Skocz do zawartości

Good Job 24 (Agencja Pracy Rekruter) - opinie


Oceń agencję  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki był czas oczekiwania na ofertę?

    • Bardzo szybki
    • Przeciętny
    • Długi
  2. 2. Czy umowa dotarła w ustalonym czasie?

  3. 3. Czy była możliwość zapoznania się z Fragebogen (aktualnym opisem stanu zdrowia podopiecznego) przed wyjazdem?

    • Tak
    • Nie, odmówiono mi
    • Nie pytałam/em
  4. 4. Czy udostępniono kontakt do zmienniczki lub rodziny podopiecznego?

    • Tak
    • Nie, odmówiono mi
    • Nie, to było nowe zlecenie
    • Nie pytałam/łem
  5. 5. Czy stan zdrowia podopiecznego był zgodny z rzeczywistością?

  6. 6. Czy przedstawione warunki mieszkaniowe były zgodne z rzeczywistością?

  7. 7. Czy przedstawione obowiązki były zgodne z rzeczywistością?

  8. 8. Czy informacje o dostępie lub braku dostępu do telefonu lub/i internetu były zgodne z rzeczywistością?

  9. 9. Czy ustalony czas pracy był zgodny z rzeczywistością?

  10. 10. Czy ustalony czas wolny był zgodny z rzeczywistością?

  11. 11. Czy firma kontaktowała się z Tobą bez powodu w czasie wyjazdu?

  12. 12. Czy firma bezzwłocznie odpowiadała na Twoje telefony, smsy lub e-maile?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  13. 13. Czy firma reagowała na przekazywane jej uwagi i sugestie w czasie wyjazdu (np. nadmiar obowiązków, problemy z podopiecznym lub jego rodziną, zmiana stanu zdrowia podopiecznego, nadgodziny, wstawanie nocne)?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  14. 14. Czy na miejscu można było liczyć na pomoc koordynatora?

  15. 15. Czy pieniądze były wypłacane w ustalonym terminie?

  16. 16. Czy przekazana kwota wynagrodzenia zgadzała się z ustaleniami?

  17. 17. Czy pozostałe świadczenia (w zależności od umowy - premie, US, ZUS, inne) zostały uregulowane zgodnie z ustaleniami?

  18. 18. Czy firma wywiązała się ze wszystkich innych ustaleń i obietnic?

  19. 19. Czy wyjechał(a)byś za pośrednictwem tej firmy jeszcze raz?



Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.05.2023 o 04:12, Gość Jana napisał(a):

Od czego się odwołały? Zapadł wyrok?

I wygląda na to, że te wszystkie koleżanki co to miały miażdżyć agencję przepadły i już nikogo o niczym nie poinformowały. To że nawet nie dały zainteresowanym znać co było na sprawie świadczy o nich samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemek T.

19 lipca 2023r   sala 244  godz.10.30..Sad Okregowy we Wroclawiu..

Pani Lucyna osobno zalozyla sprawę.Ja swoja wygralem w kwietniu 2022 r.Teraz czekam na koniec apelacji..Ponad 20.000 na Hadynski inkaso mozna kupic prawomocny wyrok 3350 euro na Rekrutera...Boze ilu te kobiety ludzi oszukały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gość [email protected] napisał(a):

Jezeli kogos interesuje ,co Brygida na sprawie mowila i Talisa rowniez..piszcie...Mnie oszukaly na ponad 20.000 zł..Teraz czekamy z prawnikiem Kamilem Maleckim.na apelacje ,ktora zlozyly.

Wszystkich interesuje. Jak się broniły? Trzeba czekać na prawomocny wyrok, żeby ich nazywać po imieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemek T.

607 281 237....metoda jest prosta.Ludzie kradną cos u opiekuna/opiekunki..obijaja się w pracy..najlepiej ,gdyby ktos z Niemiec jeszcze cos napisał cos zlego/poskarzyl się ,na opiekuna/opiekunkę.I juz jest pretekst.Najpierw Anastazja Liskiewicz corka Brygidy zmienila nazwisko nie wychodząc za mąż.Podobnie zrobila Talisa Maj druga corka.Rowniez nie wyszla za mąż ,ale nazwisko zmienila.Na każdą  z corek byla jest zalozona  inna firma .Talisa posrednictwo,Conteam,Rekruter sp.zoo,Vitarima..Anastazja jeszcze miala Lazarusa,...Przeciez ktos tam pisze ,ze oszustki go okradly na ,,ponad 3000 euro.I to jest dlug do kupienia w Hadynski inkaso,to musial wygrac sprawę.Na dzień 29 maja 2023r..3335 i parę centow. Moj prawnik Kamil Malecki z nimi już sprawe wygral w kwietniu 2022r..odwolaly się..wolno im.Pani Lucyna miala skladki nie odprowadzane przez prawie 2 lata..Zbierzcie się kobiety i badzcie razem.Prokurator Ireneusz Zielinski z Wroclawia prowadzi sprawę...Anastazji nie udalo się ,,wyrwac,, pieniedzy od restauracji Piu...bylem na tej sprawie.Roksana Kansczyk tez czasami nie otrzymuje pieniedzy na czas...tutaj moglbym książkę napisac.19 lipca jest przesluchanie o 10.30..kolejnych swiadkow.w spr.pani z Kluczborka...Będzie tego wiecej.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemek T.
7 godzin temu, Gość Premierka napisał(a):

Trzymam kciuki! Działajcie i się nie poddawajcie. 

