Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Heidi napisał:

Kurcze pieczone... do Heimu mnie chcą  ściągnąć:niewidomy-ręce-twarz-nie-widzę:

Jechać..., :szczęście-radość-twarz:

nie  Jechać...:szczęście-radość-twarz:

Jechać ....:szczęście-radość-twarz:

Nie  Jechać...:szczęście-radość-twarz: 

Listki maryśki rwęWeed Hemp GIF, ale pole uprawne dość duże,  może do zimy zdążę potwierdzić:herbata-twarz:

Już przyszed czas na Ciebie ???? 🤔😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Renata K. napisał:

@INEZ -zazdroszcze Ci ja jeszcze dwa tygodnie,ale jakos zleci podopieczna jest w porzadku i rodzina tez.Szybko zleci do 30.04.23.i wyjazd do domku.I Love Hearts GIF

Ja już 5 kwietnia miałam być w domu, tylko zmienniczka sobie przycięła i nie przyjechała. Przedłużyłam o dwa tygodnie i szybko mi to zleciało. Mam fajne miejsce, ale już jestem zmęczona i już chce do domu. 

Tobie też szybko zleci :-)

Gdzie Ty jesteś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

@Amaranta  jak się dużo  dzieje tzn. masz  mój  motor,  który  wczoraj mi zginął:płacz-łzy-radość-twarz:. Postawiłam go tylko na 5 minut przy  majeranku:płacz-łzy-radość-twarz:

Ale w sprawie kaczki:  ta z kolei zginęła mojemu pop :płacz-łzy-radość-twarz:.  Coś ostatnio masz lepkie ręce. :płacz-łzy-radość-twarz:. Tak się zastanawiam na jakim papierze zapiszesz wiadomość :myśl-twarz:,  bo rolka papieru też nam zginęła:żółwik-twarz:.

Ale...3mam za słowo i stawiam już boję na środku jeziora. Jak ciebie znam, to prędzej :wielbłąd-2: przez ucho igielne przejdzie:kobieta-twarz: niż my nawzajem nadepniemy sobie na swój cień. 

Tymczasem jestem  umówiona w Rapperwil-Jona  na 5 godzinny spacer. Podobno w każdym przewodniku o tym miejscu piszą.  Zobaczymy,  uwierzymy.....

Pewnie w kaczce kwiatki posadziliscie i teraz stoi ozdoba w ogrodzie 🤣A w Rapperswill zamczysko stoi tylko że otwarty będzie za rok .Ja nie wiem do jakiej ruiny trzeba doprowadzić by potem lata remontować 😉😁.

Nadepniemy, spoko.... aż się zdziwisz że tak szybo🤪

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję fryzjera i kogoś co mi pazurki ogarnie.  Mamy tu jakieś osoby z  talentami do wykorzystania? Przecież nie wypada dać zarobić bogatym Szwajcarom :kawa-twarz:, a poza tym nie interesuje mnie fryzura  cięta wg rantu nocnika :ręce-twarz:.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

Potrzebuję fryzjera i kogoś co mi pazurki ogarnie.  Mamy tu jakieś osoby z  talentami do wykorzystania? Przecież nie wypada dać zarobić bogatym Szwajcarom :kawa-twarz:, a poza tym nie interesuje mnie fryzura  cięta wg rantu nocnika :ręce-twarz:.  

Ma być strzyżenue z goleniem? :cześć2:

Proszę bardzo, mam praktykę, polecam się, szykuj franki :kobieta-twarz:

Dzień dobry 

Dzisiaj bezdeszczowo na Bawarii. 

Miotam się z kąta w kąt żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. 

Dzisiaj na spacer trzeba iść, chcąc, nie chcąc. 

Miłej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę, a ja sobie nucę cichutko Ta ostatnia niedziela..... Good Morning GIF by Taco Bell

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂30 km od granicy z Francją też dzisiaj deszczowo.PDO ogląda mszę św.na ZDF,a ja duszę mięsko na obiad.Msza się skończy to PDP będzie zupę robić.

