Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Gość Betreuerin M. napisał:

GoWork to Firma godna polecenia i przede wszystkim nie zwinie się tak jak to niektóre robią. 

Opinie o firmach piszemy w odpowiednim wątku - " Opinie o agencjach "

A poza tym ....każda pliszka swój ogonek chwali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem w Szwarcaji bezpośrednio zatrudniona bez pośredników,ale..... Do niedawna byłam w bardzo uczciwej i ko kretnej firmie zatrudniona z Zusem Od średniej krajowej. Kartą Ekuz po dwóch tygodniach bardzo prosta i przejrzystą umowa. Zrezygnowałam bo chciałam spróbować czegoś nowego. Nic zupełnie nic nie mogę zarzucić agencji ArcheProCar. I  nie jest to żadna reklama poprostu mogę ją z czystym sercem polecić. Zarobki jak na ZUS od średniej bardzo przyzwoite od 1300 do 1600. Tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, elf napisał:

Ja teraz jestem w Szwarcaji bezpośrednio zatrudniona bez pośredników,ale..... Do niedawna byłam w bardzo uczciwej i ko kretnej firmie zatrudniona z Zusem Od średniej krajowej. Kartą Ekuz po dwóch tygodniach bardzo prosta i przejrzystą umowa. Zrezygnowałam bo chciałam spróbować czegoś nowego. Nic zupełnie nic nie mogę zarzucić agencji ArcheProCar. I  nie jest to żadna reklama poprostu mogę ją z czystym sercem polecić. Zarobki jak na ZUS od średniej bardzo przyzwoite od 1300 do 1600. Tyle 

Za każdy przepracowany miesiąc ten ZUS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elf napisał:

Ja teraz jestem w Szwarcaji bezpośrednio zatrudniona bez pośredników,ale..... Do niedawna byłam w bardzo uczciwej i ko kretnej firmie zatrudniona z Zusem Od średniej krajowej. Kartą Ekuz po dwóch tygodniach bardzo prosta i przejrzystą umowa. Zrezygnowałam bo chciałam spróbować czegoś nowego. Nic zupełnie nic nie mogę zarzucić agencji ArcheProCar. I  nie jest to żadna reklama poprostu mogę ją z czystym sercem polecić. Zarobki jak na ZUS od średniej bardzo przyzwoite od 1300 do 1600. Tyle 

Sprawdziłam i dowiedziałam się , że nie ma agencji pod nazwą ArcheProCar.. Wnioskuję z tego , że piszesz o ProCare , którą połączyła siły z ARCHE CONSULTING . Na temat ProCare  krąży w internecie  wiele niepochlebnych opinii , więc należysz widocznie do nielicznej grupy szczęśliwców , którzy otrzymywali wypłatę w całości i w terminie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Sprawdziłam i dowiedziałam się , że nie ma agencji pod nazwą ArcheProCar.. Wnioskuję z tego , że piszesz o ProCare , którą połączyła siły z ARCHE CONSULTING . Na temat ProCare  krąży w internecie  wiele niepochlebnych opinii , więc należysz widocznie do nielicznej grupy szczęśliwców , którzy otrzymywali wypłatę w całości i w terminie .

Kontrakt miałam raz na 2tyg. Potem na 2miesiace.  I dwa razy na 6tyg.. A faktycznie sprawdziłam umowę widnieje nazwa Arche Consulting w Katowicach.  No nie wiem jak inni ale ja byłam bardzo zadowolona. Radnych problemów z ZUS i karta. Wypłaty na czas.  Praca w rejonach Hannower i Hamburg  są drodzy więc osoby do opieki były dobrze usytuowane.  Firma w polecenia wyjazdu zaznaczają obowiązek wolnego codziennie i dłuższego raz w tyg.  Może faktycznie jestem wyjątkiem. Października zrezygnowałam idostalam jeszcze wypłatę za usługi reklamowe w czacie wypowiedzenia. Także jestem zadowolona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Podejrzewam , że nadal otrzymujesz wypłatę , za usługi reklamowe . 

.  Mylisz się. Ale tak naprawdę tylko ci którzy sami są nie w porządku myślą  że inni są tacy jak oni. ... Cóż masz prawo myśleć o mnie co ci się żywnie podoba.  Uważasz że będąc ich pracownikiem źle napisałbym nazwę firmy.... No tak przecież nie wiem kto mi za reklamę płaci. Jejku czy tu każdy taki negatywnie nastawiony do innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

.  Mylisz się. Ale tak naprawdę tylko ci którzy sami są nie w porządku myślą  że inni są tacy jak oni. ... Cóż masz prawo myśleć o mnie co ci się żywnie podoba.  Uważasz że będąc ich pracownikiem źle napisałbym nazwę firmy.... No tak przecież nie wiem kto mi za reklamę płaci. Jejku czy tu każdy taki negatywnie nastawiony do innych. 

Przecież to Ty twierdzisz , że byłaś ich pracownikiem i to Ty nie jesteś pewna jak brzmi nazwa agencji , albo jesteś pewna , tylko po informacji o niepochlebnych opiniach , doprecyzowałaś nazwę . Tak czy siak , wychodzi na jedno , gdyż ProCare dołączyła do Arche . Mylisz się w zeznaniach jak każda osoba która coś kręci . 

