piszą na forum i można zobaczyć jakimi są osobami i przez to nie są do końca anonimowe.. Mi nie pozostaje nic innego jak tylko napisać że warto. Nie pytajcie o możliwość pracowania 2x2 , bo ja muszę być co miesiąc w polsce i to się nie zmieni. Pdp lubi osoby elokwentne z dużym poczuciem humoru, bo to typ gaduły lubiącej ludzi. Jeżeli ktoś lubi odbębnić swoje i uciekać do pokoju na internet to nie jest zlecenie dla niego. Pani ma przyjaciółki które przychodzą często i tak wtedy trzeba je podejmować i gościć (przekąski, herbaty, kawy).

Proszę pisać tu na pocztę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylabym zainteresowana praca, mowie dobrze po niemiecku , mam doswiadczenie okolo 2 letnie.Pracowalam jednak jako opiekunka poraz ostatni przed 3 -ma laty. Mieszkam w Berlinie West. Forma 1x1 bylaby dla mnie idealna.  Pozdrawiam .Kontakt do mnie  +49 30 86397454

Edytowane przez Berlin West Opiekunka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

A jak wygląda transfer pani?

Mam 8 letnie doświadczenie w opiece nad starszymi  i chorymi osobami w DE Władam biegle w mowie i piśmie językiem niemieckim.

Bardzo lubię rozmownych podopiecznych ,którzy mimo trudności fizycznych wciąż są pozytywnie nastawieni do życia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo ciekawa oferta pracy. Mam doświadczenie w opiece z takimi pacjentami. Opiekuję się już od 15lat.. również w szpitalu... Referencje mogę również przesłać. Bardzo by Mi pasowało 1/1 nawet od zaraz... Język b. dobry. Jestem miłą uśmiechnięta i cierpliwą osobą... 

 

 

Edytowane przez wartma44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ! :)

Jestem BAAAARDZO ZAINTERESOWANA OFERTĄ !

Mam 61 lat, jestem emerytką i od roku wyjeżdżam do opieki do Niemiec. Wcześniej opiekowałam się mamą- cukrzyca, nowotwór piersi potem kości, była po operacji stawów kolanowych.  Z mojej prywatnej historii? Mąż jest inwalidą 2 grupy po chorobie Heine-medina (od kilku lat odszedł do innej pani, ale mamy kontakt. To oddzielna historia). Dlaczego to napisałam? Może...., żeby świadczyło, że inwalidztwo dla mnie nie ma znaczenia. Mam 5 dzieci i 4 wnuków, 5-ty wnuk urodzi się jeszcze w tym roku. :)    . Wyrobiona cierpliwość i zaangażowanie.                             -  Posiadam prawo jazdy kat.B i bardzo dobrze jeżdżę samochodem                                                                                -  Bardzo lubię gotować, piec, robię to z sercem, zadbanie o dietę nie będzie dla mnie problemem, a raczej przyjemnością. Bardzo lubię DOGADZAĆ LUDZIOM, żeby było smacznie również ładnie podane i wg możliwości.  Bardzo chętnie zadbam o koleżanki, gości podopiecznej. :)                                                                                          -  Posiadam BARDZO DOBRE REFERENCJE Z 3 MIEJSC PRACY. MOŻNA DZWONIĆ  I SPRAWDZAĆ. :) . (Do tej pory mam kontakt z jedną rodziną.)                                                                                                                                 -   Najmłodszy mój syn w tym roku zaczął studia, potrzebuję pieniążków. Bardzo odpowiada mi praca prywatna. Z racji pobierania emerytury nie potrzebuję składek ubezpieczeniowych.

Pytania                                                                                                                                                                                 - podobnie jak koleżanka, jak wygląda transfer.                                                                                                                - zmiana 1-1 bardzo mi odpowiada. Jednak mam pytanie, jak wtedy wygląda przerwa na święta? W dłuższej ewentualnej współpracy jest to też ważne, żeby nie na każde Boże Narodzenie być poza domem.                                 - jestem osobą wierzącą i praktykującą. Dla mnie bardzo ważne jest, żebym mogła chodzić na mszę św w niedzielę i święta katolickie. Czy byłaby taka możliwość?  Skoro ograniczona możliwość wychodzenia z domu.                              -  I..mój język niemiecki jest na poziomie....MOCNE PODSTAWY, może już średnio-komunikatywny. Pomimo to zdecydowałam się napisać. :) W dzisiejszych czasach można wspierać się translatorem, cały czas się doszkalam. Do tej pory BARDZO DOBRZE RADZIŁAM SOBIE W PRACY, RÓWNIEŻ Z JĘZYKIEM....."NIEDOSKONAŁYM"  :)  Myślę, że cechy osobowościowe, zaangażowanie, empatia, miłość do ludzi, do każdego człowieka z osobna, dbałość o jego potrzeby są cechami bardzo ważnymi...... Dodatkowo bardzo dobrze znam język rosyjski, trochę angielski.                                                                                                                                                                            - To już bez większego znaczenia ale nadmienię, że skończyłam studia, pracowałam w Muzeum Mazowieckim w Płocku, trochę gram na pianinie (jeśli byłoby takowe w domu, mogę pomuzykować :) ), lubię śpiewać. Lubię zwierzęta.

Na forum się nie udzielałam :(

Kontakt. [email protected]         tel +48 692 101 502        

Pozdrawiam serdecznie   :) :oklaski:

                             Renata Opalińska                                                                                                                                                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Ewa. od lat 36 mieszkam w Niemczech. W opiece pracuje od lat 6 -ciu. Posiadam bardzo dobre Referencje. Oczywiscie do sprawdzenia. Bardzo lubie rozmawiac z podopiecznymi co jest uwzglednione tez w Referencjach. 

Jezeli oferta jest jeszcze aktualna, prosze o kontakt

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...