Kręcimy tu tyle km.na spacerach że aż mnie stopy bolą...🚶‍♀️🚶‍♀️

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry🙂30 km od granicy z Francją też dzisiaj deszczowo.PDO ogląda mszę św.na ZDF,a ja duszę mięsko na obiad.Msza się skończy to PDP będzie zupę robić.

Kręcimy tu tyle km.na spacerach że aż mnie stopy bolą...🚶‍♀️🚶‍♀️

Tak se uda łydki wyprofilujesz że mucha nie siądzie ,wkocz potem w kieckę to od spojrzeń się nie odgonisz obojga płci .Gwaranta daję😉😁 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Ma być strzyżenue z goleniem? :cześć2:

Proszę bardzo, mam praktykę, polecam się, szykuj franki :kobieta-twarz:

Dzień dobry 

Dzisiaj bezdeszczowo na Bawarii. 

Miotam się z kąta w kąt żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. 

Dzisiaj na spacer trzeba iść, chcąc, nie chcąc. 

Miłej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę, a ja sobie nucę cichutko Ta ostatnia niedziela..... Good Morning GIF by Taco Bell

Już u mnie w garnku🤣

Żartuje 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Heidi napisał:

Potrzebuję fryzjera i kogoś co mi pazurki ogarnie.  Mamy tu jakieś osoby z  talentami do wykorzystania? Przecież nie wypada dać zarobić bogatym Szwajcarom :kawa-twarz:, a poza tym nie interesuje mnie fryzura  cięta wg rantu nocnika :ręce-twarz:.  

Mnie też nie ani rant nocnika ani Bob budowniczy😁Jakie myśli taka fryzura 😉😁

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Ma być strzyżenue z goleniem? :cześć2:

Proszę bardzo, mam praktykę, polecam się, szykuj franki :kobieta-twarz:

Dzień dobry 

Dzisiaj bezdeszczowo na Bawarii. 

Miotam się z kąta w kąt żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. 

Dzisiaj na spacer trzeba iść, chcąc, nie chcąc. 

Miłej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę, a ja sobie nucę cichutko Ta ostatnia niedziela..... Good Morning GIF by Taco Bell

A co golisz ?Cena zależy od powierzchni czy miejsca 🤪Pamiętaj Ona bogata ☝😊

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... coś  spokojne i nudne u was  te spania:kawa-twarz:.

Ja też  spałam i to nie sama:marzenia-twarz:, ake z cukierkami czekoladowymi:płacz-łzy-radość-twarz:.  Jakimś cudem kilka kulek mnie  się z opakowania wydostało , a że  jestem gorąca niesłychanie kobieta ,to.... :niewidomy-ręce-twarz-nie-widzę:. Nie  chcę wam tu pisać o moim przerażeniu kiedy zobaczyłam rano  brązowe prześcieradło :niewidomy-ręce-twarz-nie-widzę: . Myśli  szły  w stronę nocnego wylewu,  albo dalekobieżnej przygody :obgryzanie-paznokcie-stres-strachtwarz:.

Ech.... głupio to teraz wygląda:rozczarowanie-twarz:, tak po afrykańsku :płacz-łzy-radość-twarz:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Heidi napisał:

Hej... coś  spokojne i nudne u was  te spania:kawa-twarz:.

Ja też  spałam i to nie sama:marzenia-twarz:, ake z cukierkami czekoladowymi:płacz-łzy-radość-twarz:.  Jakimś cudem kilka kulek mnie  się z opakowania wydostało , a że  jestem gorąca niesłychanie kobieta ,to.... :niewidomy-ręce-twarz-nie-widzę:. Nie  chcę wam tu pisać o moim przerażeniu kiedy zobaczyłam rano  brązowe prześcieradło :niewidomy-ręce-twarz-nie-widzę: . Myśli  szły  w stronę nocnego wylewu,  albo dalekobieżnej przygody :obgryzanie-paznokcie-stres-strachtwarz:.

Ech.... głupio to teraz wygląda:rozczarowanie-twarz:, tak po afrykańsku :płacz-łzy-radość-twarz:

 

 

Poczułaś się jak księżniczka na ziarnku grochu? 🤣

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...