Skocz do zawartości

Nie zarabiamy wcale dużo


Gość Zetka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Łukasz napisał:

musimy dać...ja jestem długodystansowiec Blondi, haha...jak chcę zmienić Merca na model z 2016, to Ich muss tyrkać:płacz::hahaha:

:hahaha: a ja? do auta mi daleko,,,rowerów nie chcę,,bo mam pół piwnicy modeli,,,ja muszę na waciki,,,bardzo muszę arbeitować  ,,ale tylko ten rok,,,chyba ,że trafię na jakiś sponsoring -hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

no,no, blondasku:całus: może ja nim będę ? ale musiałabyś najpierw zaśpiewać...zostań moim sponsorem:hahaha: :love:

ale jaja!!! :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: nie wytrzymiem,,ale się uśmiałam,,kochany jesteś  ,,ale śpiewać nie potrafię,,,:love: buziaka Ci dam za dobre Twoje :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

:hahaha: a ja? do auta mi daleko,,,rowerów nie chcę,,bo mam pół piwnicy modeli,,,ja muszę na waciki,,,bardzo muszę arbeitować  ,,ale tylko ten rok,,,chyba ,że trafię na jakiś sponsoring -hahaha

tylko nie traf na milionera :hahaha: bo ja trafiłam i mnie oczarował :love:a okazał się gołodupcem :hahaha: a drugi moze i jest ale ja muszę tyrać:rozpacz:nie ma nic za darmo:p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, erika napisał:

tylko nie traf na milionera :hahaha: bo ja trafiłam i mnie oczarował :love:a okazał się gołodupcem :hahaha: a drugi moze i jest ale ja muszę tyrać:rozpacz:nie ma nic za darmo:p 

Jesteś niesamowita :serce::hahaha::love:

@erika przeważnie trafia się na fajnego gołodupca:hahaha: ja jestem maszyną od zarabiania kasy i sobie poradzę,,,to tylko kasa ,,której może nie być,,ale niech będzie radośc i kochanie,,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...