Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krista napisał:

@geronimo czy ty wybyłeś pod inny adres skoro twój pdp zeszedł był?

Oczywiście, 20km dalej też w piękne okolice.Siedziałem na poprzedniej szteli tydzień po śmierci Gerharda.Od poświątecznego wtorku jestem na nowej, urlopuję czekając na PDP jest w szpitalu. Kiedy wróci? wielki znak zapytania

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, geronimo napisał:

Mój awatar to autentyczny portret Geronimo, ja wodzem nie jestem,/a szkoda/ On miał władze i nie miał problemów w przeciwieństwie do mnie

@geronimo zmień podejście do życia. Podziel się z innymi: oddaj im problemy, sobie zostaw włądzę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Czy dobrze pamiętam? Twój mąż to krokodyl????

Zgadza się, teraz wiesz dlaczego nogi mi się plączą: nie nadążam przed nim uciekać :d, podrzucam mu białę myszki, ale wariatką ciągle zostaję  taką samą i dobrze mi  z tym na co dzień :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krista napisał:

Na poprzedniego nie narzekałeś więc powodzenia dalej:)

Tu raczej też nie będzie powodu do narzekania, na razie zwiedzam okolicę i odwiedzam znajomych w poprzedniej szteli. Tylko tankowanie trochę boli bo autko waży ponad 2 tony i ma 4litry pojemności do tego  benzyna. Tak na oko to jakieś 17 literków na 100km a do tego automat

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

Nie, nie żebym narzekał, ale władza to nie moja bajka

....boś Ty artysta jest, masz swój zaczarowany świat. To też jest piękne. Jesteś inny od wszystkich, bardzo cenne w dzisiejszym świecie , wręcz bezcenne:cześć2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, geronimo napisał:

Oczywiście, 20km dalej też w piękne okolice.Siedziałem na poprzedniej szteli tydzień po śmierci Gerharda.Od poświątecznego wtorku jestem na nowej, urlopuję czekając na PDP jest w szpitalu. Kiedy wróci? wielki znak zapytania

Trzymaj się,,:serce: same smutne chwile,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

....boś Ty artysta jest, masz swój zaczarowany świat. To też jest piękne. Jesteś inny od wszystkich, bardzo cenne w dzisiejszym świecie , wręcz bezcenne:cześć2:

Świat ceni artystów po śmierci, a mnie się ma na życie  /chyba bo w dzisiejszych czasach nic nie jest pewne/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Tu raczej też nie będzie powodu do narzekania, na razie zwiedzam okolicę i odwiedzam znajomych w poprzedniej szteli. Tylko tankowanie trochę boli bo autko waży ponad 2 tony i ma 4litry pojemności do tego  benzyna. Tak na oko to jakieś 17 literków na 100km a do tego automat

To że automat tj. super . Lewą nogę przywiążesz sobie do siedzenia . Tylko prawa noga jest potrzebna, głowa i dwie ręce. Korpus możez zostawić w domu:d. Dasz radę . Wierzę w Ciebie. 

Tj. auto dla bloooondynek, przefarbuj się :d, pójdzie jak z płatka

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FrauMiau napisał:

To nie auto tylko smok. Zazdroszczę przyjemności jeżdżenia. Ja kupiłam niedawno samochód, ale przyoszczędziłam na silniku i teraz pali mało i wolno jeździ. Pochwal się co to za auto...

Toyota Land Crusier z 2008 roku i to w najbogatszej wersji.Sama przyjemnośc z jazdy, tylko to spalanie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krista napisał:

A ja tak lekko zbaczając powiem wam o pewnej mądrości władzy. Otóż na drzwiach wejściowych do pewnego dyrektora zakładu powieszona była kartka z napisem: proszę wchodzić z rozwiązaniami, problemy już mam.

Ale to chyba bujda była:haha::d

Pewnie na biurku miał krzyżówki do rozwiązywania:d, a jego problemem była obrączka na palcu, bo w robocie otaczały go same seksowne pracownice:d

To jednak nie była bujda:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, geronimo napisał:

Toyota Land Crusier z 2008 roku i to w najbogatszej wersji.Sama przyjemnośc z jazdy, tylko to spalanie

A Ty bracie wiesz jak można dziewczyny na takie auto rwać :haha:

Mój profesor do jazdy autem zakłada skórzane rękawiczki, Zawsze z nim jeżdżę. Wyrwał mnie na jakiś czas:d. Może idź jego śladem, ale na mnie nie licz. Ja już zajęta jestem :d. Rozglądaj się i szukaj. Kto szuka , ten znajduje. Tylko pamiętaj o rękawiczkach:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krista napisał:

@Heidi dziękuję, poćwiczyłam mimikę w okolicy ust, o tak: :szydera: endorfin z tych ćwiczeń na dziś mam dość:szydera:

 

Tak miało być, Zadania dnia wykonałam  jak należy, Idę zatem spać. Tylko żal mi teraz @geronimo, bo po nocy  będzie po mieście Toyotą krążyć:( i szukać sklepu z rękawiczkami:|

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Tak miało być, Zadania dnia wykonałam  jak należy, Idę zatem spać. Tylko żal mi teraz @geronimo, bo po nocy  będzie po mieście Toyotą krążyć:( i szukać sklepu z rękawiczkami:|

idz już spac ,,idz i śnij ,,o chacie z dziadkami:szydera: i nie zapomnij nam napisac ,,jak w końcu:love: ta historia się skończyła,bo bombli na języku dostaniemy,,:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Heidi  co się uśmiałam dzisiaj z postów Twoich :szydera: ale to potrzeba człowiekowi do funkcjonowania,trochę żartów i śmiechów ,nie uciekaj stąd już nigdy więcej,,,:serce:

Teraz już wiem, że muszę unikać ludzi z nożyczkami.  W ostatnim roku mi trochę skrzydełka za mocno podcięli, ale już odrosły. Na moje szczęście:love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FrauMiau napisał:

Coś za coś. Teraz benzyna tanieje to korzystaj. Dałabym się porwać na tor jazdy terenowej chyba że auto oszczędzasz ;)))))

Nie moje więc trochę muszę uważać, a tu mam górki i polne drogi

To przedsionek Schwarzwaldu jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Nie moje więc trochę muszę uważać, a tu mam górki i polne drogi

To przedsionek Schwarzwaldu jest

@geronimo nie cykaj się, po co jeżdzić po przedsionku, wjedź do salonu Schwarzwaldu jak nie za Twoje geldy:d. Właściciel przecież wiedział gdzie mieszka i jakie auto kupił, czy może nie wiedział :o?

Nie bądź zbyt skromny, kiedy właściciel nie był skromnym !!!!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...