Skocz do zawartości

Ostrzegam przed Limitem remontowym i innymi ofertami credit Agricole


Gość Ma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam przed Limitem remontowy Credit Agricole

W styczniu 2013 r otrzymałem kredyt tzw .limit remontowy z Credit Agricole na usługę stolarską proste szafki kuchenne.W ciągu 3 dni bank wyplacil cały mi przyznany limit kredytowy stolarzowi którego bank nazywa swoim partnerem usługodawcą.

Minęło ponad 11 miesięcy a usługa do tej pory nie została wykonana. Zgłosiłem 5 pisemnych reklamacji do banku na co bank odpowiada ze raty kredytu nalezy splacac terminowo a otrzymana przez bank informacja od stolarza potwierdza ze usługa jest wykonywana.Ostrzegam wszystkich przed ta oferta jeżeli nie chcą splacac kredytu w zamian za który nic nie otrzymują .To brzmi jak horror i jest horrorem w moim przypadku który zafundował mi Credit Agricole

Ta oferta Credit Agricole powinna być uznana za produkt niebezpieczny na terenie RP i chciałbym za pomocą mediów ostrzec innych mając również na uwadze interes zbiorowy.

Credit Agricole jest jedynym bankiem na terenie RP który oferuje tego typu kredyt tzw. limit remontowy .

Nie wiem jak odbywa się dopuszczanie takich ofert bankowych na rynek RP ale ewidentnie ktoś nie przewidział ewentualnych skutków dla kredytobiorcy tak jak w moim przypadku, jeżeli trafia się na takiego oszusta a to malo powiedziane .W tym przypadku to oszustwo solidarne banku i stolarza , którego to bank nazywa swoim partnerem."Ciekawym" jest rowniez sposób w jaki mozna zostać partnerem tego banku - bardzo prosty, wystarczy wejsc na stronę tego banku " zostań naszym partnerem" wpisać dzialalnosc gospodarcza zarejestrowac się dostać za to wynagrodzenie i zaplate za każdego kredytobiorce który podpisze umowę.Miałem mieć za kredyt proste meble kuchenne a ich nie mam, to za co spłacam kredyt ? teraz czeka mnie niekonczace się dochodzenie swoich roszczeń i muszę spłacać kredyt którego fizycznie na konto nie dostałem bo kredyt przyznany mnie ,bank wyplacił nierzetelnej osobie trzeciej ktora w ciezar limitu miala wykonac usluge lecz tego do dnia dzisiejszego nie uczynila.To chyba jakiś ewenement w kraju Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...