Skocz do zawartości

Zagadki filmowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie zagadki kolejne 

Dla tych co lubią dobra muzykę 

Film w którym zadebiutował Dustin Hoffman z przepiękna ścieżka muzyczna kapeli S... 

Druga zagadka to powinna być bułka z masłem dla @waldiroom bo to coś z jego branży.

Typowy wyciskacz łez (o miłosci nie tylko do kobiety) 

Oczywiście w roli głównej Dustin Hoffman 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Funny napisał:

Dobra to ja coś bardzo łatwego .Kto pierwszy zgadnie zapraszam na urodziny dziadka .Przebieramy się ...maski A więc, to nie cytat z filmu tylko naprowadzenie ....

Nie przeprowadza się wywiadu z byle kim ...

Nawet za cenę ostatniej kropli krwi ...

☺️

Wywiad z wampirem - genialne role dwóch przystojnych aktorów 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Funny napisał:

Dobra to ja coś bardzo łatwego .Kto pierwszy zgadnie zapraszam na urodziny dziadka .Przebieramy się ...maski A więc, to nie cytat z filmu tylko naprowadzenie ....

Nie przeprowadza się wywiadu z byle kim ...

Nawet za cenę ostatniej kropli krwi ...

☺️

Nie zauważyłam, że @waldiroom już odgadł 

Edytowane przez Niezapominajka 67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dwie zagadki kolejne 

Dla tych co lubią dobra muzykę 

Film w którym zadebiutował Dustin Hoffman z przepiękna ścieżka muzyczna kapeli S... 

Druga zagadka to powinna być bułka z masłem dla @waldiroom bo to coś z jego branży.

Typowy wyciskacz łez (o miłosci nie tylko do kobiety) 

Oczywiście w roli głównej Dustin Hoffman 

 

Taaaa bułka z masłem ... ja  je jestem fanem romansideł.... ani tez specjalnym fanem Dustina, jest kilka ról które bardzo wysoko oceniam w jego karierze, ale ide z duchem kina i coraz to nowe odkrycia mam w głowie , Ty każesz mi głęboko kopać : bo Kino to moja druga, zaraz  po muzyce pasja... 

i... nie jest to bułka z masłem, bynajmniej dla mnie ,,, ale nie poddaje się jeszcze 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, waldiroom napisał:

Taaaa bułka z masłem ... ja  je jestem fanem romansideł.... ani tez specjalnym fanem Dustina, jest kilka ról które bardzo wysoko oceniam w jego karierze, ale ide z duchem kina i coraz to nowe odkrycia mam w głowie , Ty każesz mi głęboko kopać : bo Kino to moja druga, zaraz  po muzyce pasja... 

i... nie jest to bułka z masłem, bynajmniej dla mnie ,,, ale nie poddaje się jeszcze 

 

Niczego nikomu nie karze ani nie narzucam. Nie wiem czego jesteś fanem ale dzięki za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Niczego nikomu nie karze ani nie narzucam. Nie wiem czego jesteś fanem ale dzięki za info. 

??? Wiem, ze niczego nie narzucasz - tylko skąd to napięcie

zabawa to zabawa. Zważywszy na fakt ze niewiele nas tutaj zgaduje, to napisałem  ze nie jestem jego fanem / nie znaczy to ze go nie lubie -  tylko nie oglądałem wielu jego filmów ... stad trudność w zagadce. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

@Funny - imprezuje wiec jej odpuszczam, ale @Kleopatra  @elf @Niezapominajka 67 @Wenusia @Heidi @beatrix+ - Prosta zagadka

- w jakim filmie Leonardo DiCaprio grał złodzieja ?

Jaaaa się nie znam :p ale Was poczytam :oklaski: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

@Funny - imprezuje wiec jej odpuszczam, ale @Kleopatra  @elf @Niezapominajka 67 @Wenusia @Heidi @beatrix+ - Prosta zagadka

- w jakim filmie Leonardo DiCaprio grał złodzieja ?

Chwileczkę jeszcze nie imprezuje @Kleopatra byla szybsza i ok hmmmmn szybsza na 100 -e  ☺️ja lepsza na 50 -tkę 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, waldiroom napisał:

??? Wiem, ze niczego nie narzucasz - tylko skąd to napięcie

zabawa to zabawa. Zważywszy na fakt ze niewiele nas tutaj zgaduje, to napisałem  ze nie jestem jego fanem / nie znaczy to ze go nie lubie -  tylko nie oglądałem wielu jego filmów ... stad trudność w zagadce. 

A ja go uwielbiam:d za ten błysk w oku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...