Skocz do zawartości

Firmy godne polecenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani,

nie mogę znaleźć podobnego tematu, a szukam firmy godnej polecenia, przede wszystkim wypłacalnej i szczerze opisującej warunki pracy u podopiecznych. Chciałabym wrócić do pracy w opiece po krótkiej przerwie, mam 5 letnie doświadczenie.

Czy mogę prosić opiekunki lub opiekunów o wypowiedzenie się w sprawie firmy godnej zaufania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, magdalenka52 napisał:

Witajcie Kochani,

nie mogę znaleźć podobnego tematu, a szukam firmy godnej polecenia, przede wszystkim wypłacalnej i szczerze opisującej warunki pracy u podopiecznych. Chciałabym wrócić do pracy w opiece po krótkiej przerwie, mam 5 letnie doświadczenie.

Czy mogę prosić opiekunki lub opiekunów o wypowiedzenie się w sprawie firmy godnej zaufania?

Witaj :)

Kilka wypłacalnych mogę polecić,jezeli chodzi o opisy zleceń, to wiesz jak to jest. Jedna  firmę, która jest czula na potrzeby opiekunów jest mi znana. Napisze Ci na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Witaj :)

Kilka wypłacalnych mogę polecić,jezeli chodzi o opisy zleceń, to wiesz jak to jest. Jedna  firmę, która jest czula na potrzeby opiekunów jest mi znana. Napisze Ci na priv. 

oo, to pięknie :) Byłabym wdzięczna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od zlecenia. Jak dobrze trafisz to agencja ci raczej niczego nie popsuje bo dzisiaj to o niewypłacalności jakieś agencji trąbi cały net. Trzymaj się zasady, że jedziesz tylko tam gdzie masz wgląd w fragebogen wysłany na maila. Wtedy możesz dojechac na miejsce i odnosić się do tego co jest a miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...