Skocz do zawartości

Czas wolny nam się należy!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 23.03.2021 at 12:56, Gość !!! napisał:

W De od Wielkiego Czwartku(01.04) do poniedziałku(05.04) sklepy spożywcze nieczynne. W sobotę(03.04) będą otwarte krócej(zależnie od landu).

Wazna informacja .Wczoraj pdp mi o tym powiedziala :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość nick napisał:

no ale niestety Niemcy mają taką mentalność jaką mają i to nie są nasi przyjaciele bo jesteś dla nich dobra tak długo jak jesteś im potrzebna a po wyjeździe i tak cie obgadają że byłaś za droga i cały dzień w domu siedziałaś i za co oni tyle płacili? za co? to że wyręczasz ich rodziny za półdarmo oni tego nie widzą albo nie chcą widzieć

 

w głównej mierze to ile czasu wolnego dostaniecie zależy od rodziny, babci, dziadka, warunków na miejscu, bywa i tak że według dziadka czas wolny już minął w momencie gdy byłaś 2 godziny po śniadaniu w domu albo czekałaś rano aż on wstanie, i twój czas już minął, to jest ich sprytny myślunek

 

tak czy siak jak nie będziesz trzymać palca w d... dziadkowi lub babci i za dużo praw się będziesz domagać, kwiatków w ogródku nie podlejesz, zielska nie wyjmiesz, szyb nie umyjesz to możesz po paru dniach do domu szybko lecieć, agencje to nie obchodzi co ty masz w umowie, i tak jak na ciebie nagada rodzina będziesz tą złą

 

jak jesteś nie posłuszna dla niemców, nie elastyczna, to tego samego dnia potrafią walizki wystawić, widziałem już takie coś i co z tego że masz mieć 2 h wolnego, plus dodatkowy czas na zakupy

 

to jest 24h betreuung rund um die uhr a ich reszta nie obchodzi, ty, twoje prawa, twoje umowy, oni mają z resztą co innego w umowie

Życzę ci z całego serca żebyś znalazł rodzinę w której będzie ci się dobrze pracowało i liczę na to ,że doczekam dnia kiedy to opiszesz a ja to przeczytam i inni też .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale co można robić przez 15 godzin dziennie na steli przy osobie leżącej...? Przecież wiadomo że taka osoba śpi, że ogląda tv i ma się pół dnia wolnego tak naprawdę, teraz jestem na takiej steli. Babcia sama mnie wygania na spacer, po obiedzie siedzę.. Po śniadaniu też.. Potem wolne 2 godz... Naprawdę się człowiek nie napracuje to tak praca w domu.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...