Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znam inne.Po prostu firma pomaga opiekunce w sytuacjach tragicznych.A takie bywają niestety.W jednej z firm przy podpisywaniu umowy obiecywano mi opiekę koordynatora .Miałam mieć 1dzien wolny w tygodniu i codziennie po 2h.Przyjechalam na miejsce.I co....zero czasu wolnego.... telefon do koordynatorka i mówiąc kolokwialnie olewka..... radź sobie babo sama...zrezygnowałam z tej agencji.....moje znajome pracują też w różnych i mam pojęcie jak jest w innych firmach.Nie każda jest zła..ale tej jestem pewna.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie pracowałam z ta firmą, ale ogłoszenie jakie zamieścili , skłoniło mnie do zarekomendowania. Nie wiem tylko czy firmy, czy zlecenia, ale ........z pewnoscią jest poszukiwana inzynier magister z misją :d  i umiejętnoscią gry w golfa. Najlepiej z pasją :d :d :d 

 

 

 

Nowe zlecenie w miejscowości :94447 Plattling

Od zaraz na 2 msc!

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, osoba niepaląca!

Rodzina poszukuje opiekunki z wyższym wykształceniem

Stawka 1900€/msc netto

Tel : 881-489-604

Do opieki senior senior 92 lata, 80 kg, 175 cm wzrostu. Senior choruję na demencję, inkontynencja( ma zakładane pampersy), porusza się samodzielnie, nie potrzebuje wsparcia drugiej osoby.

Mieszka w domu jednorodzinnym 300m2 ze swoją żoną- która potrzebuje aby odciążyć ją od obowiązków.

Sprzątaczka przychodzi.

Senior lubi grać w golfa.

Opiekunka ma własny pokój do dyspozycji, własną łazienkę, Internet.

Stawka 1900€/msc netto

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane do kontaktu pod numer: 881-489-604

Oferujemy umowę-zlecenie, firma PMH 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Dodzisława napisał:

Wprawdzie nie pracowałam z ta firmą, ale ogłoszenie jakie zamieścili , skłoniło mnie do zarekomendowania. Nie wiem tylko czy firmy, czy zlecenia, ale ........z pewnoscią jest poszukiwana inzynier magister z misją :d  i umiejętnoscią gry w golfa. Najlepiej z pasją :d :d :d 

 

 

 

Nowe zlecenie w miejscowości :94447 Plattling

Od zaraz na 2 msc!

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, osoba niepaląca!

Rodzina poszukuje opiekunki z wyższym wykształceniem

Stawka 1900€/msc netto

Tel : 881-489-604

Do opieki senior senior 92 lata, 80 kg, 175 cm wzrostu. Senior choruję na demencję, inkontynencja( ma zakładane pampersy), porusza się samodzielnie, nie potrzebuje wsparcia drugiej osoby.

Mieszka w domu jednorodzinnym 300m2 ze swoją żoną- która potrzebuje aby odciążyć ją od obowiązków.

Sprzątaczka przychodzi.

Senior lubi grać w golfa.

Opiekunka ma własny pokój do dyspozycji, własną łazienkę, Internet.

Stawka 1900€/msc netto

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane do kontaktu pod numer: 881-489-604

Oferujemy umowę-zlecenie, firma PMH 24.

Zapomnialas jeszcze dodac,ze opiekunka ma zagwarantowana raz  w tygodniu kosmetyczke,masaz tajski i przystojniaka do noszenia kija golfowego... 

Do dyspozycji opiekunki jest rowniez kierowca ,kucharka i garderobiana .... Basen,wycieczki i extra kieszonkowe  na wlasne wydatki.

 

Kuzwa............ a ja inzyniera nie mam!!!!! :przekleństwa: A trza bylo sie uczyc   :mur:

No nic! :-(  Ide posprzatac po kolacjii,nikt tego za mnie nie zrobi... :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Andreaa no pacz!

A ja mialam i sie rozwiodlam.

Z tym inzynierem od damskiej kanalizacji.;))

 

Ojejku ...ale też masz się czym chwalić ! :haha:

Wiesz , czym się różni pani inżynier od pani inżynierowej ?

Ano ...pani inżynier zarobiła tytuł głową a pani inżynierowa .....domyśl się :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Andreaa no pacz!

A ja mialam i sie rozwiodlam.

Z tym inzynierem od damskiej kanalizacji.;))

Chociaz  w inzynierskim porzadku rury pozostawil,a ja bez rozwodu i co???

Jak byly zatkane,tak i dzisiaj sa ;))))

Chyba spamem zalecialo...... uciekam ,bo dostane upomnienie ;)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52  :d Ja za to dzisiaj , extra dla Namnes Fathersa byłego męża do domu sprowadziłam i długo opowiadałam jaki z niego dobry mąż :d :d Wszystko dlatego, że Namnes Fathers zaczął wykazywać dość niezdrowe zainteresowanie moją osobą :d :d :d . Zaczał od całowania rączek, potem przeszedł kolejnego dnia do paluszków, a nastepnie chciał mnie porwać w ramiona :d :d :d Namnes Fathers pierniczony :d . No cóż, reprymendę dostał i na dokładk,ę opowieść o męzu, ktorego nie mam :d Jako człowiek silnie wierzący i mocno praktykujący nie powinien wszak poządać żony blizniego swego :d . Na ten moment jest wstrzemięźliwy. Co to tym starym dziadom do łba przychodzi to ja nie ogarniam. Sika juz na siedząco, bo utrzymać narzędzia nie jest w stanie,~ledwie chodzi, ale we łbie mu się coś roi. Tfu, tfu, nigdy więcej nie pojade do dziadka. Nigdy! Doktor prawa, ojciec 6 dzieci, Namnes Fathers zakichany :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52  :d Zwykły mgr powinien wystarczyć, wszak piszą o wyższym wykształceniu, a DR Hab. to jest takie bardziej  wyższe :d :d :d . Chociaż jak patrzę na mojego Namnes Fathersa, to ten jego doktorat nie robi z niego jednak dzentelmena, ani człowieka z klasą. Widać z gminu pochodzi, tyle ze do szkoły miał z górki :d :d :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Jaga503 napisał:

Ja od wielu lat jezdze z firma Serana, jestem zadowolona z zarobków i współpracy. Polecam

Ciekawe jest to, że żaden forumowicz nie pisze z nazwy agencji, z którą współpracuje, gdyż jest to łamanie regulaminu. A tu proszę...gość wpadł...i nazwa podana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...