Skocz do zawartości

Zagadki filmowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 6.11.2020 at 08:19, Niezapominajka 67 napisał:

, Alternatywy 4 "

Nie ! Przykro mi, ale trop dobry. Musisz poprawić trochę węch:d. Być może, że  od dymu papierosów tam prawie świata nie widać i słychać gwar tylko męskich głosów

Dalej dodam podpowiedź: w tych czasach kwitnie też handel wymienny, za zegarki dostaje się pół litra wódki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Nie ! Przykro mi, ale trop dobry. Musisz poprawić trochę węch:d. Być może, że  od dymu papierosów tam prawie świata nie widać i słychać gwar tylko męskich głosów

Dalej dodam podpowiedź: w tych czasach kwitnie też handel wymienny, za zegarki dostaje się pół litra wódki

Teraz to dopiero nie wiem ale strzelam 

, Dom "? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Pudło, strzelałaś, a sąsiad za oknem sie przewrócił:szydera:. Musisz być niezła lufa:szydera:

Czy Ty wiesz ile filmów powstało w czasie gdy kwitł handel wymienny? 

Trafić w brzeg tarczy trudno a co dopiero w środek :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Czy Ty wiesz ile filmów powstało w czasie gdy kwitł handel wymienny? 

Trafić w brzeg tarczy trudno a co dopiero w środek :szydera:

W PL szczególnie i zawsze. To nasze skrzywienie narodowe. Myśleć: coś za coś. Może popłynęłabyś w jakiś  rejs statkiem z pluszakiem w ręku, to by ci się przypomniało:d.?

Tu też w konwersacji powyżej jest podpowiedź

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

W PL szczególnie i zawsze. To nasze skrzywienie narodowe. Myśleć: coś za coś. Może popłynęłabyś w jakiś  rejs statkiem z pluszakiem w ręku, to by ci się przypomniało:d.?

Tu też w konwersacji powyżej jest podpowiedź

Rejs :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Rejs :d

:szydera: nie :szydera:. Tulisz go kiedy  jesteś w stanie  strachu:haha:.  Miły w dotyku i można go ciągnąć za uszy:szydera:, a może i za nogi :haha:. Nic więcej mu nie wystaje :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Heidi napisał:

:szydera: nie :szydera:. Tulisz go kiedy  jesteś w stanie  strachu:haha:.  Miły w dotyku i można go ciągnąć za uszy:szydera:, a może i za nogi :haha:. Nic więcej mu nie wystaje :szydera:

Heidi pewnie "Miś"..... Szczególnie można go ciągnąć za uszy jak wpada do jeziora.. Bo nic innego już mu nie wystaje 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Heidi napisał:

A wiecie o tym,  że zawsze: 

" Moja jest racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja , to moja jest mojsza  jak twojsza. Moja racja jest  najmojsza!!!! " 

Tytuł filmu brzmi? 

To akurat proste po "najmojszej" poznałam... DZIEŃ ŚWIRA... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, waldiroom napisał:

Kadr z filmu - Dustin Hoffman grał w wielu filmach, ale ten opowiada o miłości do.... geniuszu, morderstwach pięknych kobiet ... jedna nawet miała czerwone włosy...

co to za film ?

4F821FFF-2E95-4FE5-841F-40CC5A465995.jpeg

Pachnidło? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy Dustinie Hoffmanie (jeden z moich ulubionych aktorów) to mam dwie zagadki 

Jaki tytuł nosi film, którego odpowiednikiem może być nasza rodzima produkcja, Poszukiwany, poszukiwana "? No i kto grał w tym filmie jedna z głównych ról (chodzi o kobietę) obok Hoffmana? 

Druga zagadka to 

Jaki jest tytuł filmu, w którym Dustinowi Hoffmanowi przytrafiło się coś niezwykłego w podróży? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jak już jesteśmy przy Dustinie Hoffmanie (jeden z moich ulubionych aktorów) to mam dwie zagadki 

Jaki tytuł nosi film, którego odpowiednikiem może być nasza rodzima produkcja, Poszukiwany, poszukiwana "? No i kto grał w tym filmie jedna z głównych ról (chodzi o kobietę) obok Hoffmana? 

Druga zagadka to 

Jaki jest tytuł filmu, w którym Dustinowi Hoffmanowi przytrafiło się coś niezwykłego w podróży? 

NIe zgadzam się - po jednej zagadce. Po drugie tu sa trzy zadania : trzeba po pierwsze obejrzeć polski odpowiednik - znac film z Dustinem i po trzecie nie ma żadnej wskazówki dot. podróży Dustina ( np Kpt.Hook w Piotrusiu miał wiele przygód w podróży) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

NIe zgadzam się - po jednej zagadce. Po drugie tu sa trzy zadania : trzeba po pierwsze obejrzeć polski odpowiednik - znac film z Dustinem i po trzecie nie ma żadnej wskazówki dot. podróży Dustina ( np Kpt.Hook w Piotrusiu miał wiele przygód w podróży) 

:haha:dodam tylko, że najpierw trzeba trafnie wytypować polski odpowiednik :szydera:

Podpowiedź brzmi. Przystojnemu mężczyźnie to i w peruce ładnie :haha::oklaski:

Podpowiedź do filmu numer 2 to 

Była to podróż samolotem i przygoda tylko jedna niezbyt przyjemna  ale za to konsekwencje ho, ho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, waldiroom napisał:

@Niezapominajka 67 bezbłędne trafienie :oklaski:

Oglądałam ten film ale jakoś Dustin Hoffman mi się nie kojarzył z tym filmem. Dziewczyna z czerwonymi włosami też jakiś nie. Trzeba zrobić powtórkę. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

:haha:dodam tylko, że najpierw trzeba trafnie wytypować polski odpowiednik :szydera:

Podpowiedź brzmi. Przystojnemu mężczyźnie to i w peruce ładnie :haha::oklaski:

Podpowiedź do filmu numer 2 to 

Była to podróż samolotem i przygoda tylko jedna niezbyt przyjemna  ale za to konsekwencje ho, ho. 

Drugi to chyba.... przypadkowy bohater, pierwszy nadal w analizie

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...