Skocz do zawartości

uwaga Psychiczna w Haan


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie polecam jazdy do Felicia K... w Hann kod 42781,  takiej sknery to nigdy nie spotkałam, Robi awantury o wszystko, ma depresje i stany lękowa, Nic nie wolno, nawet kawałka serka z lodówki wziąć bez jej wiedzy, Jak nie bierze tabletek to od rana wrzeszczy, Obraziła mnie śmiertelnie, powiedziała że cytat'' alle Betreuerin sind zu verkaufen, kann man sie kaufen und  wider verkaufen kommt gleich neue """ koniec cytatu, To było ostatnie zdanie które powiedziała do mnie,  wyjechałam w tym samym dniu. Przed wyjazdem, przy mnie liczyła ile czego ma w lodówce, Masakra, a jest b, bogata. Moja firma stanęła na wysokości zadania i mi w 2 godz, załatwiła tramnsport do domu. Udowodniłam jej że my jesteśmy ważniejsze niż jej zasrana Stela. Bardzo mojej firmie jestem wdzięczna i dziękuje

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2020‎-‎07‎-‎26 at 19:47, Niezapominajka 67 napisał:

@XXMartaXXX brawo dla agencji. Zadko spotykana sytuacja żeby agencja w ciągu 2 godzin zjazd zapewniła Opiekunowi. Możesz podać nazwę tej agencji? Może być na priv:d

To Ostina,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matylda. To że firma zabrała  mnie od wariatki,  to bardzo dobrze o niej świadczy. Ostina jest super firmą, ale ja na tej Steli byłam pierwsza i nikt nie wiedział że PDP jest chora.  PDP brała tabletki i  było dobrze, ale jak stwierdziła że jest zdrowa, to dopiero wyszła prawda. Za takie rzeczy firma nie odpowiada, a że mnie zabrała w 1n dzień to b. dobrze o niej świadczy, Jest godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O 26.07.2020 at 15:09, XXMartaXXX napisał:

nie polecam jazdy do Felicia K... w Hann kod 42781,  takiej sknery to nigdy nie spotkałam, Robi awantury o wszystko, ma depresje i stany lękowa, Nic nie wolno, nawet kawałka serka z lodówki wziąć bez jej wiedzy, Jak nie bierze tabletek to od rana wrzeszczy, Obraziła mnie śmiertelnie, powiedziała że cytat'' alle Betreuerin sind zu verkaufen, kann man sie kaufen und  wider verkaufen kommt gleich neue """ koniec cytatu, To było ostatnie zdanie które powiedziała do mnie,  wyjechałam w tym samym dniu. Przed wyjazdem, przy mnie liczyła ile czego ma w lodówce, Masakra, a jest b, bogata. Moja firma stanęła na wysokości zadania i mi w 2 godz, załatwiła tramnsport do domu. Udowodniłam jej że my jesteśmy ważniejsze niż jej zasrana Stela. Bardzo mojej firmie jestem wdzięczna i dziękuje

 

Bardzo fajnei ze nie dalas sobie w kasze dmuchac i nie zostalas dluzej. Mozna wiedziec ktora firma byla wporzadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...