Skocz do zawartości

Good Job 24 (Agencja Pracy Rekruter) - opinie


Oceń agencję  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki był czas oczekiwania na ofertę?

    • Bardzo szybki
    • Przeciętny
    • Długi
  2. 2. Czy umowa dotarła w ustalonym czasie?

  3. 3. Czy była możliwość zapoznania się z Fragebogen (aktualnym opisem stanu zdrowia podopiecznego) przed wyjazdem?

    • Tak
    • Nie, odmówiono mi
    • Nie pytałam/em
  4. 4. Czy udostępniono kontakt do zmienniczki lub rodziny podopiecznego?

    • Tak
    • Nie, odmówiono mi
    • Nie, to było nowe zlecenie
    • Nie pytałam/łem
  5. 5. Czy stan zdrowia podopiecznego był zgodny z rzeczywistością?

  6. 6. Czy przedstawione warunki mieszkaniowe były zgodne z rzeczywistością?

  7. 7. Czy przedstawione obowiązki były zgodne z rzeczywistością?

  8. 8. Czy informacje o dostępie lub braku dostępu do telefonu lub/i internetu były zgodne z rzeczywistością?

  9. 9. Czy ustalony czas pracy był zgodny z rzeczywistością?

  10. 10. Czy ustalony czas wolny był zgodny z rzeczywistością?

  11. 11. Czy firma kontaktowała się z Tobą bez powodu w czasie wyjazdu?

  12. 12. Czy firma bezzwłocznie odpowiadała na Twoje telefony, smsy lub e-maile?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  13. 13. Czy firma reagowała na przekazywane jej uwagi i sugestie w czasie wyjazdu (np. nadmiar obowiązków, problemy z podopiecznym lub jego rodziną, zmiana stanu zdrowia podopiecznego, nadgodziny, wstawanie nocne)?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  14. 14. Czy na miejscu można było liczyć na pomoc koordynatora?

  15. 15. Czy pieniądze były wypłacane w ustalonym terminie?

  16. 16. Czy przekazana kwota wynagrodzenia zgadzała się z ustaleniami?

  17. 17. Czy pozostałe świadczenia (w zależności od umowy - premie, US, ZUS, inne) zostały uregulowane zgodnie z ustaleniami?

  18. 18. Czy firma wywiązała się ze wszystkich innych ustaleń i obietnic?

  19. 19. Czy wyjechał(a)byś za pośrednictwem tej firmy jeszcze raz?



Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Good Job 24 (Agencja Pracy Rekruter). Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania).

Szukasz tylko opinii? Sprawdź jak na pytania ankiety odpowiadali inni (wyświetl wyniki tuż pod ankietą). Możesz też sprawdź, które miejsce zajmuje interesująca Cię agencja w rankingu agencji opartym wyłącznie na ostatnich opiniach opiekunów: https://opiekunkaradzi.pl/ranking-firm/1/ 

Dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja wyjeżdżam z nimi już prawie rok, bardzo dobra współpraca. Wiadomo, nie zawsze pojedzie się na idealne zlecenie, ale gdy trafiłam na minę, dziewczyny natychmiastowo zorganizowały mi wyjazd. Dobrze płacą, wiem, bo czasem widzę te same oferty w innych agencjach nawet za 300 euro mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PRZECIEŻ TO ******* ; matka i dwie córki to prowadzą; mieli sprawy w sądzie o niepłacenie wynagrodzenia; inne nazwy tych ******** to np: Talisa Pośrednictwo Pracy , Rekruter sp z o o ; na stronie rabotapolska.pl jest więcej informacji z numerami telefonów osób poszkodowanych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi też nie zapłaciły. Wygląda na początku że wszystko ok. Pracujesz i starasz się a te kobiety nie płacą. Do prokuratury z pozwem zbiorowym. *Usunięto - dane osobowe* Do gazety trzeba z tym pójść. Zostałam bez środków do życia a one wydają na siebie na prawo i lewo. Skandal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też nie mam dobrego zdania o tej agencji. Walka o pieniądze trwała kilka dni. Po kilku telefonach, dotyczących pensji (kiedy będą pieniądze na koncie zgodnie z umową?) pani właścicielka (prawdopodobnie??!!), jak i pracownice przestają odbierać telefony. Nie polecam tej agencji z tego względu, że nie wypłacają pieniędzy w terminie. Jadę za granicę do pracy, opiekuję się seniorem, dopełniam warunków umowy, a agencja? Straszy tylko karami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Rzepicha 5_

