Skocz do zawartości

Warto posłuchać o pracy opiekunek


Gość Majka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 @kris66 co się stało z tym busem,,jakie nerwy ,,jak Ci mogli bagaż ukrasc i co za sprzeczka ,,przecież jesteśmy dorosli ,,tak to wszystko trochę chaotycznie opisałeś,że idzie się pogubić,,umowę niemiecką miałes, za co kara te 500 euro,,co zle zrobileś,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi w tamtym roku było kilka takich ofert,że potrzebowali opiekunki,która wyjechałaby z podopiecznym i jego rodziną na wczasy.Dużo Niemców ma apartamenty powykupowane za granicą szczególnie w Hiszpanii,niektórzy spędzają tam nawet po kilka miesięcy w roku .Powodzenia Ci życzę :) i żeby  kasa się zgadzała:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.pierwszy z brzegu przykład.W maju zeszłego roku zmieniałam dziewczynę w Duisburgu-wcześniej oczywiście zadzwoniłam z pytaniem czego mogę się spodziewać po przyjeżdzie,usłyszałam,,jest super,dziadek mobilny ,mało roboty ,warunki extra rodzina blisko służy pomocą.Jak przyjechałam dziadek spał,nie ,zdziwił mnie pośpiech zmienniczki-do wyjazdu miała dwie godziny.Krótko przed jej wyjazdem obudził się,podał jej rękę i pojechała.Pół godziny póżniej woła mnie że chce do klo więć podaję mu rękę chcąc pomóc wstać a on ni chu ,chu-patrzę a on ma pampers więc mówię rób do pampersa on nie, bo chce wstać.póżniej okazało się że te 100 kilo żywej wagi nie wstaje ,nie śpi całe noce,halluje,wzywa policję i wszystkich świętych,trzeba go karmić,przy myciu macha łapami i wyzywa od polskich dziwek.Rodzina mieszka owszem blisko ,ale syn wciąż jest u kochanki a synowa przychodzi tylko po to żeby wyżłopać butelkę czerwonego winaZ.adzwoniłam do dziewczyny którą zmieniałam i spytałam czemu nie powiedziała mi prawdy to odpowiedziała że jakby powiedziała mi prawdę to bym nie przyjechała a poza tym już nie jest mobilny a ona nie zamierza go dżwigać.Po drodze okazało się też ,że pozwalała zaglądać mu w dekolt itd .a on jej za to płacił ,póżniej synowa położyła łapę na kasie i już się jej nie opłacało dłużej tam być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gośc Ela a agencja nic Ci o tym nie wspomniała? masakra,,100 kg dziwgać,,szok,przecież agencja powinna wiedziec i do takiego transferu odpowiednią osobę,,przecież nie każdy się godzi na transfer,,to też dodatkowo jest opłacane,,dwa razy czytałam Twoj post i co ja bym zrobila? od razu telefon do agencji,gdzie nigdy nie dzownię ale tym razem bym zadzwoniła i przekazała ten stan chorego  PDP,,,może agencja wiedziała,,? wszyscy zataili wszystko,,,nie podoba mi się ta agencja ,,czy dalej jesteś w tej agnecji? czy dotrwałaś tam do końca zlecenia,,jak to sie skończyło,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że tak póżno odpowiedziałam ale maja madame chciała obejrzeć ten ich tzw koniec karnawału a co do tej tzw opiekunki -było -minęło ,teraz już nie dwonię ,co będzie to będzie,jak będzie żle to spadam .Moje zdrowie jest ważniejsze niż pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość ela napisał:

a co do agencji to raczyła odebrać mój telefon po 10-ciu dniach,a jakże zdziwiona bo pani G.nic nie zgłaszała i zjechałam do domu po 12-tu dniach .I w ten sposób zakończyłam współpracę z agen

Bo innego wyjscia, też nie widzę po tej steli, jak pożegnanie z agencją,,,i tak miałaś 12 dni słonia do transferu,,,a co po głowie chodziło przez 10 dni zanim ktos raczył  w agencji odebrać telefon:płacz:

1 godzinę temu, A.NN.A napisał:

Co tak dużo osób chce być tylko "Gościem" ?

Bo gosc nic nie musi,wpada jak błyskawica i pisze i pisze i wypad robi,,,gośc ma być obsłużony i ma mieć podane na tacy i ? gośc jest tajemniczy jeszcze bardziej niż nick,,,,:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balanga i impreza w każdym temacie ,,,,no dzisiaj już nic na poważnie nie pójdzie,,,:płacz::hahaha:

1 godzinę temu, A.NN.A napisał:

Wszyscy proszeni do "Rozmów przy kawusi" a czasem jest :piwo::drink::pizza::ciastko::ciacho::burger::kawa::softserve::frytki::lody:

A co, a kto biednemu zabroni bogato żyć? 

Aniu Ty chyba jestes po wypłacie!!!! tyle żarcia,,a ja mogę być jeszcze naprawdę głodna,,,więc rzucę się na :ciacho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Blondi napisał:

Bo gosc nic nie musi,wpada jak błyskawica i pisze i pisze i wypad robi,,,gośc ma być obsłużony i ma mieć podane na tacy i ? gośc jest tajemniczy jeszcze bardziej niż nick,,,,:cool:

Mimo, że dorośli, to i tak lubimy uciekać od odpowiedzialności za nasze czyny oraz słowa ;)

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...