Skocz do zawartości

szukam sztelli za minimum 1200 euro netto


Gość koala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do pani starszej Minimum 1200 , do malzenstwa min 1400,  skladki ZUS przynajmniej od 2500zl a najlepiej od sredniej

niemiecki podstawowy , 28lat, bybly to moj drugi wyjazd. Bylam u Pani z lekka demencja,obiady byly zamawiane z Sozial Dienst bo u mnie kiepsko z gotowaniem

 

´jestem gotowa jechac na 6-7 tygodni

 

Myslicie ze wymagam za duzo czy ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Gość koala napisał:

do pani starszej Minimum 1200 , do malzenstwa min 1400,  skladki ZUS przynajmniej od 2500zl a najlepiej od sredniej

niemiecki podstawowy , 28lat, bybly to moj drugi wyjazd. Bylam u Pani z lekka demencja,obiady byly zamawiane z Sozial Dienst bo u mnie kiepsko z gotowaniem

 

´jestem gotowa jechac na 6-7 tygodni

 

Myslicie ze wymagam za duzo czy ok?

Nie wymagasz za dużo.Ale język podstawowy to musi sprawdzić ktoś z firmy bo jedni powiedzą,że masz podstawowy inni podstawowy plus a jeszcze inni ,że już komunikatywny:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo? a może nie! ale nie mi oceniać,,Gosc Koala podzwon do agencji i tam najlepiej się dowiesz,,no tak i oferta bez gotowania,,szukaj tam gdzie babcia gotuje a takich babeczek jest bardzo dużo,,nic innego jak za telefon i popytać,,ja też bym chciala do malżenstwa za 1400 euro,,za mniej już nie pojadę ,,napewno nie! powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość koala napisał:

do pani starszej Minimum 1200 , do malzenstwa min 1400

A do starszego Pana za ile?

 

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Myslicie ze wymagam za duzo czy ok?

Za dużo! Gotowanie to niestety podstawa. Ja gotuję, ponoć dobrze. @Łukasz też bardzo dobrze. Niech się wypowiedzą też koleżanki z tego forum. Czy pdp chciałby żeby wróciły mimo że go karmiły podle?

Ale, zdarza się, że agencje potrzebują kogoś na wczoraj. Jak się wyczuje, można coś więcej ugrać. Tak normalnie to czarno to widzę, ale może być różnie...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość koala napisał:

do pani starszej Minimum 1200 , do malzenstwa min 1400,  skladki ZUS przynajmniej od 2500zl a najlepiej od sredniej

niemiecki podstawowy , 28lat, bybly to moj drugi wyjazd. Bylam u Pani z lekka demencja,obiady byly zamawiane z Sozial Dienst bo u mnie kiepsko z gotowaniem

 

´jestem gotowa jechac na 6-7 tygodni

 

Myslicie ze wymagam za duzo czy ok?

Napisz mi na priv to podam ci nazwę agencji.która proponowała mi najwyższą stawkę o ile oczywiście chcesz:) Weż też pod uwagę,że i oferty są różne i stawki różne czasami bez znajomości języka proponują 1000 euro a czasami z komunikatywnym 950.

Ale gotowanie to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny żart. Podstawowy język bez gotowania z małym doświadczeniem za minimum 1200. Czy koleżanka wie, że my z komunikatywnym lub dobrym tyle zarabiamy. Agencje płacą maksymalnie 1400 euro ale do trudnych przypadków a przeciętnie pewnie i tak przesadzone 1100. Jak koleżanka tyle zarabiała w swojej agencji to trzeba było tam zostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...