Ostrzegam drogie panie przed agencja pracy Git Job24 z Wrocławia podlegającą też pod nazewnictwo Rekruter.
Nie wypłacają należnych pieniędzy lub
 przetrzymują wypłaty w nieskończoność.W internecie jest b.duzo negatywnych opinii o tej agencji,są sprawy w sądzie (podobno więcej zgłoszeń).
Moja współpraca z tą agencja zaczęła się od b.kompetentnych rozmów,w miarę dobrego kontraktu i b.dobrej relacji z jej pracownikiem p.Roksana.Ona jedyna w moim odczuciu ratowała jeszcze image firmy.
W połowie roku 2021 sytuacja zaczęła się dramatycznie zmieniać pod nowym zarządem *usunięto - dane osobowie*,22 letniej niespełna osoby.Wyplaty były opóźnione a nawet *usunięto - dane osobowie* proponowala mi je w złotówkach. Kolejne miesiące z wyjątkiem zaledwie jednego to była stała zebranina o wypłatę do końca kontraktu. Za ostatni miesiąc do dzisiaj mi nie wypłacono.
Moja koleżanka z wymiany odwiedziła agencje osobiście,by otrzymać należne jej pieniądze i wymusiła wypłatę,po czym pracownice wypchnęły ja z lokalu. 
Tak to wygląda w realu.
Uczciwie was ostrzegam,byście nie powielały trudnych sytuacji innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga na tą firmę sami *Usunięto - regulamin* nie wypłacają pensji. Wymyślają jakieś kary. Szefowa *Usunięto - regulamin* jeździ sobie za nasze pieniądze na wczasy. Pracownicy okłamują że wypłaty wysłane a wcale nie jest tak. Rekruterka *Usunięto - regulamin* bezczelnie *Usunięto - regulamin* w zasadzie tak upiększa że szok. *Usunięto - regulamin*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwaga popieram wszystko co opisują poszkodowani. Cała prawda. *Usunięto - regulamin*.Taka firma powinna nie istnieć a te panie powinny pracować jako babcie klozetowe. Może nauczyło by ich że się nie okłamuje,nie wypłaca pensji,i okrada się biednych pracujących ludzi. A najlepiej wychodzi im wymyślać kary których wcale nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Już interesy są przenoszone od połowy listopada 2022r do Vitarima sp.zoo ul.Chelmonskiego 10 we Wroclawiu. Teraz tam oszukują panienki.Ostrzegajcie innych.ok.30 osób zostało poszkodowanych,o ktorych mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich którzy wyjeżdżali z tej firmy do opieki...To jest po prostu oszustwo na skalę niesłychaną. Dwa miesiące upominam się o pieniądze za luty I marzec za ciężka pracę, ciągle jakieś wymówki brak odpowiedzi mimo iż rodzina niemiecka płaci w terminie.Przestrzegam przed tą firmą wszystkich zainteresowanych nie płacą wynagrodzenia za umowę zawartą między opiekunki.Witarima i Rekruter to ta sama firma  co Goodjob24 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2023 o 10:21, Gość Lucyna napisał:

17 maja 2023r 9.30 sala 244..Sad Okregowy we Wroclawiu przeciw Rekreter sp.zoo o nieplacenie wyplaty.

Nie wypłacili ani grosza? Co mówią? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucyna

Podobno im rodzina niemiecka ,nie placi.Skladek emerytalnych nie odprowadzają za nas ,bo uważaja ,ze nie trzeba.W Hadynski inkaso mają dlugi na dzien dzisiejszy 3320 euro..Są inni..Przyjedz sprawe w Prokuraturze prowadzi Ireneusz Zielinski z Wroclawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucynko napisz 17 jak poszło i co dalej. To że rodzina nie płaci nikogo nie usprawiedliwia bo ty swoją prace wykonałaś i polska agencja musi wypłacić bo to z nimi masz umowę. Zgroza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lucyna
8 godzin temu, Gość Nina napisał:

Lucynko napisz 17 jak poszło i co dalej. To że rodzina nie płaci nikogo nie usprawiedliwia bo ty swoją prace wykonałaś i polska agencja musi wypłacić bo to z nimi masz umowę. Zgroza!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata

Witajcie kochani.

Ja także mam nieprzyjemne doświadczenie z tą firmą. Nie mają pieniędzy i straszą policja. Wczoraj czekali pod moim domem i oczerniali że zajeb*lam im pieniądze i prowizje. Gdzie podopieczny sam dał mi pieniądze do ręki bo firma zwklekala z wypłata tłumacząc brakiem przelewu. Panie piszą na forach opiekunek na Facebooku nieprawdę i straszą że nie znajde już pracy jako opiekunka. Firma Rekruter chyba jest tylko skrzynka na listy bo moja umowa wróciła z powrotem, a na pytanie do Pani czemu nie odbiera korespondencji to mi odpowiedziała że była na Bahamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucyna z Gdyni

Wszystkich będziemy informować na forum.Wielu jest oszukanych.Rekruter Liskiewicz na Hodynski inkaso 3320 euro..dlugi aleo 2305.19zl..Malgorzata z Kluczborka ponad 7500 zl...Skladki emerytalne nie odprowadzane na ponad 17.000 zl..inni tez mają wyroki na ponad 20.000zl tylko sprawy są zlozone przez Rekrutera do apelacji..wielu ludzi jest oszukanych..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...