A teraz kończmy ten temat , gdyż reklama na forum jest sprzeczna z regulaminem . Proponuję abyś napisała opinię o swojej firmie w odpowiednim do tego dziale , bo widzę , że jak dotąd nikt tego nie zrobił 

https://opiekunkaradzi.pl/forum/86-agencje-pracy-opinie-opiekunek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Kontrakt miałam raz na 2tyg. Potem na 2miesiace.  I dwa razy na 6tyg.. A faktycznie sprawdziłam umowę widnieje nazwa Arche Consulting w Katowicach.  No nie wiem jak inni ale ja byłam bardzo zadowolona. Radnych problemów z ZUS i karta. Wypłaty na czas.  Praca w rejonach Hannower i Hamburg  są drodzy więc osoby do opieki były dobrze usytuowane.  Firma w polecenia wyjazdu zaznaczają obowiązek wolnego codziennie i dłuższego raz w tyg.  Może faktycznie jestem wyjątkiem. Października zrezygnowałam idostalam jeszcze wypłatę za usługi reklamowe w czacie wypowiedzenia. Także jestem zadowolona 

To nie wyjaśnia sprawy ZUS.

Od jakiej kwoty doprowadzono skladki za 2 tyg. zlecenie?

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, hawana napisał:

To nie wyjaśnia sprawy ZUS.

Od jakiej kwoty doprowadzono skladki za 2 tyg. zlecenie?

Za dwa tygodnie miałam doprowadzony ZUS od średniej. Za pozostale dwa od 420 zł.  Tylko w czasie oddelegowania  placony był ZUS od średniej krajowej. Minusem było że dojazd to 120 E za to bez żadnych problemów. W innej firmie z Bydgoszy gdzie wcześniej byłam zatrudniona  musiałam przedstawiać faktury za paliwo. Lub bilety za to do wysokości 150 w obydwie strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka temat jest jaka agencje pracy moglibyście polecić. Więc odczep się id tego że podaję nazwę. Inaczej się nie da. Może są ludzie niezadowoleni. Może po połączeniu coś się poprawiło. Umowę miałam z Arche Consulting.  Na poleceniu wyjazdu pisało ArcheProCar.  Nawet jeżeli coś ci nie pasuje to twój problem. Ale nie masz prawa nie znając mnie wyrokowac że kłamie. Chyba że zależy Ci na negatywnych opiniach dotyczących innych firm niż twoja. Tyle w temacie. Ja ja polecam a każdy zrobi co uważa bo każdy z nas jest dorosły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

Za dwa tygodnie miałam doprowadzony ZUS od średniej. Za pozostale dwa od 420 zł.  Tylko w czasie oddelegowania  placony był ZUS od średniej krajowej. Minusem było że dojazd to 120 E za to bez żadnych problemów. W innej firmie z Bydgoszy gdzie wcześniej byłam zatrudniona  musiałam przedstawiać faktury za paliwo. Lub bilety za to do wysokości 150 w obydwie strony 

Niestety nie jesteś zorientowana.  Kwotę należy sprawdzać na PUE ZUS, albo żądać " pasek" od wypłaty. Niektóre dziewczyny z forum dostają, ja też.

Gdybyś sprawdzala to bez problemu napisalabys kwotę .

 Takie ogolniki mnie nie przekonują, bo jest tu wiele ogłoszeń z wysokim zusem, nawet ze średnia krajowa, ale jeśli składka jest za 2 przepracowane miesiące, to de facto jest od niecałych 2 400 zł za miesiąc.

Dlatego powtarzam, wszystko trzeba sprawdzać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

@violka temat jest jaka agencje pracy moglibyście polecić. Więc odczep się id tego że podaję nazwę. Inaczej się nie da. Może są ludzie niezadowoleni. Może po połączeniu coś się poprawiło. Umowę miałam z Arche Consulting.  Na poleceniu wyjazdu pisało ArcheProCar.  Nawet jeżeli coś ci nie pasuje to twój problem. Ale nie masz prawa nie znając mnie wyrokowac że kłamie. Chyba że zależy Ci na negatywnych opiniach dotyczących innych firm niż twoja. Tyle w temacie. Ja ja polecam a każdy zrobi co uważa bo każdy z nas jest dorosły 

Nie kłamiesz ale nie sprawdziłas a upierasz się,  że są dobrzy . Mnie nie przekonalas. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana hehe było moim zamiarem cię przekonywać. Co miesiąc dostawałam kalkulator na e-mail. Nie pytałaś o kwotę a ja też nie mam zamiaru udowadniać że białe to białe, bo i po co. Byłam zadowolona i tyle. A ty myśl co chcesz. Przypominam że temat to jaką polecacie. A nie znajdź coś złego w wypowiedzi poprzedniczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, elf napisał:

Dobrze wiesz ze gro wynagrodzenia to delegacje i nie ma nic wspólnego z podstawą. ZUS. 

Wiem doskonale.

Jśli agencja faktycznie płaci wysoki ZUS, to zgadzam się  pracować za niższą stawkę. Jeśli nie, to powinni dac więcej na rękę. Takie są moje kalkulacje. 

Są tu osoby, którym z różnych względów nie zależy na składkach i takie, które jeszcze coś tam na emeryturę chcą nabierać. 

Dobrze, że mamy wybór. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...