Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Uwaga! Mina: Luzie (82), Altdorf


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię podopiecznego: Luzie
Wiek: 82
Miejscowość: Altdorf
Opis: 

Strzeż się babki Luzie wiek 82 lata Schadwiesenweg 26 
72655  Altdorf. Wredna starucha, która buszuje w nocy po domu. Nie potrafi z powrotem wejść do łóżka.Choroba psychiczna w pakiecie parkinson, Alzheimer, demencja. Waga 95 kg! Nie ma możliwości podnieść. Bardzo niemiła, karze płacić za pobyt u niej . W pakiecie taka sama chora psychicznie córka, która wydzwania od rana do wieczora I pojawia się po pracy kontrolować sytuację. Nakręca matkę, przypomina,że jest nowa opiekunka,a tamta dopiero wojuje. Nie akcepuje nowych osób.Córka podsłuchuje co dzieje się w domu przez zegarek smartwatch, który matka ma na ręce! Nie rozmawiają z żadnymi sąsiadami, są skłócone. Odradzam tego miejsca. Nie ma tam spokoju. Sytuację kontroluje jeszcze sprzątaczka! A podczas mojego pobytu dziwnym trafem została zmienniczka, która zachowywała się karygodnie! Idiotka wchodząca Niemcom w dupsko bez mydła. Pies wytresowany! Do tego też relacjonowała wszystko od A-Z córce. Zazdrosna o wszystko! Skończona debilka, która jak widać nie ma swojego życia prywatnego, A żyje życiem starców i niemieckich rodzin. To jest praca opiekunki A ta obrabia ogród, sprząta cały dom, w tym mieszkanie córki I jest taksówką na zawołanie rodziny. Niestety później zmienniczka , która zajmuje się tylko babką, bo po to tam jest wychodzi na gorszą

 

Edytowane przez Katrix
Błąd w druku
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...