Trzymanie kciuków to jedno.A sprawiedliwość ,przy naszym sądownictwie,to inna rzeczywistość.Firmy z kapitalem po 5000 zł..ktore zaraz zamykają lub nic nie mają .To standart.Reklamują się ,że 250 osób wyslały.Taka była reklama na good job24..po tygodniu dzialalnosci.To chyba wyslaly 5 autobusów. ludzi.Ciekawe ile rzekomo opiekunki nakradly rzeczy w tych Niemczech..he.he.Ile skladek jest nieodprowadzonych?..Policja tam była.Zapytajcie panią Lucynę z Gdyni..ona to ma wiedzę..Mnie tylko oszukala Anastazja ..wyrok juz jest..na 20.000 zl..czekamy na zakonczenie apelacji.Wszyscy w Niemczech się obijają lub kradną lub zle wykonują swoje obowiazki.Nie sprzatają po sobie.Itp.itd..Pani Ola Wozniak pomylila się i wlala do samochodu opiekuna diesla zamiast benzyny.To Rekruter potracił 700 euro,chociaż Niemiec uiscił calą kwotę należną.Walka trwala kilka miesięcy o wypłatę..4 firmy w karuzeli...książkę mozna napisać.

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.05.2023 o 23:04, Gość Masny janina napisał(a):

 

Witam

Pani Renato czy to panią agencja oskarżyła o kradzież pieniędzy? Jeżeli to pani to dlaczego oni pisali o dwóch wypłatach przejętych do ręki od podopiecznego? Nie rozumiem jak agencja odważa się publicznie i z nazwiska tak oskarżać. 

Janina

Albo są pewni swego i idą na całość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2023 o 15:54, Gość Przemek T. napisał(a):

Trzymanie kciuków to jedno.A sprawiedliwość ,przy naszym sądownictwie,to inna rzeczywistość.Firmy z kapitalem po 5000 zł..ktore zaraz zamykają lub nic nie mają .To standart.Reklamują się ,że 250 osób wyslały.Taka była reklama na good job24..po tygodniu dzialalnosci.To chyba wyslaly 5 autobusów. ludzi.Ciekawe ile rzekomo opiekunki nakradly rzeczy w tych Niemczech..he.he.Ile skladek jest nieodprowadzonych?..Policja tam była.Zapytajcie panią Lucynę z Gdyni..ona to ma wiedzę..Mnie tylko oszukala Anastazja ..wyrok juz jest..na 20.000 zl..czekamy na zakonczenie apelacji.Wszyscy w Niemczech się obijają lub kradną lub zle wykonują swoje obowiazki.Nie sprzatają po sobie.Itp.itd..Pani Ola Wozniak pomylila się i wlala do samochodu opiekuna diesla zamiast benzyny.To Rekruter potracił 700 euro,chociaż Niemiec uiscił calą kwotę należną.Walka trwala kilka miesięcy o wypłatę..4 firmy w karuzeli...książkę mozna napisać.

..

Wszystko pięknie i ładnie, ale co po wygraniu spraw? Dostaniecie swoje pieniądze, ale im nikt nie zakaże działalności czy tak? Napsuły wam nerwów, wyrwiecie to co się wam należy i karuzela będzie kręcić się dalej. Żeby chociaż tam jakieś zadośćuczynienie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że wy walczycie o to co wam się należy i nic więcej czyli ich ryzyko jest tylko takie, że zwrócą co wzięły i zapłacą koszty o ile oczywiście przegrają. Jakby takie wygrane sprawy kończyły się zakazem prowadzenia działalności to jeszcze byłaby dodatkowa satysfakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! I co ani widu ani słychu. Jak się nie ma wyroku w ręce to się nie robi awantur bo za chwilę będzie przepraszanie jak w większości przypadków. Zawsze się jedna znajdzie co to krzyczy złodzieje, oszuści a potem się okazuje, że nadużywa i prowadzi wendettę. Żenada z tymi opiniami.

Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Magdalena734

Chciałabym ostrzec przed firmą Vitarima z Wrocławia występującą wcześniej pod nazwami Rekruter, Investmed, Conteam oraz Goodjob24. Pojechałam z nimi do pracy do Niemiec, jakiś czas po tym przeczytałam posty innych kobiet na Facebooku że ta firma nie wypłaca ludziom wynagrodzenia i że mają dużo spraw w sądzie. Po sprawdzeniu w internecie okazało się że ta firma miała już 4 inne nazwy co rok zmieniała nazwę na inną. W związku z tym rozwiązałam z nimi umowę ze skutkiem natychmiastowym, opuściłam dom podopiecznej i zjechałam do Polski. Uważajcie. Ludzie piszą że nie wypłacili oni pieniędzy wielu osobom. Czy są tu jakieś osoby poszkodowane przez nich? Jeśli tak to proszę o kontakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Halina Miodek

Wiadomo że są to osoby nie odpowiedzialne talisa maj i Anastazja Liskiewicz to są siostry brigidy luber która założyła już pięć firm w ciągu trzech lat Talisa pośrednictwo pracy , konkim rekruter witarina good job 24 ludzie uważajcie z kim wyjeżdżacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja również zostałam pokrzywdzona przez firmę Vitarima (dawny Rekruter, GoodJob24). Nie wypłacili mi wynagrodzenia za sierpień mimo że nie uciekłam ze zlecenia tylko rozwiązałam umowę tak jak poradził mi prawnik bo podopieczna do której trafiłam przez firmę Vitarima leczy się psychiatrycznie, jest nerwowa, agresywna a firma Vitarima nie powiedziała mi o tym fakcie, nie uprzedziła mnie. W związku z czym nie zostałam na zleceniu do końca umowy i wróciłam do Polski po przepracowaniu prawie 6 tygodni. Niestety firma Vitarima nie wypłaciła mi wynagrodzenia za sierpień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...