Skocz do zawartości

Opiekunka do Seniorki z prawem jazdy w Nordrhein-Westfalen od połowy marca ! Osobne mieszkanie do dyspozycji, 1450e /miesiąc


Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka do Seniorki z prawem jazdy w Nordrhein-Westfalen od połowy marca ! Osobne mieszkanie do dyspozycji, 1450e /miesiąc

Wynagrodzenie: 1450 euro netto/miesiąc + premia świąteczna + zwrot kosztów podróży
Miejscowość: Köln (kod 51109)
Termin: od 14.03 na 2 miesiące
Znajomość języka: dobra znajomość języka niemieckiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki do 91 letniej Seniorki mieszkającej samodzielnie w przepięknym, zadbanym domu z ogrodem w jednym z miast położonym w Nordrhein-Westfalen. Podopieczna nie ma demencji, jest całkowicie sprawna umysłowo, nie nosi pieluch, ma problemy w poruszaniu się. Na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Jest bardzo zadbaną starszą Panią, która stara się być samodzielna jak tylko może. Tuż przed snem oraz bardzo wczesnym rankiem potrzebuje pomocy przy skorzystaniu z krzesła toaletowego. W ciągu dnia sama korzysta z toalety. Raz w tygodniu Podopieczna ma umówioną wizytę u fryzjera.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji osobne mieszkanie położone w pobliżu domu Podopiecznej. Do domu Podopiecznej przychodzi się jedynie na wyznaczone godziny oraz spędza się tam noc.

Nasza oferta:

- praca od 14.03. na 2 miesiące (po tym czasie wraca stała Opiekunka)
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie 1450 euro netto + premia świąteczna + zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- stała opieka koordynatora

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...