Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, violka napisał:

Ta piosenka jest obstawiana do wygranej , ale do mnie jakoś nie przemawia O.o

 

Piosenka piosenką,,do mnie też nie przemawia ,,nawet do końca nie wysłuchałam,, bo mnie wykończyła mimika twarzy,,,zmęczona jestem tym brzydactwem:tak2: a  ja usłyszałam naszego cymbała ,,bo inaczej nazwać nie mogę, nie znam utworu ale fałsz potrafię od razu słyszeć,,to szok był, nie powiem,,ale może specjalnie takiego fikołka wzieli aby odpasc w przedbiegach bo przecież Polska jest taka biedna,,po co wydawac na jakąs muzykę,,niech będzie że w Polsce same beztalencia muzyczne są,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

Piosenka piosenką,,do mnie też nie przemawia ,,nawet do końca nie wysłuchałam,, bo mnie wykończyła mimika twarzy,,,zmęczona jestem tym brzydactwem:tak2: a  ja usłyszałam naszego cymbała ,,bo inaczej nazwać nie mogę, nie znam utworu ale fałsz potrafię od razu słyszeć,,to szok był, nie powiem,,ale może specjalnie takiego fikołka wzieli aby odpasc w przedbiegach bo przecież Polska jest taka biedna,,po co wydawac na jakąs muzykę,,niech będzie że w Polsce same beztalencia muzyczne są,,,

Ja nawet nie znałam tego cymbała :szydera: Pocieszające jest to , że Niemcy i tak są zawsze za nami na Eurowizji :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Piosenka piosenką,,do mnie też nie przemawia ,,nawet do końca nie wysłuchałam,, bo mnie wykończyła mimika twarzy,,,zmęczona jestem tym brzydactwem:tak2: a  ja usłyszałam naszego cymbała ,,bo inaczej nazwać nie mogę, nie znam utworu ale fałsz potrafię od razu słyszeć,,to szok był, nie powiem,,ale może specjalnie takiego fikołka wzieli aby odpasc w przedbiegach bo przecież Polska jest taka biedna,,po co wydawac na jakąs muzykę,,niech będzie że w Polsce same beztalencia muzyczne są,,,

Blondi, no cóż, czasem warto zapoznać się z zasadami ;), a co do części pierwszej Twojego posta przez wrodzoną grzeczność się nie wypowiem :).

"Preselekcje do Eurowizji 2018 - zasady

W konkursie zaprezentuje się dziesięciu polskich artystów, których jury preselekcji wybrało ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Każdy z wokalistów zaprezentuje podczas koncertu swoją piosenkę. O tym, kto okaże się najlepszy i zdobędzie szansę reprezentowania Polski na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie, zdecyduje jury i widzowie poprzez głosowanie sms."

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Blondi, no cóż, czasem warto zapoznać się z zasadami ;) 

"Preselekcje do Eurowizji 2018 - zasady

W konkursie zaprezentuje się dziesięciu polskich artystów, których jury preselekcji wybrało ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Każdy z wokalistów zaprezentuje podczas koncertu swoją piosenkę. O tym, kto okaże się najlepszy i zdobędzie szansę reprezentowania Polski na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie, zdecyduje jury i widzowie poprzez głosowanie sms."

Ja znam te zasady ,,,:święty:  ale cymbała nie znam,,piosenka do kitu ,,i tak wyszło,,ale to nie moja bajka:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam ...i doszłam do pewnego wniosku ....Polska Opiekunka pracująca w D....to jest ....alfa i omega ...prawie . Na opiece się zna ...na muzyce też ....kurde blaszka .....Elka ...Kuba ...czy ty Jacku Cyganie ....drżyjcie , bo konkurencja do uczestnictwa w  jury Idola ...czy innego mam talent zagrożona ....Teraz się bójta ...ino patrzeć jak was nasze znawczynie wygryzą ....ale nic to załatwi się wam robotę w opiece , tylko języka musita się nauczyć . Niemieckiego języka xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak sobie czytam i czytam ...i doszłam do pewnego wniosku ....Polska Opiekunka pracująca w D....to jest ....alfa i omega ...prawie . Na opiece się zna ...na muzyce też ....kurde blaszka .....Elka ...Kuba ...czy ty Jacku Cyganie ....drżyjcie , bo konkurencja do uczestnictwa w  jury Idola ...czy innego mam talent zagrożona ....Teraz się bójta ...ino patrzeć jak was nasze znawczynie wygryzą ....ale nic to załatwi się wam robotę w opiece , tylko języka musita się nauczyć . Niemieckiego języka xd

Myślałam, ze jakąś muzykę zapodałaś......A Ty z przemówieniem wyjeżasz......:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Myślałam, ze jakąś muzykę zapodałaś......A Ty z przemówieniem wyjeżasz......:d

Ewuniu ...me ucho bardzo wrażliwe , ale na muzyce aż tak się nie znam ...Wstawiać nie potrafię , alee...jeszcze ze dwa lata tylko..... i się naumiem .....może . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Eurowizje ogladalam. Izrael wygral... Ja obstawialam Szwecje,podobala mi sie ta ich piosenka .

Szkoda,ze nasi odpadli,inaczej oglada sie Eurowizje jak sie wie,ze  Polsce sie kibicuje.

Moze w nastepnym roku  jakis niefalszujacy  koles  sie nam trafi ?

Izrael dostawal  od kazdego panstwa jakies punkty od 1 -12 . Tylko Polska zadnego im nie dala,a przeciez  w Tv trabia juz pol roku ,jak my ich kochamy,a tu takie rozczarowanie.

Tym razem Niemcy byli niedaleko podium ,fajnie :-):-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Andreaa napisał:

Wczoraj Eurowizje ogladalam. Izrael wygral... Ja obstawialam Szwecje,podobala mi sie ta ich piosenka .

Szkoda,ze nasi odpadli,inaczej oglada sie Eurowizje jak sie wie,ze  Polsce sie kibicuje.

Moze w nastepnym roku  jakis niefalszujacy  koles  sie nam trafi ?

Izrael dostawal  od kazdego panstwa jakies punkty od 1 -12 . Tylko Polska zadnego im nie dala,a przeciez  w Tv trabia juz pol roku ,jak my ich kochamy,a tu takie rozczarowanie.

Tym razem Niemcy byli niedaleko podium ,fajnie :-):-)

Andrejko gdyby to Izrael miał nam jakieś punkty przyznawać to zaczynałoby się od minus 1 :szydera: Tak więc my zachowaliśmy się powściągliwie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze cos na poprawe nastrojów w to deszczowe niedzielne popoludnie

https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&ei=BHH4WvKRCoSPmgW5lpDgDw&q=telegraph+road&oq=telegraph&gs_l=psy-ab.1.1.0i67k1j0l9.3340.13081.0.16215.14.11.0.1.1.0.152.1186.0j9.9.0....0...1c.1.64.psy-ab..4.10.1193....0.Ok_QNSQ6QE8

 

https://www.youtube.com/watch?v=VRufMP1HCS8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...